Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Jelesec bu forumun kantsız meleği diyorum her zaman :)
nldglp de peşinden geliyor :) cok geçmiş olsun, herşey yolunda gidecek merak etme :)
sevgiler

Hepinize cok teşekkür ederim, benimle üzüntülerimi paylaştığınız için...

Ogltkn ve Serap nasılsınız ? siz artık eskidiniz, işe de başladınız herşey yolunda gözüküyor :)
Bentoprak, edebeer ve dender arkadaşlar kervana yeni katılanlar, onlar da iyilerdir inşallah. Adını unuttuğum arkdaşlar varsa kusura bakmasınlar...Forumu cok eskiye giderek okuyamadım ama yeni ameliyat olan arkadaşların da iyileşme süreclerini sorunsuz yaşamalarını dilerim.

bana gelince iyiyim 3 ayım doldu, 4. ayda kontrole gideceğim. herşey yolunda cok şükür :)
Benim sadece alt kesiler cok fazla iyileşmedi, sağ meme alındaki dikişin bir ucunda kabarcıklar var...doktoruma göre onlar da iyileşecek :)

jelesec ;

hep söylüyorum sen kanatsız bir meleksin :)

sevgiler hepinize,

Aynı anda yazmışız,Allah yaşatmasın canım daha inşallah tekrar başın sağolsun

Canım benim cok sağolasın,
hayat devam ediyor, edecek de ...ben iyiyim toparladım, ameliyatla ilgili cok fazla bir gelişme yok sadece meme altındaki dikişlerin iyileşmesini bekliyorum...
ancak işyerinde doğum iznine giden bir arkadaşın işlerini de bana verdiler, nefes almadan calışıyorum,
sen nasılsın ? memişler bitti, karın ameliyatlarını da izliyorsun anladığım kadarıyla.... hadi onu hallet de bitsin :) hafta sonuna denk gelirse ben de seni ziyarete geleceğim :))))
sanırım senin ziyaretçin çok olacak :)))
süper melek :)))
sevgiler

Merhaba, zaman yaklasti heyecan yükseldi, mutlu ve umutlu günümü bekliyorum. Hafta bugün hersey gecmis bitmis olacak.

Bende'de son günlerde heyecan, korku ,endişe vardı,şimdi geriye dönüp bakıyorum'da ''doğru zaman ve doğru doktor'' beni tarifi mümkün olmayan bir mutluluğun içine bıraktı.Edbeer ,evet o gün senin mutlu ve umutlu günün...sonuçların benim gibi seninde yüzünü güldürür inşallah canım.

Merhaba Ozdy,hayat acısıyla, tatlısıyla yaşanıyor Allah dayanma gücü versin hepimize.Evet artık bende kıdemli oldum,işe başladım ilk günler biraz zor oldu tembelliğe çabuk alışıyor insan...Şimdi çok daha iyiyim,bizleri hatırlaman ve sağlık durumumuzu sorman çok hoş bir incelik sağol.Seninde iyi olmana sevindim,alt kesiler zor iyileşen yerler diyor hep ama bir sene içinde geçiyormuş,inşallah sende'de çok çabuk geçer sevgiler.

Jelesec bu forumun kantsız meleği diyorum her zaman :)

sevgiler

Ben onu geç tanıdım hiç bir beklentisi olmadan,yardım eli uzatıyor olması,bıkmadan usanmadan herkese yazması onun kalbini güzelliğini zaten belli ediyor.Senin bu cümle'ne katılmamak mümkün değil.Benden'de sevgiler.

herkese merhaba
bu gün drenlerim çıkarıldı veeee ben banyo yaptım. haftaya da dikişler alınacak
desteğiniz için çok teşekkür ederim

dendercim, selam canım...drenler konusunda adaşım sayılırsın..bu konuda foruma adımızı altın harflerle yazdırdık sanırım:))ne büyük bir rahatlama hissetmişsindir çok iyi bilirim :) bundan sonrası daha konforlu...dikişlerden sonrası ise daha da güzel olacak.

bentoprak, tekrar geçmiş olsun..umarım sonuçlar istediğin gibi olur. sen şimdi bol bol dinlen...

ozdycim, seni burda bizlerle paylaşım yaparken görmek çok güzel..işlerin yoğunlaşmış ama yine de arada gelmeye çalış.
dediğin gibi eskidik biz :) bunu yazmak hayal gibi gelirdi eskiden ama ben rutine geçtim...beklemedeyim...şişliklerimin tamamen inmesini ve iki memenin nihai görüntüsünü merak ediyorum.

Selam barbim benim,sen iyi ol yapacak çokda birşey yok allah sabırlar versin.Ya evet ben şimdi onu bekliyorum nisan sonu gibi düşünüyorum kısmet,olmadı suit oda tutarım kalabalık olursak,çok sağol canım benim bilirim gelirsin.Çok öptüm seni ara ara da olsa gel özletme kendini.

:78::78::78:şımartın bakalım kimse tutamaz artık beni

:78::78::78:şımartın bakalım kimse tutamaz artık beni

Gözünüzaydın; çoookk geçmiş olsun. Nasıl hafiflediğinizi hayal edebiliyorum. İnşallah sorunsuz bir iyileşme süreci geçirirsiniz. Nasılsınız? Herhangi bir sıkıntınız var mı? Sürecinizi bizlerle paylaşın mutlaka...Öpüyorum ikinizi de

Sizler nasıl oldunuz? Her geçen gün daha da iyiye gidiyordur umarım.

Bütün arkadaşlara selamlarımı gönderiyorum. Nasılsınız? Epeydir görüşemedik. Hepinizi çoook öpüyorum kızlar :)

herkese merhaba,ben 19 martta cüneyt özeke meme küçültme ameliyatı oldum. bugün bandajlarım alındı, sonuçtan çoookkkk memnunum. kendisinin hastalarıyla çok farklı bir ilişkisi var. izmirde herhangi bir konuda estetik ameliyat düşünenlerin kendisiyle mutlaka görüşmelerini öneriyorum.

ameliyat olan arkadaşlarıma geçmiş olsun, ameliyat olmayı bekleyenlere ise şimdiden her şey gönüllerince olsun diyorum.

Sizler nasıl oldunuz? Her geçen gün daha da iyiye gidiyordur umarım.

Bütün arkadaşlara selamlarımı gönderiyorum. Nasılsınız? Epeydir görüşemedik. Hepinizi çoook öpüyorum kızlar :)

Canım desenim, dediğin gibi hergeçen gün daha iyi yavaş yavaş ufaklığı da sarıp sarmalamalara başladım, keyfim yerinde...
senin dersler nasıl gidiyor..havalar da ısındı, dışarıda gezinmek varken ders cazip gelmiyordur eminim...

istanbulda çok ameliyat olan var ve doktorlarla ilgili de bilgiler bu yüzden fazla tabiki..Ama izmir konusunu hep soruyordu arkadaşlar. bu anlamda faydalı oldu mesajınız

Herkese günaydın dender ve bentoprak arkadaşlarımıza çook geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşirsiniz. çok yoğun bir 10 gün geçirdim ama elimden geldiğince sizi takip etmeye çalıştım. Sevgili jelesec hakkındaki sözlerinize %100 katılıyorum.toplanmaya karar verdiğinizde beni unutmayın sakın bende sizi tanımak istiyorum.

Çok teşekkürler evet dayanma gücü oluyor bir taraftan da...
iyi olmana sevindim, işe başlanan ilk günler zor oluyor bilirim..
sevgiler

Şimdiden cok geçmiş olsun, bu forumda ameliyat olup da cok pişman olan arkadaş görmedim, bazı arkadaşlarda küçük sorunlar oldu ama...1 arkadaşımızın çok ciddi bir sorunu oldu ama o da düzeltilecek sanırım...belki de düzletilmiştir..

ben kendi adıma bu ameliyatı olduğum için cok memnunum, hatta buradaki cok arkadaşım gibi " keşke bu kadar korkmasaydım, beklemeseydim daha önce olsaydım" diyenlerdenim.

Ben spor yapmıyorum ama ege dansları yapıyorum, kolları gerererek yapılan danslar..bu danslara 1 ay sonra rahatça başladım.. sanıyorum sen de spora rahatca başlayabilirsin...
simdiden cok geçmiş olsun,sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…