Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

bende aynı durumdaydım evde bakacak kimse yoktu ve 2 buçuk yaşında sürekli ilgi bekleyen bir çocuk ama çok rahat geçiyor babası çok yardımcı oldu ilk hafta belki gerekli ama belki yani çocuklarla baba ilgilenirse sen rahat olursun

verdiğin bilgiler için teşekkürler

ya galiba dediğiniz gibi con....... kaşındırıyor galiba iki gündür sürmüyorum kaşıntı çok yok

Diğer arkadaşları bilemiyorum ama ben yaşamadım canım böyle bir durum.. Tam 30 günün dolmasını bekle ondan sonra endişelen ... çokmu geçti ???
Yoksa yaramazlıkmı yaptın

geçti yaa bu gün tam 30. günüm ama yumutlamada geç oldu onun farkındayım ama inşaallah korktuğum şey olmaz

katılıyorummmm

evet kesinlikle riske atılmaması gerekir ama ucuz diye kötü olacakta değil herkesin vücudu kıymetliki bu operasyonlar yaptırılıyor zaten ben ucuza yaptıranlardanım üniversite hastanesinde oldum yrd doç yaptı adam sonuçta kariyer yacıcak kötü olmasını kendide istemez

Nasılsınız???
DİKİŞİ TERS T ŞEKLİNDE OLANLAR!
bişi sormak istiyorum, göğüs altındaki ameliyat yeri sütyen takılmaya başlandığında rahatsız etmiyor mu? Ben sezeryan olduğumda çamaşırımın denk geldiği yerdeydi dikişlerim ve çok rahatsız bi durumdu. Acaba göğüs altındaki dikişlerde de böyle durum yaşanıyor mu??Cevap verirseniz çok sevinirim.
Bu arada ben doktora gittim ve ters t şeklinde büyük bir iz olacağını söyledi. :44: Ameliyat tekniği göğüsün durumuna göre değişiyor heralde.

Herkese ıyı cumalar ve hafta sonları
Bugun benım 52.gunum, gogsumde alt tarafdakı kabuklarda dustu, en son carsamba gunu gıtmıstım dr.cım aldı onuda,gogus altına batıcon bırkac gun daha ve sonrasında bept.krem
ıstedıgım her seyı keyıfle gıymek, gıyebılecegımı bılmek ,yok buyuktu,yok asagıdaydı,gerıyodu ve en onemlısı omuz gocuklugu olmadan yasamak, guzel..cok sukur

karnımda yarım parmak boyutundakı acıklıgımın da tamamen ıyılesmesını beklıyorum,gerı kalan yerlerım komple kapandı ve ıyılesmeye devam edıyorlar..seneye ıyılesır herhalde geyık esprımı de yapmadan ayrılmayayım
karnımın bu kadar duz ve catlaksız patlaksız olmasıda ayrı mutluluk ama o kadar cabuk alıstım kı, gecen sefer gıttıgımde dr.den rıca ettım eskı resımlerıme baktım , tek dedıgım hocam cok kotu cekmıssınız

sevgıler

Merhaba,

aslında artık cogu dr. ters t uygulamıyor benım bıldıgım, cok buyuk goguslerde uyguluyor da olabılırler
benım terst t yaptıran bırınde bıkınısınden tasan ızı gorup cok ırıte olmustum, bu arada benım goguslerde bayaa bı buyuktu,lolıpop denen yontem ıle opr. oldum.
nerde yasıyorsun bılmıyorum ama bırkac dr. den daha fıkır alsan ıyı olabılır?

sevgıler

Canım, teşekkür ederim cevabın için, ben iki doktora gittim, ikisi de aynı söyledi. ama daha vaktim var, en az dört ay kadar. ne kadar doktorla görüşürsem o kadar iyi.

Kız sen ne komiksin he yaramazlık yapmış,mahrem konular bunlar ben utanırım sanada iyi akşamlar canım

:)) Sonuçta gerçekler..
Ne utancam yaa :))
geciktiyse bunu bir tek ben bilmiyorumki cümle alem biliyorsa sorun bende değil onların yaptığı yaramazlıktadır öyle değilmi :)))
bende öptümmmm.

Canım benim koltuk altıma doğru uzunca bir kesi var.. Sütyenim dikişlerin altına doğru geldiği için bugüne kadar hiçbir rahatsızlık duymadım.

:)))))))))) çok sevindim.. Güle güle kullan vücudunu :))))
Darısı başımıza ... canım.... öptüm

Çok teşekkür ederim canım desteğini her daim hissediyorum, hep varol...

Bu arada ben de kendi durumumu aktarayım....ameliyat öncesi tedirginlik evrem ;

buluşma günü erkenden Memorial'ın önünde olacağım belli olunca, 2. doğumdan beri kontrole gitmediğim için, daha otobüste kadın doğumda boş yer bulursam, giderim diye düşünmeye başlamıştım....şans benden yanaydı...ilk randevuya girip rutin muayene oldum ve smear verdim. Az önce de doktorumu aradım, smear sonucu için..oldukça konuşkan bi kadın....sonucumu ararken telefonda biraz muhabbet ettik....ben de sohbete güvenip ercan beyi sordum ona...dediği şey "eğer memeyse hiç düşünmeyin bile, ben de botoxumu ona yaptırıyorum, yüz ve meme konusunda aşırı titiz çalışan bir arkadaşımız, burun deseydiniz ozaman başka birini önerirdim, ama mademki meme diyorsunuz, o zaman gönül rahatlıyla güvenin" dedi...bi hastasından ve üstelik de bir hekimden bunu duymak içimi bi kez daha rahatladı..rabbim bu yolda olan herkesin yanında olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…