Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Zerdalim bu teknigi artık bir cok doktor uyguluyor yani eskisi gibi büyük t ler yok canım

evet canım biliyorum cüneyt özekle görüşmeye gittiğimdede böyle ummuştum ama o bana ters t diyince hayal kırıklığnaı uğradım bundan 3 4 ay önce görüşmüştüm onunlada başka bir doktorda bilmiyorum birkaç isim daha okumuştum ama araştrmadım net olarak

zerdalimm sen eray hocayı zaten belli sindirmiş sin icine hayırlısı olsun arkadaşım

teşekkür ederim benimle ilgilendiğin için canım ... umarım bu paylaştığım bilgiler bu konuda ihtiyacı olanlarında işine yarar bunları paylaşırken asıl amacımda buyda herkesin allah yar ve yardımcısı olsun..

Sevgili jujuu iyi akşamlar... Umarım çok başarılı bir aml. geçirirsin. Benim 20. günüm. Bugün ilk defa ofise gittim. Aslında daha erken bir tarihte de işe dönebilirdim ama eşim istemedi. Aml. öncesinde doktorum 15 gün sonra işe dönebilirsin demişti. Aml. öncesinde doktorumun bana izah ettiği olası olumsuzlukların hiç birisini yaşamadım. Dikişleri alırken kendini iyi hissediyorsan daha erken de işe dönebilirsin demişti. Aslında işe ne zaman döneceğin kendini nasıl hissettiğinle de ilgili. Ama benim tavsiyem dikişlerin alınana kadar istirahat etmen. Dikişler biraz geriyor. Bir de sırt üstü yatmadan dolayı iyi uyuyup dinlenemiyorsun...

merhaba flz06,

dikişlerin kaçgün sonra alındı?dr kimdi?

sevgiler

merhaba flz06,

dikişlerin kaçgün sonra alındı?dr kimdi?

sevgiler

Jujuuu'cum 10.gün dikişlerin bir kısmını alacağını söylemişti. Fakat o gün doktorumun başka bir. aml. olduğu için 12. gün gittim. Dikişlerin çok iyi durumda olduğunu söyledi ve hepsini aldı. Bu arada benim memelerimden 2150 gr. alındı ve dikişlerim fazla ya da bana öğle geliyor bilemiyorum. Aml. sonrasında şişme, morarma, akıntı, kollarda çekme , uyuşma vs. hiç bir şikâyetim olmadı. Dikişlerin durumunu zaman gösterecek.Şu an pek hoş görünmüyorlar doğrusu...Doktorum Prof. Ruşen Kapucu.

Selam arkadaslar
Ben de dr. Ercan karacaoglu ndan randevu aldim 30 martta ameliyat olucam.
Heyecan dizboyu tabiiki. Benimki kombine ameliyat olucak karin germe ve gögüs diklestirme beraber.
Hatta icine ufak bir implant koyabilirim dedi doktor bey . Kilo alip vermekten ici bosaldigi icin volum vermesi gerekiyormus.

jujuuucum, çok teşekkür ederim canım..

resimler için; özel mesajla sana mail adresimi göndereyim. Buradan paylaşıma sitenin izin vereceğini sanmıyorum..

Selam canım cok sevindim senin adına, icine sindi demekki, sen birkac doktor gezmiştin. sonunda kavuşacaksın süper memelere karına ucak biletinide almışsın bu geldiginde tanışalım öptüm seni

Günaydınlar herkese.Kendimle ilgili şöyle bir paylaşım yapayım ameliyatımın üstünden 2 ay 10 gün gibi birsüre gecti normal südyendeyim artık iz kremi bantı hepsini bıraktım herşey yolunda şükür, bu ameliyatı olmuş ve olacak olan tüm arkadaşlara sorunsuz iyileşme süreci dilerim sevgiler.

Selam bebetoo nasılsın herşey yolundamı

Selam jelesec günaydın canım,

çok şükür ufak tefek şeyler dışında herşey yolunda. Çoğu zaman ameliyat geçirdiğimi unutuyorum :) sonra aklıma geliyor birden hop diyorum dikkat et :):)

Sen nasılsın.

Bu arada ameliyat olacak tüm arkadaşlarıma şimdiden acil şifalar diliyorum, umarım herşey gönlünüzce olur...

Diğer arkadaşlarıma da kucak dolusu sevgiler...

Nasılsınız??
Ameliyat günü almış olan arkadaşıma başarılı bir ameliyat diliyorum. Ve benim gibi almayı bekleyenlere de şans diliyorum.
Bebeto yoksun bizim forumda ne zamandır? Bıraktın mı yoksa diyeti??

Kızlar;
Ben de akşam rüyamda sizi gördüm. Toplam 4 kızdık. Ben de kaldınız bir gece, bir kaynattık ki sormayın, ertesi günü de bana doktor bakmaya gittik hep birlikte. Hiçbirinizle henüz tanışmamış olmama rağmen bu rüyayı görmem ilginç. Allah hayırlara çıkarsın. Dün Jelesec yazmıştı ya, ondan kıskandım heralde.

hayırlı olsun edbeer,
umarım hepimiz çok başarılı, sonuçları çok güzel olan ameliyatlar geçiririz ve buradan paylaşmak nasip olur.

merhaba arkadaşlar 1 şubatta ameliyat olucam ve dualarınıza ihtiyacım var korkuyorum bir sorun çıkar mı ki diye lütfen dualarınızda bana da yer verin.. Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

merhaba arkadaşlar 1 şubatta ameliyat olucam ve dualarınıza ihtiyacım var korkuyorum bir sorun çıkar mı ki diye lütfen dualarınızda bana da yer verin.. Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

Amin canım, inşallah sorunsuzca atlatırsın ameliyatını ve sonraki süreci. Dualarım seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…