Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba bilgilerinde evli ve cocugun var gözüküyor yetişkin sayılırsın yani annen zamanla kabul eder

yok ogrenciyim 23 yasındayım

nasıl yanı ozel hastanewye gıdersek aynı raporu cıkarabılıyormuyuz??sgk yıende karısıylıromu

Evet canım Kurul raporu olması halinde Özel hastanede de aml. olabiliyorsun ve SGK karşılıyor. Ancak ilgili hastanenin donanımına ve tarifesine göre fiyat farkı ödüyorsun. Fakat şu an pek çok özel hastane plastik cerrahiyi SGK ile olan anlaşmalarından çıkarmış durumda. Yani özel hastane seçeneği oldukça daraldı...

çok tşk ederim çok güzel izah etmişsiniz... süre sıkıntı değil isterlerse 6-7 ay sonrasına gün versinler yeterki bu dertten kurtulayım artık en kısa zamanda ankaraya bi üniversite hastanesine gitcem çok tşk ederim

Eğer tanıdığın biri falan varsa günü erken alabilirsen iyi olur çünkü yazın bu tür amlytlar olmuyor diye biliyorum dikişler açısından zararlıymış

Kızlar nasılsınız

Ben biraz daha iyiyim, toparladım biraz da olsa. Bu sefer oğlum hastalandı. Hepinizi çok öpüyorum, byy...

Merhaba Serap,

tabiiki paylaşırım,hayırlısı olsun hepimiz için.zaman daraldıkça korkup aml.tan vazgeçmekten korkuyorum...

Aman vallahi korkulacak birşey yok kızlar meme kolay karın germeyle yag aldırma zor nasılsın jujuu

iiyim canımcım sen nasılsın?ya aklıma bişi geldi,sormak istiyorum ama çok saçma gelebilir gülme:)
ameliyathaneye ayık mı girdin?keşke odada beni bayıltıp öyle alsalar ameliyathaneye...şimdiden stres oldum yaa

Endişelenip gerilmen çok normal. Ameliyathanede uyutuyorlar.Çünkü bazı cihazlara bağlıyorlar. Ben bu tecrübeyi üç defa yaşadım. Ameliyathanede çoğu zaman hastayla sohbet ediyorlar ne zaman uyuduğunu bile anlamıyorsun.Sonra uyandığında odandasın. Çok gerilirsen doktorundan sakinleştirici isteyebilirsin... Sorunsuz başarılı bir aml. süreci geçirmeni dilerim..

herkese selamlar,
umarım hepinizin keyifi yerindedir.

OGLTKNE canım naber bebek nasıl aramak rahatsız etmek istemedim müsait olunca ara

canıımm, bebeğimiz iyi maşallah , anne sütü tam gelemedi, şimdilik tek sıkıntıları o...bugün de taburcu oluyorlar, artık evlerinde daha rahat olurlar

filizcim, maşallah, seninde dediğin gibi en zor kısmını atlattın sorunsuz...bundan sonrasının da böyle geçeceğinden eminim ben...darısı sıradaki bizlerin başına...

serapçım hayırlı olsun canım. Umarım herşey gönlünce olur.

Jujuuucum, hayırlı olsun tekrar...Umarım herşey gönlünce olur...Sürecini çok yakından izliyor olacağım :) paylaşımlarına devam edersen çok sevinirim canım..

bebeto o zaman özelden soru bombardımanına başlıyorum :)

Kızlar nasılsınız

Ben biraz daha iyiyim, toparladım biraz da olsa. Bu sefer oğlum hastalandı. Hepinizi çok öpüyorum, byy...

desendesencim, yazını şimdi gördüm canım..
çok geçmiş olsun canım...ne yazıkki evde biri hasta oldumu herkese bulaşıyor...Oğluşa acil şifalar...Keşke onlar hiç hasta olmasa !
Memeküçültmeden sonraki en büyük hayalim bu :)
sevgiler

Günaydın Hanımlar...Nasılsınız? Ben iyiyim. Desendesen sana ve oğluna çok geçmiş olsun...Çocuklar hastalandı mı kendimizi unutuyoruz. Sabah çocukları lahana gibi giydirip okula bıraktım. Oğlumun "anne napıyosun, teneffüse çıkarmıyorlar zaten" itirazlarına rağmen. Aml. olacak olan ya da günü belli olan arkadaşlara gönüllerini ferah tutmalarını ve rahat olmalarını tavsiye ederim. Bugün 19. günüm ve dikişleri ilk gördüğümde çok kötü olmuştum. Ama şimdi belirgin bir şekilde iyileşme var ve daha da iyi olacak. Herşey gönlünüzce olsun...

Günaydın herkese OGLTKNe canım kokla benim icin bebegi.JUJUUU canım dün sana cevap yazacakken net gitti, daha yeni geldi merak etme ameliyata girmeden odanda minik bir şurup iciriyor doktor, vallai ben cakır keyif gülerek girdim hatta ameliyat hanede doktorun cicekli bir şapkası vardı takıldım adama o da yeni Ayten hn sizin icin taktım dedi hic korkma canım.Telden yine kafana takılan birşey olursa sor

sesin cıkmadı birkac gün önce telde uzun uzun sohbet ettik iyiydin yazmadın merak ettim öptüm bay

merhaba kızlar bi 10 gündür net yoktu yeni geldi. ameliyat günü alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum darısı başıma. jelesec cim sana da öpücükler forumda tek sen görünüyosun öpüyoruuum

merhaba kızlar bi 10 gündür net yoktu yeni geldi. ameliyat günü alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum darısı başıma. jelesec cim sana da öpücükler forumda tek sen görünüyosun öpüyoruuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…