Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

İyi yıllar...Öncelikle yeni yılın herkese sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dilerim... Nihayet bende aml. oldum ve sabah taburcu edildim. Her şey çok iyi gitti. 2150 gr. almış doktorum. Aml. ayılma odası dahil 5 saat sürdü. Benim için çok ağrılı bir aml. sayılmaz.Drenler biraz rahatsız ediyordu ama neyse ki sabah doktorum çıkardı. Şimdilik meme altındaki kesilerde biraz ağrı dışında bir şikâyetim yok. Bir de sırt üstü yatmaya alışmam gerekecek. Tekrar herkese iyi yıllar diliyorum...

Arkadaşım cok sevindim iyi olmana sana iyi dinlenmeler unutma bu cok önemli kendini yorma sanada iyi seneler

Sen de doktorundan ve hastanenden ve doktorundan çok memnunsun.Bana doktorunun adını yazar mısın? Özelden atabilirsin. Senin de anladığım kadarıyla izlerin çok az ve potluğun hiç yok yardımcı olursan sevinirim iyi seneler.

merhaba serap 2 buluşmaya gelirsen herkezi görürsün senin icin daha iyi olur.Evet bende potluk ve dikiş izi sorunu olmadı şükür umarım dogru doktoru bulursun sanada iyi yıllar

çok geçmiş olsun flz, senden iyi haberler almak ne güzel....Sana da iyi yıllar diliyorum....

bu ne böyle allah aşkına ? gülüyorum valla :)) üyenin ilk mesajı ve üstelik mesaj başlığı doktorun adından oluşuyor, mesajda da doktor ismi iki kez ve büyük harflerle yazılıyor...hakikaten ne bu yaw?
biz bu kadar hafife alınacak insanlarımıyız yani, öyle mi düşündünüz? hım? ama ben bişi söyliimm mi?

YANILDINIZ

Son düzenleme:
Çok sağol.Cevabın çok açıklayıcı oldu.Sen kesin kararını verdin mi doktorun Ercan Bey mi? Senin sonucunu da izin verirsen görebilir miyim? Mutlu yıllar :)

evet serap, benim dr. Ercan bey...ameliyatım kısmetse şubatta..daha zaman var yani...ama istersen sonrasında tabiki görürsün...
biz ocak ortası/sonu gibi buluşuruz diye konuşmuştuk kızlarla, istersen sen de gelirsin hem herkesle de tanışmış olursun...
bu kadar şeker insanı birarada görmeyi kaçırmak istemezsin bence

Gercekmi bu ya, reklamları izlediniz bayanlar.

canım çok çok geçmiş olsun umarım herşey yolundadır... sanada iyi yıllar...

Herkese günaydın...İyi dilekleriniz için teşekkür ederim...Hafta sonunuz iyi geçmiştir umarım. Benimki de fena değildi aslında. Şu sırt üstü yatma olayına bir çözüm bulabilsen daha iyi olacak. Gece sık sık kalkıp evde biraz dolaşmak durumunda kalıyorum. Yukarıdan bakınca göbeğimi ve ayaklarımı görebilmek çok hoşuma gitti doğrusu. Kaba bir ifade olacak ama yıllarca boynumda heğbelerle yaşamışım gibi hissediyorum. Bu problemi olan herkese tavsiye ederim. O kadar korkulacak bir aml. değilmiş. En azından bu üç gün için böyle. İnşallah daha sonraki günlerde bir sıkıntım olmaz. Kollarımı rahatlıkla kullanabiliyorum. Doktorum bana şunu yap ya da yapma diye talimatlar vermedi. 3-4 gün dinlen, bir hareket sana rahatsızlık veriyorsa yapma dedi. Çarşamba günü kontrole gideceğim. Duruma bakıp banyo yapıp yapamayacağımı söyleyecek. Memelerimi henüz çıplak görmedim ama eşim direnler çıkarılırken yanımdaydı iyi göründüğünü söyledi. Morluk şişme falan yok çok şükür. Biraz alt yatay dikişlerde germe hissediyorum o kadar. 15 gün evdeyim ve sık sık gelişim durumunu yazarım.

geçmiş olsun canım,kendine iyi bak... senin de yeni yılın sağlıklı, mutlu , umutlu geçsin :)
sırtüstü yatmak gerçekten cok zor, zamanla yan da yatabileceksin..
bize gelişmelerden haber ver :)

Hepinize günaydın arkadaşlar, herkesin yeni yılı kutlu olsun :)

Bugün 19. günüm , meme başımda ve meme kıvrımının altındaki dikişte küçük küçük sızlamalar oluyor bazen de kaşıntı..ama üzerinde durulacak kadar ciddi rahatsızlıklar değil, şişliklerim cok hafif indi.. çarşamba günü tekrar kontrol var..gelişmelerden haberdar edeceğim.
sevgiler hepinize..

Sevgili arkadaşlarım hepinize yeni yılın ilk pazartesisi iyi haftalar diliyorum.. Herşey gönlünüzce olsun...

Günaydınlar....

Günaydın Serap canım telimi attım özelden

flz06 selam..senle ikimiz forumdayız bu gün...herkes dışarda sanırım...
nasılsın bugün? ağrın sızın var mı?

flz06 selam..senle ikimiz forumdayız bu gün...herkes dışarda sanırım...
nasılsın bugün? ağrın sızın var mı?

Merhaba.. Bugün ve yaklaşık 15 gün beni forumda sürekli görebilirsiniz. Evdeyim ve vaktim var. Aml. ilgili pek bir sıkıntım yok. Alt dikişler biraz geriyor o kadar. Ağrım yok diyorum ama bu bir ölçü değil zira benim ağrı eşiğim yüksektir. Aml. hemen sonrasında dahi ağrı kesici istemedim. Hemşire ikide bir gelip ağrı kesici ister misin deyip durdu. Aml. hemen sonrasındaki tek sıkıntım tuvalete gidememekti. Zira sonda istemedim. Doktorum biraz sonda taraftarıydı. Aml. uzun süreceğini, sonrasında 2 saat daha kalkamayacağımı ve serum alacağımı söyleyerek sonda takalım rahat edersin dedi. Ben kabul etmeyince vazgeçti. Odaya çıkar çıkmaz ilk söylediğim tuvalete gitmem lazım oldu. Sadece antibiyotik kullanıyorum. Doktorum şimdilik krem ya da sutyenden bahsetmedi. Belki sonra söyler. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…