Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar;
Ben de akşam rüyamda sizi gördüm. Toplam 4 kızdık. Ben de kaldınız bir gece, bir kaynattık ki sormayın, ertesi günü de bana doktor bakmaya gittik hep birlikte. Hiçbirinizle henüz tanışmamış olmama rağmen bu rüyayı görmem ilginç. Allah hayırlara çıkarsın. Dün Jelesec yazmıştı ya, ondan kıskandım heralde.:KK37:

tanışmasak bile senden iyi elektirik aldım arkadaşım yan yana gelsek kesin kaynatırız.Benim sürecimde en başından beri yanımdaydın iyi dileklerde bulundun bende herzaman yanındayım öptüm

24 şubatta ameliyat olacağım daha önce doktorumla görüşmüştüm ama heyecandan sanırım pek hatırlayamıyorum. Bu yıl babamın vefatı stres derken yaklaşık 15 kilo aldım . küçültme amelyatını doktorum kilo vereceksen ona göre yapacağım demişti . Küçültme ameliyatından sonra kilo verince çok sarkma oluyor mu ona göre küçülebildiği kadar küçültmeyi düşünüyorum ?

Gözlerime inanamıyorum. sen forumdasın cevap yazmasanda birbuseden haberini alıyorum. herşey yoluna girdimi arkadaşım diyet nasıl gidiyor ben başlıyor 2 3 gün sonra bırakıyorum cok öpüyorum canım

24 şubatta ameliyat olacağım daha önce doktorumla görüşmüştüm ama heyecandan sanırım pek hatırlayamıyorum. Bu yıl babamın vefatı stres derken yaklaşık 15 kilo aldım . küçültme amelyatını doktorum kilo vereceksen ona göre yapacağım demişti . Küçültme ameliyatından sonra kilo verince çok sarkma oluyor mu ona göre küçülebildiği kadar küçültmeyi düşünüyorum ?

canım kilo alıp vermek göğsün yapısını bozuyo diye biliyorum sarkma yapabilir doktorunla konuş isterssen o daha çok yardımcı olur.. başın sağolsun buarada allah sabır versin..

canım kilo alıp vermek göğsün yapısını bozuyo diye biliyorum sarkma yapabilir doktorunla konuş isterssen o daha çok yardımcı olur.. başın sağolsun buarada allah sabır versin..

doktorum zayıflayacaksan boyutunu ona göre ayarlarız demişti büyük bırakırsam sarkma yapar demişt bakalım girmeden önce ayarlayacağız. sağol canım ..

doktorum zayıflayacaksan boyutunu ona göre ayarlarız demişti büyük bırakırsam sarkma yapar demişt bakalım girmeden önce ayarlayacağız. sağol canım ..

canım öncelikle başın sağolsun. bende ameliyat olmak isteyenlerdenim. ameliyat öncesi zayıflamaya çalışıyorum ki daha sonra zayıflarsam sarkma olmasın diye. benim kendi fikrim tabi ama ben öyle düşünüyorum.

Başın sagolsun arkadaşım.Benim fikrim ne kadar kücük olsalarda kg verdiginde sarkacaklardır.Nedeni icinde kendi dokumuz var 3kg 5 kg farketmez ama coksa kg ve ameliyat sonrası vereceksen sarkar tabi yine karar senin

canım öncelikle başın sağolsun. bende ameliyat olmak isteyenlerdenim. ameliyat öncesi zayıflamaya çalışıyorum ki daha sonra zayıflarsam sarkma olmasın diye. benim kendi fikrim tabi ama ben öyle düşünüyorum.
benim öyle bir şansım yok artık salı günü ameliyatım var :)

Başın sagolsun arkadaşım.Benim fikrim ne kadar kücük olsalarda kg verdiginde sarkacaklardır.Nedeni icinde kendi dokumuz var 3kg 5 kg farketmez ama coksa kg ve ameliyat sonrası vereceksen sarkar tabi yine karar senin

Olmazs spor yaparım ama doktor bana ona göre ayarlarız demişti bakalım artık :)

hayırlısı olsun o zaman canım. doktorunla bi görüş sen yine belki sana daha ayrıntılı bilgi verir güzel yorumlarını bekliyoruz:KK34:

İnşallah artık heyecan başladı ama doktoruma güveniyorum . Şimdi Haberlerde gördüm Türkiye nin il yüz naklini gerçekleştiryormuş gurur duyuyorum kendisiyle amelyatı olduktan sonra bilgi veririm arık sizlere :) Geri sayım başladı benim için

Tüm arkadaşlara merhabalar.İyi hafta sonları.

Günaydınlar herkese.Kendimle ilgili şöyle bir paylaşım yapayım ameliyatımın üstünden 2 ay 10 gün gibi birsüre gecti normal südyendeyim artık iz kremi bantı hepsini bıraktım herşey yolunda şükür, bu ameliyatı olmuş ve olacak olan tüm arkadaşlara sorunsuz iyileşme süreci dilerim sevgiler.

Sevgili Jelesec.İyi olduğuna ve her şeyin yolunda gittiğine çok sevindim.İnşallah ameliyat sürecim senin sürecin gibi geçer.Seni seviyorum. :nazar:

hayırlı olsun edbeer,
umarım hepimiz çok başarılı, sonuçları çok güzel olan ameliyatlar geçiririz ve buradan paylaşmak nasip olur.

Selam ogltkn.Bu dileğine tüm kalbimle katılıyorum.Bebek nasıl iyi mi? Ameliyat tarihin netleşti mi? Sevgiler..

İnşallah artık heyecan başladı ama doktoruma güveniyorum . Şimdi Haberlerde gördüm Türkiye nin il yüz naklini gerçekleştiryormuş gurur duyuyorum kendisiyle amelyatı olduktan sonra bilgi veririm arık sizlere :) Geri sayım başladı benim için

Şimdiden geçmiş olsun.Umarım sonuçların seni çok mutlu eder.

merhaba arkadaşlar 1 şubatta ameliyat olucam ve dualarınıza ihtiyacım var korkuyorum bir sorun çıkar mı ki diye lütfen dualarınızda bana da yer verin.. Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

Şimdiden sana da geçmiş olsun.Dualarım seninle , Allah yardımcın olsun.

X