Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ozdycim, seni burda bizlerle paylaşım yaparken görmek çok güzel..işlerin yoğunlaşmış ama yine de arada gelmeye çalış.
dediğin gibi eskidik biz :) bunu yazmak hayal gibi gelirdi eskiden ama ben rutine geçtim...beklemedeyim...şişliklerimin tamamen inmesini ve iki memenin nihai görüntüsünü merak ediyorum.

sağol canım fırsat buldukça gelmeye çalışacağım... evet sen de rutine girdin :) zaman ne cabuk geçiyor değil mi ? İnsan nihai görüntüyü bayağı merak ediyor haklısın..
benimkiler o kadar yukarıdaydıki utanıyordum yürürken, (doktor sana öyle geliyor demişti )
dik memelere alışık olmadığımdan mıdır nedir ? ama şimdi alıştım :))
görüşmek üzere,sevgiler

Selam barbim benim,sen iyi ol yapacak çokda birşey yok allah sabırlar versin.Ya evet ben şimdi onu bekliyorum nisan sonu gibi düşünüyorum kısmet,olmadı suit oda tutarım kalabalık olursak,çok sağol canım benim bilirim gelirsin.Çok öptüm seni ara ara da olsa gel özletme kendini.

sağol canım,ara ara gelmeye çalışacağım, bu gün bir ara buldum geldim :)
evet evet suit oda tut sen :))) anca sığarız...
daha zaman var, ama yine de haber ver bana..burada olmasam da telefonlaşırız...
sevgiler..

herkese merhaba,ben 19 martta cüneyt özeke meme küçültme ameliyatı oldum. bugün bandajlarım alındı, sonuçtan çoookkkk memnunum. kendisinin hastalarıyla çok farklı bir ilişkisi var. izmirde herhangi bir konuda estetik ameliyat düşünenlerin kendisiyle mutlaka görüşmelerini öneriyorum.

ameliyat olan arkadaşlarıma geçmiş olsun, ameliyat olmayı bekleyenlere ise şimdiden her şey gönüllerince olsun diyorum.

çok geçmiş olsun canım, daha sonra göğüs kubu oturan olan gömlek ve elbiseleri giyince iyi ki yaptırmışım diyeceksin :)
sevgiler

herkese merhaba,ben 19 martta cüneyt özeke meme küçültme ameliyatı oldum. bugün bandajlarım alındı, sonuçtan çoookkkk memnunum. kendisinin hastalarıyla çok farklı bir ilişkisi var. izmirde herhangi bir konuda estetik ameliyat düşünenlerin kendisiyle mutlaka görüşmelerini öneriyorum.

ameliyat olan arkadaşlarıma geçmiş olsun, ameliyat olmayı bekleyenlere ise şimdiden her şey gönüllerince olsun diyorum.

Ne güzel aramıza biri daha katıldı,sonuçların dan memnunu olmana sevindim.Geçmiş olsun ,dinlenme sürecini iyi değerlendirin sevgiler

Canım desenim, dediğin gibi hergeçen gün daha iyi:nazar: yavaş yavaş ufaklığı da sarıp sarmalamalara başladım, keyfim yerinde...
senin dersler nasıl gidiyor..havalar da ısındı, dışarıda gezinmek varken ders cazip gelmiyordur eminim...

nasılsın?bir sıkıntın yoktur umarım?sayfa sayfa sürecini paylaşanlar oldu sen de tık yok,hadi ben artık geyik yapar oldum.Eskidim 5 ay sen yaz birazda yeni olacak arkadaşlar faydalansın.Çok çok öptüm seni:KK54:

Herkese günaydın dender ve bentoprak arkadaşlarımıza çook geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşirsiniz. çok yoğun bir 10 gün geçirdim ama elimden geldiğince sizi takip etmeye çalıştım. Sevgili jelesec hakkındaki sözlerinize %100 katılıyorum.toplanmaya karar verdiğinizde beni unutmayın sakın bende sizi tanımak istiyorum.

Selam canım nerelerdesin?Bizleri takip etmeye devam et sonrada bizler senin sürecine takip ediyor olacağız:KK16:Seni unutmak olmaz tabi canım mutlaka haber veririz.

sağol canım,ara ara gelmeye çalışacağım, bu gün bir ara buldum geldim :)
evet evet suit oda tut sen :))) anca sığarız...
daha zaman var, ama yine de haber ver bana..burada olmasam da telefonlaşırız...
sevgiler..

İnşallah canım, evet var daha zamanım yani tam net değilim hem madden hem manen...bakalım kesin olsun ben seni ararım da,çok öpüyorum geldin forum renklendi :KK16:

Sizler nasıl oldunuz? Her geçen gün daha da iyiye gidiyordur umarım. :KK3:

Bütün arkadaşlara selamlarımı gönderiyorum. Nasılsınız? Epeydir görüşemedik. Hepinizi çoook öpüyorum kızlar :)

Selam desendesen ;kendi adıma cevaplayayım... aynada kendime boydan ve yandan bakınca inanılmaz mutlu ve gururluyum:nazar:işte bu benim kocaman sarkmış göbekten ve çirkin göğüslerimden kurtuldum.Seninde yazdığın gibi bende her gecen gün dahada iyiye gidiyor.Sen nasılsın ?Sınavın da başarılar,senin tarihin kesinleşti'mi?

Son düzenleme:
nasılsın?bir sıkıntın yoktur umarım?sayfa sayfa sürecini paylaşanlar oldu sen de tık yok,hadi ben artık geyik yapar oldum.Eskidim 5 ay sen yaz birazda yeni olacak arkadaşlar faydalansın.Çok çok öptüm seni:KK54:

canım,
ben ödemlerimin tam olarak gitmesini ve memelerimin son şeklini almasını bekliyorum yorumlar için :KK66: o zaman doktorumla ilgili çok daha net ve sayfa sayfa konuşabileceğim. Şu an için görmek için sabırsızlandıklarım ise,

* hissin geri gelmesi
*ödemler inince herangi bir asimetrinin olmaması
*yine ödemler inince şu an için biraz daha büyükmüş gibi görünen sol memenin sağ ile eşitlenmesi (gerçi aradaki fark belli belirsiz hale geldi bile)
*formları

bu yüzden acele etmeden bekliyor, sayfa sayfa yazmıyorum:KK1:

ama bugün aklıma gelen bişi yapacağım sanırım...dikiş izlerimin yakından fotoğraflarını çekip, albüm oluşturmayı düşünüyorum. böylece merak edenler dikiş izlerinin 1.ay civarında nasıl bir görüntüde olduğunu görebilirler.

uzun zamandır yokum buralarda malesef okul yoğunluğundan fırsat bulamıyorum :KK43: ameliyat olan bütün arkadaşlarıma çok geçmiş olsun diliyorum inş biran önce iyileşirler ve istedikleri sonuca kavuşurlar.
ben bilgi sahibi olmak isteyenler için sürecimden bahsetmek istiyorum ameliyat olalı iki ay dolmak üzere son kontrolümü olalı da bir kaç gün oluyor. hiç bir sorunla karşılaşmadım bu süre içersinde çok şükür.. doktorum iyileşmemin önde olduğunu söylüyor son kontrolümde bir de izler için krem yazdı bunu devlet karşılamıyor herhangi bir medicalciden alabilirsiniz fiyatı 25 - 30 tl civarı küçük ama çok yoğun bi krem adı XERAJEL sabah akşam masaj yaparak uygulanıyor mercimek tanesi kadar sıkılıyor ve yediriliyor yaranın büyüklüğüne göre miktarı artırabilirsiniz ben öyle yapıyorum :)) umarım iyi sonuçlar alırım yine bu konuda bi sorunuz olursa seve seve yanıtlarım görüşmek üzere hepinizii öpüyorum başta jelesec desendesen serap38 matraa ve aklıma gelmeyen bütün arkadaşlarım :))) Allah'a emanet olun...

Selam canım nerelerdesin?Bizleri takip etmeye devam et sonrada bizler senin sürecine takip ediyor olacağız:KK16:Seni unutmak olmaz tabi canım mutlaka haber veririz.

takip etmez olurmuyum sizi bazen topluca birkaç sayfa okuyorum arada yazmaya çalışıyorum. bu hafta biraz işler hafifledi ama ameliyat olana kadar 3-4 kilo vermek istediğim için arada kilo ile ilgili topiklere bakıyorum :KK17: valla kilo veriyim ameliyattan sonra hep burdayım :nazar:

zerdalim hoşgeldin...herşeyin güzel gidiyor:nazar:

kimseler yok, herkes nerelerde?

jelesecciğim sen nerdesinnnn ?

takip etmez olurmuyum sizi bazen topluca birkaç sayfa okuyorum arada yazmaya çalışıyorum. bu hafta biraz işler hafifledi ama ameliyat olana kadar 3-4 kilo vermek istediğim için arada kilo ile ilgili topiklere bakıyorum :KK17: valla kilo veriyim ameliyattan sonra hep burdayım :nazar:

sevimli sende burdaymışsın :KK16:

bodyrock.tv diye başlık var..bi bak istersen, ordaki arkadaşlar çok güzel spor yapıyorlar...benim de içim gidiyor açıkçası ama ameliyatın üzerinden biraz daha geçsin diye bekliyorum..sonra tut tutabilirsen beni :KK1:

sevimli sende burdaymışsın :KK16:

bodyrock.tv diye başlık var..bi bak istersen, ordaki arkadaşlar çok güzel spor yapıyorlar...benim de içim gidiyor açıkçası ama ameliyatın üzerinden biraz daha geçsin diye bekliyorum..sonra tut tutabilirsen beni :KK1:

valla alınıcaktımm ben burdayım diye ama neyse gördüm mesajını rahatladım. bakıyım tabiki bakmaz olurmuyum şurda az kaldı ameliyatıma 1 kg vermişim bu hafta baya azimliyimm canım ama çok spor yapamıyorum. Eskiden tek çocukla herşeye yetişiyodum haftada en az 2 gün spor yapıyodum ama şimdi 2 taneyle olmuyor iş çıkışı büyüğü kreşten al küçüğü anneden ev işi sabah koştur tekrar iş ne gücüm kalıyo spora ne vaktim :KK25:

uzun zamandır yokum buralarda malesef okul yoğunluğundan fırsat bulamıyorum :KK43: ameliyat olan bütün arkadaşlarıma çok geçmiş olsun diliyorum inş biran önce iyileşirler ve istedikleri sonuca kavuşurlar.
ben bilgi sahibi olmak isteyenler için sürecimden bahsetmek istiyorum ameliyat olalı iki ay dolmak üzere son kontrolümü olalı da bir kaç gün oluyor. hiç bir sorunla karşılaşmadım bu süre içersinde çok şükür.. doktorum iyileşmemin önde olduğunu söylüyor son kontrolümde bir de izler için krem yazdı bunu devlet karşılamıyor herhangi bir medicalciden alabilirsiniz fiyatı 25 - 30 tl civarı küçük ama çok yoğun bi krem adı XERAJEL sabah akşam masaj yaparak uygulanıyor mercimek tanesi kadar sıkılıyor ve yediriliyor yaranın büyüklüğüne göre miktarı artırabilirsiniz ben öyle yapıyorum :)) umarım iyi sonuçlar alırım yine bu konuda bi sorunuz olursa seve seve yanıtlarım görüşmek üzere hepinizii öpüyorum başta jelesec desendesen serap38 matraa ve aklıma gelmeyen bütün arkadaşlarım :))) Allah'a emanet olun...

Selam zerdalim,sürecin iyi gidiyor 2 ay oluş bile maşallah,daha dün gibi sorduğun sorular kullan düzenli faydasını görürsün çok öptüm

Gördüm gördüm hedef 60 kg forumundaydın fadıl takipte :KK1:ay ne güzel ameliyatından sonra dender gibi unutmazsın umarım.

X