Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

çok teşekkür ederim.ben izmirde olmayı düşünüyorum.ama bana amaliyat zormu sonrası ağrılı acılımı onları anlatırsanız sevinirim

Kimse yokmu arkadaşlar ben çok heyecanlıyım ve korkuyorumda açıkcası.sizlerle konuşup rahatlayıp amaliyat olmak istiyorum...yardım edin.

Merhaba; ben de İzmir'deyim ama henüz doktorumu seçmiş değilim, bebeğimi yeni sütten kestim ve bekleme sürecindeyim şu an. Yaza kadar bu işi bitirmiş olmayı diliyorum. Senin heyecanın ve korkunu ben de yaşıyorum. İnşallah başarıyla atlatırız ameliyatımızı...Senin göğüs bedenin kaç şu an?

İnşallah arkadaşım.benimde 1,5 yaşında oğlum var.en zor olanda onu kucağıma alamamak olacak.ama çok sıkıldım bunlardan biranönve olmak istiyorum.2 haftadaır araştırıyorum 2 doktora gittim hemn yapalım diyorlar.hatta biri bugün yapacaktı ama ben tatmin olmadım bu hafta izmir'e gelicem birde orda muayene olayım diyorum.göğüs bedenim 95 ama B:C.....hangisi bilmiyorum.

İyiyim canım ama ilaçlarıma hala devam ediyorum, doktor bu ilaçlar bitecek dedi.
Aklıma gelmişken sorayım, bu ameliyattan ne kadar zaman sonra spora başlayabiliriz acaba?

canım bence 1 ay erken benim memelerin 2 ayda anca şişleri indi o zaman daha rahat yaparsın, bana doktor 1 ay sonra demişti ama ben tembelim o konuda

Benim sana tavsiyem acele etme doktor cok önemli

evet o yüzden araştırıyorum.bikaç tanıdığım medical parkta eray hocaya olmuş çok memnunlar onu düşünüyorum bakalım.senin kaç beden?

canın 110 takıyordum ben südyeni ölcüden cok anlamam şimdi 85 takıyorum cok memnunum işallah sende cok memnun olursun

Benim oğumda 1,5 yaşında canım. Evet ne yazık ki en zoru o olucak, onu kucağıma alamamak, sarılamamak. Geçici bir süre için ama insanın aklına geldikçe canı sıkılıyor. Yapalım diyen doktor ne kadar ücret istedi? Göğüs bedenin için; göğüs altından sırtının ölçüsünü al, bir de göğsün üstünden ölçü al. İkisinin arasındaki fark cup oluyor.

tamam canım saol.denizlide özel hastane 4.000,devlet hastaneside 1500 Tl istedi.devlet karşılamıyor.

mrb arkadaşım.senin göğüslerin kaç bedendi devlet karşılıyo onu merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…