Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

valla beklerim :)))) merak etme canım bütün ayrıntıları paylaşıcam aslında özelden mesaj atabilseydim numaramıda verirdim ama malesef atamıyorum :/

ya son bişey sorcam ben şimdi çarşamba 5 te geleceğim.peki kan tahlili film gibi bişeyler istiyomu.ertesi güne sarkarmı diyorum denizliden geleceğim ya.birde mamagrofi yada film çekiyomu.

ya son bişey sorcam ben şimdi çarşamba 5 te geleceğim.peki kan tahlili film gibi bişeyler istiyomu.ertesi güne sarkarmı diyorum denizliden geleceğim ya.birde mamagrofi yada film çekiyomu.

kan tahlili ve bazı tahlilller yapılıyor canım sarkarmı bilmiyorum ki doktoru arayıp sor istersen ama şöyle birşeyde var ameliyattan önce başka bir gün gelirsende bu tahlilini yaparlar ama işte ozamanda iki emek oluyor :/ film falan çekiyorlar ama mamgrfi falan istemedi zaten 40 yaş üstüne istiyorlar onu genelde

tamam canım tşkler.

hangi üniversitede ameliyat oldun bebeto doktorunun adını yazabilirmisin

bugün itibari ile tam 62.gün....
arkama baktım da daha dün gibi hatırlıyorum.
ilk randevu gününde çok heycanlıydım doktorumla konuşurken ne sorması gerekiyor ya da ne sorduğumu bile heycandan konuşamamıştım sonra ameliyat günü yine çok heycanlıydım çünkü hayatımım önemli kararlarından biriydi...sabah kızımı bakıcısına bırakıp vedalaşmıştım gözlerim dolmuştu.neyseki çok şükür güzel bir ameliyat geçirmiştim,

bu süre zarfında ara sıra buraya girerek hem sizleri tanıdım hem de tecrübelerinizden faydalandım.sağolsun kimi arkadaşlar çok aydınlatıcı oldular allah razı olsun<kısaca sizlerden çok faydalandım>

cahilliğimden olsa gerek ilk zamanlar dikiş açılmalarım vardı kendi hatalarımdan dolayı neyseki onlar şu anda tamamen geçtiler.
sıra potluklarımın azalmasında ki onlarda doktoruma göre 3 aya kadar geçecek...inşallah...

şimdi bu güne gelelim ameliyat olduğuma pişman değilim.artık istediğim herşeyi rahatlıkla giyebiliyorum.üstelik 3 kilo zayıfladım (istesem demekki zayıflayacağım yani spor yada rejim yapmadım)

yani kısacası bu ameliyat kendinize yaptığınız en güzel yatırım bence...tabiki bunun için iyi doktoru bulmak şart!

kızlar sitede yazılanların hemen hemen hepsini okudum. 2 hafta öncesine kadar hala endişelerim vardı. bugün ameliyatımı olalı tam 1 hafta oldu. istanbulda kesinlikle gözü kapalı gidebileceğiniz hastane ve doktor ismi olarak diyorum ki; international hospital ve dr. mithat ulay. kesinlikle gözü kapalı gidin ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan doktorla öngörüşmenizi yapın, bana hak vereceksiniz. hastane kusursuz, hizmet süper, doktor bey herşeyin üstünde anlayışlı, nazik, alçak gönüllü, kısacası dörtdörtlük bir doktor. mutlaka gidin ve görüşmenizi yapın ve başka bir yeri de düşünmeyin. fiyat konusunda yüzyüze görüşmenizde fayda var, ama kabataslak 8-9 bin arası. iyi ki bu kararı aldım, istanbula geldim, darısı herkesin başına ve sakın ertelemeyin. ben 37 yaşındayım ve keşke bu yaşıma kadar beklemeseydim diye düşünüyorum, siz de bu keşkeyi yaşamayın. bir de ölçülerim boyum 1-69, kilom 69, göğüs ölçüm 80-e idi, şuan 80-c oldu:)

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle uzun zamandır foruma giremiyorum.Bu arada ameliyat olan arkadaşlar varsa geçmiş olsun takip edemedim fazla.:) En kısa zamanda toparlanmalarını ve yeni görüntüleriyle mutlu olmalarını gönülden dilerim.Ben ameliyat günümü sabırsızlıkla bekliyorum,olsun bitsin rahatlayacağım.Beklemek daha zormuş bu arada ameliyat olmuş,bu süreci tamamlamış arkadaşlar durumları hakkında paylaşımlara devam ederlerse sevinirim.En azından bilgi almış olurum.

Ben şunu anlamıyorum benim 95 b b olunca küçükmü şimdi anlamadım ya.bana göre büyükler.biri bana bunu açıklarmı.

Ben şunu anlamıyorum benim 95 b b olunca küçükmü şimdi anlamadım ya.bana göre büyükler.biri bana bunu açıklarmı.

Canım B cup küçük oluyor, sanırım senin sırt ölçün yani göğüs altından sırtının ölçüsü 95 cm. Bir de göğüs üzerinden ölçü al. Aradaki cm farkı cupu belirliyor. Eğer alırsan ölçülerini yaz bana, bi bakalım kaçmış şu an. Göğsün B cup olacak, yani süper olacak demek bu, ben de B cup istiyorum.

evet 95 göğüs altı ölçüsü 100 göğüs

şimdi ben ne oluyorum yaw :))) göğüs altı 79 göğüs 97 :)) 80 C oluyor sanırım bunun normali nedir :)))

Eki Görüntüle 336929

tablo koymaya çalıştım ama umarım olmuştr

Bu tabloya gore ölcüm sanırım 75A oluyor
Ama sitenin sutyen bedenini ölcme bolumunde 70B cıkmıstı

Ya aslında boyle bakıldıgında benim gogus olcum cok kucuk gibi oluyor
Ama aslında baya buyukler dikkat cekmemesi icin ugrasıyorum hatta kucultturmeyi dusunuyorum
Bu neden olabilir ya?

Ölcülerim
gogus altı 74
gogus cevresi 86

merhaba, geçmiş olsun,
merak ettiğim doktora siz mi c bedene düşmek istiyorum diyorsunuz yoksa en uygunu dr mi yapıyor? ben süt vermeden önce d idim imdi e...açıkçası çok küçük olsun istemem. c 90 mı oluyor 85 mi?
darısı başıma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…