Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım benim tes t, ama sütyenin lastiği sadece 1 tarafımı rahatsız ediyor, diğeri iyi durumda...
cok dayanılmaz durumda değil..... sütyen zaten balensiz bu işler için dizayn edilmiş
ha bu arada benim alttai dikişim kısa bir cizgi
geçmiş olsun şimdiden

Canım, doktora güven duyunca bütün iş bitiyor :)
bak bundan sonra garip bir rahatlama duyacaksın.... emin ol....
sevgiler

herkeze günaydın. ogltkn senin adına sevindim başka hekimden de, bu konuda ercan beyin iyi oldugunu duymak senin icin artı canım.Gelelim bana benim bugün 42 günüm şükür bugüne gelene kadar bir sıkıntı yaşamadım izlerim, cok ince sac teli gibi ve cok az yeni, iz icin farklı bir ürüne gectim.

Günaydın jelesec iz için ne kullanıyorsun farklı bir ürün derken ?

Hanımlar ameliyat günüm belli oldu. 30 Aralık sabah 9.30. Biraz gerginim...

merhaba canım,

hayırlısı olsun senin adına çok sevindim umarım herşey yolunda gider... araya yılbaşı gireceği için herhalde seni pazartesi itibariyle takip edebilicez durmun hakkında bizleri bilgilendirirsen seviniriz. şimdiden geçmiş olsun...

Tazegelin 84'ün bahsettiği Sincan Lokman Hekim Hastanesini biliyorum. Arkadaşım sezeryanla doğum yapmıştı ve memnun kalmıştı. Tazegelin84 e verdikleri fiyat çok çok iyi. Cerrahı araştırmanı tavsiye ederim.Ameliyat pratiğinin ne kadar olduğunu öğrenmeye çalış bence.
Devlet hastanelerinde de iyi cerrahlar vardır mutlaka haksızlık etmemek lazım ama sistemin kendisi problem. Konsültasyonları tamamlamanız bile günlerinizi alıyor ve daha da geriliyorsunuz. Evraklar, sıralar bitmiyo. Doktorunuza ulaşıp iki kelime konuşabilmeniz bile büyük başarı doğrusu. İki defa rafakatçı oldum kabus gibiydi. Yakın bir tarihte sekreterimin trafik kazası geçiren bir akrabasının alnına plaka yerleştirmişler. Ameliyattan kısa bir süre sonra apar topar tekrar ameliyata almışlar, hiç bir açıklama yapmadan. Sonradan öğrenilmiş ki ameliyatı asistanlar yapmış ve plakayı ters takmışlar. Bu nedenle doktorumu seçebilmeyi çok önemsiyorum. Olumlu ya da olumsuz her durumda kendisini muhatap alabilmeliyim.

Doktorum bana ters T tekniğini uygulayacağını söyledi. Lolipop ve J tekniğini de kullanıyormuş ama çıkarılacak doku fazla olduğu için en uygun tekniğin ters T olduğunu söyledi. Diğer iki teknikte ciltte biraz büzülme olabildiğini ve zamanla geçmesini beklediklerini anlattı.

canım ya hepiniz çok tatlısınız çok teşekkür ederim güzel sözlerin için.... bunları duydukça şımarıyorum zaten dedim ya eskiden mütevaziydim şimdi resmen narsist oldum:)))))

Teşekkürler canım. 1 Ocağın tatil olması nedeniyle 2 ocak olsun istedim ama doktorum hafta ortasında kongreye gidecekmiş, beni bırakıp gitmek istemedi. 30 Aralıkta yapalım, 1 ocakta senin için muayenehaye açar, hala duruyor olursa direnlerini de çıkarırım dedi. Zaten bütün konsültasyonlarım da bitti. Beklemenin gereği yok diye düşündüm ve olur dedim.

doktor bana betanteni söylemedi neden kullanıyorsunuz o kremi ne işe yarıyor

selmacım merhaba
her doktorun dikiş tekniği önerdiği ilaçlar vs birbirinden farklı bepahanten krem yaralarda iyileştirme özelliği olan cildi yumuşatan hücre yenileyen bir krem diye biliyorum ki bu bilgiler kulaktan dolma... doktorum bana 3.ay sonuna kadar sadece bu kremi verdi. iz giderici kremi sanıyorum daha sonra gerek duyarsa verecek... ancak dediğim gibi herkesin dikiş şekli farklı eriyen dikiş, alınan dikiş vs birde kişinin iyileşme süreci, cilt tipi yani biz burda neler kullandığımızı falan paylaşıyoruz ama öyle kafamıza göre ilaç ve krem kullanamayız ve tavsiye edemeyiz... o yüzden kendi doktorumuza danışmadan buradaki yorumlara göre ilaç ve krem kullanmayalım. (sakın yanlış anlama ukalalık olsun diye söylemiyorum)... tekrar geçmiş olsun çok öptüm...

herşey istedigin gibi olur işallah az zamanın kalmış bu süre zarfında bol bol yan yat

evet bu hafta sonu artık yatağa transfer oluyorum. zaten yarın 1 ay dolacak....
ben doktora giderken yanımda farklı bir sütyen götürdüm bunu arada gerek olursa giyebilirmiyim diye (ince askılı) aynen yüzünde komik bir ifadeyle tabi dedi. bide her gittiğimde soruyorum zaten medikal sütyenden sonra ne yapmalıyım nasıl sütyen kullanmalıyım spor yaparsam sarkmayı önlermiyim??? adam sabırla her seferinde merak etmeyin bundan böyle hiç sütyen giymeden dolaşabilirsiniz yapısal olarak sarkacağı varsa buna giyeceğiniz sütyen engel olmaz diye açıklıyor:)))) ama bi dahaki kontrolde emin ol yine sorucam:))))

özelden yazarım adını canım sen ameliyat olalı ne kadar oldu yara iyice kapanmadan kullanamazsın sana ne verdi doktorun

35. günüm bugün canım. Dikiş yerlerim çoktan kapandı kabuklar gitti o konuda bi sıkıntım yok sadece yan tarafta ufak bi sorun oldu onun dışında bi problemim yok oda geçecek inş. Özelden atarsan çok sevinirim sevgiler...

haber almana çok sevindim bizimle paylaştığın için teşk. acaba niye artık foruma katılmıyor çok üzgün olduğunu tahmin edebiliyorum. inşallah çözümlenir sorunu ve kimselerde böyle sonuç almaz... itiraf edelim ki hepimiz ameliyat sonrası bu tür risk yaşayacağımızdan korktuk... ama arada bir forma katılsa destek olurduk kendini yalnız hissetmezdi en azından. lütfen görüştüğün zaman ona iyi dileklerimizi ilet ve onu hepimizin merak ettiğini bilsin... çok çok geçmiş olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…