Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Seray14, kaldı 6 gün:)

Evet nldglp,günler gittikçe daralmaya basladikca ben de daralmaya başladım heyecanlaniyorum allahım yardımcım olsun inşallah 16 aylık bir oğlum var ,iyileşme sürecinde onunla nasıl basa çıkacağım meselesi de beni ayrıca telaslandiriyor.bu ameliyatı olup ,sizler gibi mutlu olmak ,iyiki Ercan bey le tanışmışim demek istiyorum sorunsuz bir iyileşme sürecini Allah'tan diliyorum.sevgiler

İlk sonuçların dan mutlu olmayan.... umutları kırılmış tüm arkadaşların revizyon ameliyatlarının sonrası çok mutlu olmalarını yürekten dilerim.

Forumda ben Allahtan büyüğüm diyen bir arkadaş oldu galiba?Arkadaşlar hepimiz... Allahtan... büyük olmadığını burada paylaşım yapanlar eminim çok iyi biliyorlardır.Kimsenin kimseye ben senden büyüğüm sen benden küçüksün dediği yok!

Paylaşım yapmaya devam edecek arkadaşlara bende dahil iyi paylaşımlar.

Son düzenleme:

İnşallah arkadaşım sende hayırlısıyla atlatır...çok mutluyum diye yazarsın.

Merhaba arkadaşlar ben 23 yaşındayım 13 nisanda ercan demiray'a meme küçültme ameliyatı olacağım içinizde ercan demiraya meme küçültme ameliyatı olan varmı varsa benimle paylaşabilirmi tecrübesini.Kendisi bana güven verdi ama birde yaşayan birinden öğrenip kendimi rahatlatmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu gereksiz polemik ile ilgili bir mesaj daha yazan bir süre aramızda olmayacak. Uyarmadı demeyin..

Son düzenleme:

Merhaba... ben Ercan demirayla görüştüm... gözlüklü hafif beyaz saçlı yavaş ve az konuşan biri...şunu söyleyebilirim hastanede bir hastasıyla konuştum...doktordan memnundu.Sonucundan mutlu olacağınız bir ameliyat olur inşallah,şimdiden geçmiş olsun....paylaşımlarını bekliyorum

Desteğin için çok teşekkürler inşallah sorunsuz bir ameliyat olur ve çok memnun kalırım da ameliyatdan sonra güzel haberler paylaşırım :)

Ehh senden 100 gr. farkla liderliği elimde tutuyorum:) Bu kadar büyük göğüse zaten ters t den başka bir şey yapılamıyor Sen de memnun mes'ut bu kervanın yolcularındansın yani.

Havalar ısındı.Bugün dışarılardaydık eşimle.Eve geldik son hız üstümdekileri çıkarıp,straplez bir penye giyip,altıma da bir şort giydim.STRAPLEZ !!!düşünebiliyormusunuz 2.250 gr. yağı ve derisi alınmış şimdi fıstık gibi olmuş pampişlere nasıl yakıştı.Bir görmeniz lazımdı)

flz06 ne mutlu bize di mi?

Aman çok mütevazi gördüm seni arkadaşım

Bu arada 00:33 itibari ile son 5 gün :)) Sanıyorum seninle birlikte Aynı doktora ameliyat olan 10. kişi falan olacaksın.Şimdilik hiçkimseden negatif bir yorum almadık.Bu kişilerin içinde benim 2 kuzenimde var.İnşallah senin de olmayacaktır,olmaması için o gün bütün forum toplu dua edeceğiz sana.Rahat ol hiç telaş yapma desek de haklısın insanın elinde değil.İnşallah ilk zamanlarda sana yardımcı olacak birisi olur yanında.Bak 6,5,4 derken o gün de gelip geçecek merak etme.İnşallah senin de ziyaretine gelir burada güzel haberlerini paylaşırız.

merhaba bu ercan beyin soyadı ne acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…