Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

alınma alınma...görürsem mutlaka pişşt derim
yazını okurken,kendi hayatımı okur gibi oldum
önceden tek çocuk hiç çocuk diyenlere kızardım, ne demekmiş o diye...
ama şimdi ne demek olduğunu çok iyi anlıyorum..
akşamları onları yatırınca, koltukta yığılıp kalıyorum yorgunluktan..
neyse elbet büyüyecekler ve biz de rahata ereceğiz...allah dert tasa vermesin, en büyük derdimiz bu olsun..

jeleseciği görmedim ben yeni geldim nasılsın

Geldim geldim burdayım,bende sabahları tatlı bir telaş var artık benim minik kuzu anaokuluna başladı(deneme aşamasındayız )işe başlayana kadar alışsın istiyorum,foruma geç takılıyorum o yüzden,ama buralardayım alışkanlık yaptı bana burası kopamıyorum

Gördüm gördüm hedef 60 kg forumundaydın fadıl takipte ay ne güzel ameliyatından sonra dender gibi unutmazsın umarım.

vayyy senden bişey kaçmıyo allahtan gizli bişey yapmıyorumm evet bu hafta diyete çok takıldım ve iyi gidiyo şimdilik ameliyattan sonrada çok fazla hareket edmiycem kaç gün rapor veriyo dr. bilmiyorum ben 2-3 hafta izinde almak istiyorum o yüzden ameliyata kilo vererek girmek şu andaki tek amacım

evet ya, sorma forumun altını üstüne getiriyorum sabah bi baktım "mutfak dolaplarımı yeniledim" diye bi topiğin içinde buldum kendimi

karın germede faydalı bilgiler paylaşıyorum ama..köpek kulağı gibi

Aman ben neler gördümyazmam korkma gir canım...Az kaldı hadi bakalım güzel memeliler kervanına sende katıl bakalım

sevimli, raporla ilgili ben çok sıkıntı çektimeğer iş yerine vermek üzere rapor alacaksan sana tiyolarım olacak

Sen hep faydalı bilgi ver kuşum bize aç gözlerimiziköpek kulağını bilmeyen arkadaşlarımız görmüş oldu sayende

Sen hep faydalı bilgi ver kuşum bize aç gözlerimiziköpek kulağını bilmeyen arkadaşlarımız görmüş oldu sayende
köpek kulağı beğenildi neyse ki..bi zamanlar buraya da potluk fotoğrafı koymuştum hatırlıyomusun? kiminin midesi bulanmıştı, kimini de gülme tutmuştu

ayy benimde tek ümidim oo bazen pes ediyorumm artık dayanamıyorum benden bu kadar diye ama ikiside geliyo şımarıklık yapıyo sonra tekrar başlıyo benim koşuşturma tabiki allah sağlık versin dert vermesin geçicek inşallah

ben dayanamadığım zaman " sizi iki çocuksunuz ama 1 tane anneniz var, bu ne kadar adil ? 1 anne daha lazım" diyorum..
kime gelsin o anne dediğimde küçük olan "bene" diyor işte o dakkada unutuyorum tüm yorgunluğumu :)

kuşum, ben başlık açsam, ya " kolay yoldan göbek eritme teknikleri" ya da " iki küçük çocukla başa çıkabilme yolları" olur. sildirmeye gerek kalmaz yani.

kesinlikle " iki küçük çocukla başa çıkabilme yolları" başlığında bende seni takip ederim. Bide iki erkek çocuğuyla başa çıkabilme yolları olursa artık ben işmiş yapmam bütün gün burda size laf yetiştiririm.

senin de ikisi erkek demek :)
birbirimizi neden bu kadar iyi anladığımızı şimdi daha iyi anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…