Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar;
yarın sabah bnm yolculuk başlıyorr :)) bakmayın böyle güldüğüme heyecan ve korku dorukta :/ dualarınızı bekliyorum inş güzel sonuçlarla dönerim..

Heyecan ve korku cok normal arkadaşım, uyurken duanı et cok güzel başarılı bir ameliyat olur işallah,güzel haberlerini bekliyoruz

geçmiş olsun canım... çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine artık darısı ameliyat olacakların başınaa :)))

Maatra cım cok sevindim yazını okuyunca, oldu bitti . dikişlerini düşünme daha cok yeni cok güzel olacagına eminim ,dinlen yorma kendini tekrar gecmiş olsun.

Göğüs küçültmesi ameliyatı olacak bayan arkadaşlar size bir sır vereyim.

Ameliyat masrafını doktorunuz omuriliğe baskı yapıyor kamburluk ve sıhatlı bedeni taşıyamama gibi bir rapor ile devlet hastanesine yönlendirse sizi 5 kuruş ödemeden devletin onalaklarından faydalanabiliyorsunuz!... Bilginiz olsun.

şimdi amaliyat olan arkadaşların yerinde olmak için neler vermezdim.ben amaliyat acısından falan korkmuyorum bende sadece amaliyata giderken yaşayacaklarım korkutuyor o masaya yatıp uyuyana kadarki an.acil sezeryan amaliyatıyla 7 aylık doğum yaptım o an yaşadıklarımı düşündükçe kalbim çok hızlı atıyor nefes alamıyorum.aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.sakinleştirici falan yaptırırım artık.

Selam sakinleştirici birşeyler veriyorlar zaten iyi şeyler düşün, bu ameliyatlar inan iyi doktorların ellerinden cıkarsa cok güzel sonuclar veriyor.İyi düşün işallah sende sıkıntısız atlatır aramıza katılırsın

Tamam canım bu gece duada sanada yer ayıracagım.Ay ben heyecandan yatamamıştım.Allah yardımcın olsun 2 sonra güzel gögüslerin olacak öyle düşün

sağolasın canım bende uyuyabileceğimi sanmıyorum ama bakalım :))) herkesin güzel göğüslere kavuşması dileğiyle diyelim ozaman :)))

İnşallah.çok saol.sizlerle konuşmak rahatlatıyor.

Keyifler iyidir umarım.Sevgili Jelesec,ogltkn,jujuu nasılsınız forumda yoksunuz pek.. Jelesec sürecini uzun zamandır paylaşmıyorsun,umarım her şey iyidir.Sevgiler..

Çok geçmiş olsun arkadaşım.İyi bir ameliyat geçirmene çok sevindim.Paylaşımlarını bekliyorum.Ağrın çok mu? İyi dinlenmeler.

Çok teşekkürler paylaşımlara devam ettiğin için.Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası paylaşımlar inan bizler için çok önemli.Gelişmelerin çok iyi,dikişlerin rengi zamanla geçer bir de bizler olsak ameliyatımızı rahatlasak.:) Sana da sevgiler.

merhaba arkadaşlar;
yarın sabah bnm yolculuk başlıyorr :)) bakmayın böyle güldüğüme heyecan ve korku dorukta :/ dualarınızı bekliyorum inş güzel sonuçlarla dönerim..

Muhteşem bir ameliyat geçirmeni ve çok iyi bir iyileşme süreci yaşamanı diliyorum.Paylaşımlarını bekliyorum sevgiler.

Maşallah elifidil.Altmış iki gün olmuş bile. İyi olmana gerçekten çok sevindim.Dikiş izlerin nasıl,geçti mi? Potlukların da baya azalmıştır,iki ay olmuş.Daha önceki paylaşımlardan hatırlıyorum günden güne azalıyordu.Sıkıntılı dönemi bitirdin.Gerisi kolay.Sevgiler..

Çok geçmiş olsun. Aml. iyi geçmesine çok sevindim. Bol bol dinlen..

Maatra cım cok sevindim yazını okuyunca, oldu bitti . dikişlerini düşünme daha cok yeni cok güzel olacagına eminim ,dinlen yorma kendini tekrar gecmiş olsun.

çok teşekkür ederim hiç ağrım olmadı sadece dikişler kaşınıyo artık o da normalmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…