Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam kızlar bi 10 gündür nete giremiyodum şükür kavuşturana jelesec cim sana 2 tane selam. forum da tek sen varsın öpüyorum. bu arada ameliyat tarihi belirlemiş arkadaşlar şimdiden tebrikler ve umarım çok iyi geçer ameliyatınız ben hala yerimde sayıyorum şu cesaretinizden bana da biraz gönderin :))

selam kızlar bi 10 gündür nete giremiyodum şükür kavuşturana jelesec cim sana 2 tane selam. forum da tek sen varsın öpüyorum. bu arada ameliyat tarihi belirlemiş arkadaşlar şimdiden tebrikler ve umarım çok iyi geçer ameliyatınız ben hala yerimde sayıyorum şu cesaretinizden bana da biraz gönderin :))

Sanada selam canım nasıl iyimisin

Yoklugun belli oldu canım vallahi, ben forumu sabahtan acıyorum yatana kadar acık başında sürekli olmasam da alışkanlık oldu.Ben cok iyiyim canım.

ayy çok teşekkür edrim canım çok mutlu ettin beni bu cümlelerinle. bende de öyle oluyodu en azından sabah kalktığım gibi foruma giriyodum şu 10 gündür bende boşlukta gibiydim inşallah bi daha götürmez de bende rahat rahat foruma girebilirim

Nasılsın canım? Forumda bi tek sen açık görünüyorsun.Nasıl gidiyor??:KK9:
Herkese benden selam olsuuunnn......

Kızlar merhabalar ben bu gece dogru düzgün uyuyamadım.Sürekli sizlerin ameliyatlarıyla ugraştım belki akşam sevgili jujuuu la telde konuştugumuz dandır rüyama topluca girdiniz.Ogltkne ve serap 2 nizde beni bire bir görüp sonucu begendiginiz icin, tercihinizi benim doktorumdan yana yaptınız.sevgili jujuuu da yapılan paylaşımlardan ve doktorla görüşmesinden sonra o da tercihini bu doktordan yana kullandı. Allah pişman etmesin.Gönülden isterimki, sonuclarınız sizleri fazlasıyla memnun etsin.Aman kızlar herhangi bir sorunda yada aksilikte bana vebal yüklemeyin, benim sizlere bir yaptırımım olmadı olamaz.Sizler ve sizin gibi olacak tüm arkadaşlarımın bu yolda sıkıntısız sürec gecirmelerini dilerim. Herhalde bu kadar uzun paylaşımım ilk defa zormuş yazması

Günaydın Hanımlar... Nasılsınız? Ben çok ÜŞÜYORUUUUM VE DİKİŞLERİM ACIYOOOOR... Bu sabah evden çıkma cesaretini gösterip ofise geldim. Dışarısı -12 derece...Otoparktan ofise yürüdüğüm 5 dakika içerisinde dondum, dikişlerim acıyor ve çok sızlıyor. Gün içerisinde bir kaç defa daha dışarı çıkmam gerekecek ne yazık ki...Allah evsizlere, yakacağı olmayanlara yardım etsin...

şimdi bıcı bıcı yaptım oğluşumu.
Üzerinize afiyet benim hastalık oğluşuma da bulaştı, aynı zamanda ishal de var. Meme olayı her geçen gün iyiye gidiyor, arada aklına geliyor, aç aç diye tutturuyor yavrum. Ben de göğsüme yatırıp sevip okşuyorum onu. Süt bitti artık annecim diyorum. Oyalamaya çalışıyorum. Hemen devam sütünü getiriyorum kaşıkla içiriyorum, biberon asla kullanmadı, bardaktan da içmiyor, bu şekilde veriyorum ben de napiyim.

şimdi bıcı bıcı yaptım oğluşumu.
Üzerinize afiyet benim hastalık oğluşuma da bulaştı, aynı zamanda ishal de var. Meme olayı her geçen gün iyiye gidiyor, arada aklına geliyor, aç aç diye tutturuyor yavrum. Ben de göğsüme yatırıp sevip okşuyorum onu. Süt bitti artık annecim diyorum. Oyalamaya çalışıyorum. Hemen devam sütünü getiriyorum kaşıkla içiriyorum, biberon asla kullanmadı, bardaktan da içmiyor, bu şekilde veriyorum ben de napiyim.

Ay zor senin işin arkadaşım kaşıkla cok zor yani allah yardımcın olsun

Kızlar merhabalar ben bu gece dogru düzgün uyuyamadım.Sürekli sizlerin ameliyatlarıyla ugraştım belki akşam sevgili jujuuu la telde konuştugumuz dandır rüyama topluca girdiniz.Ogltkne ve serap 2 nizde beni bire bir görüp sonucu begendiginiz icin, tercihinizi benim doktorumdan yana yaptınız.sevgili jujuuu da yapılan paylaşımlardan ve doktorla görüşmesinden sonra o da tercihini bu doktordan yana kullandı. Allah pişman etmesin.Gönülden isterimki, sonuclarınız sizleri fazlasıyla memnun etsin.Aman kızlar herhangi bir sorunda yada aksilikte bana vebal yüklemeyin, benim sizlere bir yaptırımım olmadı olamaz.Sizler ve sizin gibi olacak tüm arkadaşlarımın bu yolda sıkıntısız sürec gecirmelerini dilerim. Herhalde bu kadar uzun paylaşımım ilk defa zormuş yazması

kuşum yaa kıyamam neler için sıkmışsın kendini..biz bi ameliyat olsak da sen de rahatlasan....canım, kendi adıma şunu net bişekilde söyleyebilirim ki, ameliyat ve sonucuyla ilgili olarak bana garanti veren sen değilsin, garantiyi veren doktorumuz....Üstelik forumda aynı doktora ameliyat olan ilk biz olmayacağız.

Biliyorsun ben seni görmeden 1 hafta önce görüştüm Ercan bey ile ve bana istediklerimi yapabileceğini söyledi. Görüşmeden ameliyat tarihi alarak çıktım. Ve 1 hafta sonra senin ameliyat sonucunu gördüğümde de Ercan Bey'in dediklerini yapabildiğinden emin olmuş oldum.Sonuçta bu bi ameliyat ve süreçte olması muhtemel komplikasyonlar var ve ben bunları kabul ederek bu riski alıyorum...doktorum olma ihtimalinin ne kadar olduğuyla ilgili zaten beni bilgilendirdi. Bunları yaşamam durumunda bunun sorumlusu nasıl sen olabilirsin ki? İyi niyetinle benimle buluşup, göğüslerini bana gösterdiğin için mi? Ben bunun için ancak sana ve buluşmaya gelen herkese minnet duyarım..Benden yana için çook ama çok rahat olsun...Sen güzel kalbinin böyle şeylerle sıkılmasına izin verme tamam mı canım.

desendesencim, yazını şimdi gördüm canım..
çok geçmiş olsun canım...ne yazıkki evde biri hasta oldumu herkese bulaşıyor...Oğluşa acil şifalar...Keşke onlar hiç hasta olmasa !
Memeküçültmeden sonraki en büyük hayalim bu :)
sevgiler

Canım, çok teşekkür ederim. önce ben, sonra eşim, sonra da oğlana bulaştı, en zoru da çocukların hasta olması, insan kat kat üzülüyor...
Hayalin ne canım, anlayamadım da ben :44:

Günaydın Hanımlar...Nasılsınız? Ben iyiyim. Desendesen sana ve oğluna çok geçmiş olsun...Çocuklar hastalandı mı kendimizi unutuyoruz. Sabah çocukları lahana gibi giydirip okula bıraktım. Oğlumun "anne napıyosun, teneffüse çıkarmıyorlar zaten" itirazlarına rağmen. Aml. olacak olan ya da günü belli olan arkadaşlara gönüllerini ferah tutmalarını ve rahat olmalarını tavsiye ederim. Bugün 19. günüm ve dikişleri ilk gördüğümde çok kötü olmuştum. Ama şimdi belirgin bir şekilde iyileşme var ve daha da iyi olacak. Herşey gönlünüzce olsun...

Çok teşekkür ederim canım geçmiş olsun dileklerin için.
Sizlerden destek alıyoruz ameliyat için daha da hırslanıyoruz, darısı bizim başımıza...Bu sözleri duymak inan ki çok iyi geliyor.

Ogltkne tamam canım rahat olmaya calışacagım. söylediklerin cok dogru ama işte ben olsa bitse sorunsuz rahat edecegim .Seni seviyorum

Ogltkne tamam canım rahat olmaya calışacagım. söylediklerin cok dogru ama işte ben olsa bitse sorunsuz rahat edecegim .Seni seviyorum

ben de seni seviyorum canımsın...

Canım, çok teşekkür ederim. önce ben, sonra eşim, sonra da oğlana bulaştı, en zoru da çocukların hasta olması, insan kat kat üzülüyor...
Hayalin ne canım, anlayamadım da ben :44:

Çok teşekkür ederim canım geçmiş olsun dileklerin için.
Sizlerden destek alıyoruz ameliyat için daha da hırslanıyoruz, darısı bizim başımıza...Bu sözleri duymak inan ki çok iyi geliyor.

çok geçmiş olsun desendesen,
hayalim ne biliyor musun? hiç hastalanmayan çocuk büyütmek:KK1:

X