Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım nasılsın? Aldım mesajını canım.
Şimdi daha iyiyim, ayrıntıları özelden yazdım. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim, desteğin için de... Senin gibi bi arkadaşım olduğu için şanslı hissediyorum kendimi. iyi ki varsın...

nerelerdesin ne yaptın süt işini haber ver öptüm

Dün ki kısa emzirmeden sonra çok rahatladım. Memelerim indi sanki, ağrım kalmadı, sütler çekiliyor artık hissedebiliyorum. Kendimi de bu duruma hazırlamaya çalışıyorum, malum psikolojik olarak da etkileniyor insan. (olan sütü bile bile vermiyorum diye)
Bi de hastalık çıktı başıma, gerçi şimdi daha iyiyim ama vücudum ağrıyor, boğazlarım kötü, doktora gitmedim daha iyiyim diye. İnşallah toparlarım, az önce dışardan yemek söyledim ızgara tavuk salata yedim. Evde kalkıp hazırlayacak halim yok. Zaten canım da bişi istemiyor. Salata iyi geldi ama...Akşama da eşim gelince hazırlar bişeyler. Bugünü atlatırız. Şimdi de bitki çayı içiyorum.

COK GECMISLER olsun ınatt, neysekı sonu mutlu bıtmıs
paylastıgın ıcın saol

Okudum canım özelden iletini. sagol bebegim güzel sözlerin icin,bu olayı kökten bitirmen lazım verdikce cogalır unutma.Cok öptüm arada burayada takıl merak ediyorum

Aaa, unuttum cok gecmiş olsun arkadaşım manken olucaksın diye az yiyorsun ondan bunlar şaka şaka devam dukana

Selamlar arkadaslar,

herkesler cok ıyı ınsallah,
Jelesec kontollerın devam edıyor mu ? Ercan beye gıdıyormusun arada?
ogltkn aml. gunun yaklasıyor sanırım, nasılsın?
bırbuse senı hıc goremedım foruma da gırmedın sanırım, ıyısındır umarım cnm
ekımcan sende cok ıyısındır gorusmeyelı inşallah cnm,

öncelikle, berenvildan ve desendesen selam vermiş...sizede selam...en iyi akşamlar hatta...ikinizi de öpüyorum..biraz geç yazılmış bi cevap gibi görünebilir diye açıklamak istedim..ben forumda sürekli online görünüyorum ve burda olduğu halde bi cevap yazmadı diye düşünmeyin olur mu...iş yerinde forumu açıyorum ve eski sayfaları okumaya çalışıyorum...(o kadar çok yazılmış ki hala bitiremedim )iş gelince forumu aşağıya atıyor ve belki saatlere sayfaya bakamıyorum...ama tabi bu arada hep online olmuş oluyorum...

desendesen, senin psikonunda oğluşunun da ve hatta memişlerin de iyi olmasına sevindim canım..
bunda sonra ver elini dr. görüşmeleri ve bekleme süresi....umarım herşey gönlünce olur...

glorys, sen de ne zamandır yoktun..hoşgeldin canım..nasılsın şeker keyifler yerindedir umarım...benim az kaldı diye heyecan doruktaydı da, şubat ortasında eşimin katılması gereken bir fuar çıktı ve bu yüzden tarihi ertelemek zorunda kalacağım
eğer 10 şubatta ameliyat olursam, 5 günlük ameliyatlı olarak iki çocukla eşim olmadan yapamam diye şubat sonu mart başı olacağım canım..

Sagol bende sorun yok şükür iyiyim Ercan beye yolum düşerse ugruyorum.Adamı meşgul etmeyeyim ogltkn ve seraba devrettim artık doktorumu onlarla ugraşsın.Sen nasılsın bacak olayın da haber ver tarihini

İyi akşamlar...Nihayet foruma girebildim. Bandajlar çıktı dikişler alındı sonunda.Özellikle meme altındaki dikişler beklediğimden fazla çıktı. Neyse birazdan yazmaya devam ederim.

İyi akşamlar...Nihayet foruma girebildim. Bandajlar çıktı dikişler alındı sonunda.Özellikle meme altındaki dikişler beklediğimden fazla çıktı. Neyse birazdan yazmaya devam ederim.

Arkadaşım dikişler icin canını sıkma daha cok erken alttaki dikişler meme şeklini tam alınca dikişler altta kalıyor görünmüyor

Dikişlerde... Evet dikişlerin fazla olacağını biliyordum.Memelerimin yapısal olarak tabanı geniş ve meme dokusu fazlaydı. Aslında verilen formu beğendim. Doktorumun dediğine göre dikişler çok iyi iyileşiyormuş. Şişme, akıntı, morluk yok. Sadece sağ mememde çok minicik bir açıklık varmış o da bir kaç günden kapanır, batikon sürüp steril bez koy dedi. Krem söylemedi. Sorduğumda izler için piyasada bir kaç krem var ama ben işe yaradığını düşünmüyorum, istersen kullanabilirsin dedi. Bir ay kadar da yumuşak dokulu pamuklu bir sütyen kullanmamı söyledi... Dikişleri alırken acımadı. 40 dakika kadar sürdü. 15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim...

Gcmiş olsun tekrar

serapçım, senin ameliyat tarihin aşağı yukarı ne olcak belli mi?

Ben o kadar mutluyum ki içimde hiç şüphe kalmadı.Doktoru netleştirdikten sonra inanılmaz rahatladım.Canım benim tarihim şubat sonu,mart ortası.Doğruyu söylemek gerekirse maddi açıdan bekliyorum birde iznimi ayarlamaya çalışıyorum.

benimde en büyük korkum buydu aslında.acaba aldıgı parçanın içinden mi kist cıktı yani hala içimde kist varmı yoksa tamamen mi temizledi diye endişelerim vardı aslında ama sen bi nevi bu korkumu giderdin arkadasım saolsın.

Dr. Ercan Bey'i daha önce duymuş muydun? Yani Jelesec'den önce? Doktorun kendine çok güvenen bir edası var.Hastasının ne istediğini çok iyi dinliyor ve anlıyor.Bu bence çok önemli.Sadece tek sıkıntı fiyatı biraz yüksek.Ama önce görümcemin sonra da Jelesec'in muhteşem sonuçları bana parayı unutturdu.

Senin de dediğin gibi tatlım umarım herkes hayal ettiği görüntüye kavuşur. :)

üzücü şeyler yaşamışsın ve geçmiş... yazdıklarından şuan mutlu ve sağlıklı olduğunu anlıyorum herşeye rağmen... çok geçmiş olsun sevgiler

tam olarak geçmesede en zor dönemleri atlattım şükür.inşallah bi daha aynı olayları yaşamak zorunda kalmam okadar cok korkuyorumki tekrar büyürse göğüslerim diye.cok saol arkadasım sanada sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…