Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

doktor bana betanteni söylemedi neden kullanıyorsunuz o kremi ne işe yarıyor

Bepanthen krem hakkinda
dr serdar tuncer in yazisindan alintidir.
önce ürün hakkinda bilgi vereyim.
günlük hayatta cok kullandigimiz bir ürün.ürün marka birlesmesine tipik örneklerden biri.bepanthene icinde,dextpanthenol etken maddesi var.bepanthol isimli baska bir ürün daha var,ayni etken maddeye sahip.
nerelerde kullanilir
pastil formu agiz ici ve diseti antiseptigi olarak,ampul ve solüsyon formu sacli deri tedavilerinde kullanilir.merhem kuru yaralarda,krem sulanmis yaralarda,enfeksiyon riski varsada plus krem kullanilir.
pomad yada yagli formlar kuru deri lezyonlarina sürülür.sivilceye yatkin,yagli deri tiplere pomad kullanilmaz
simdi biraz daha özellestirelim
hic bir sorununuz yoksa bakim ürünü olarakyüzünüze bepantheni önermem.belirgin zarari olmasada acikcasi pek yararida yoktur.vücudunuz icinde gecerli.onun yerine su bazli nemlendiriciler öneririm.bütün topikal ürünlerde onlari krem yada pomad haline getirmek icin bir baz maddeye ihtiyac vardir.bu baz madde deride genel olarak rahatlama ve yumusama yapmaktadir.sadece baz krem olarak satisi var.ama belli bir soruna yönelik kullanilmaz.hele kirisik acma gibi zor islerde etkisi yoktur.
bepanthene yara iyilesmesini destekleyen bir ilac olarak kullanilir,ve sonucta bir kimyasal maddedir.gerekli endikasyonda kullanimi yarar saglarken sürekli kullanimi cilde fayda yerine dönüsümü zor olan zararlar verir.:

Kızlarrrr yeşimay ile görüştüm..
Diyorki ;
iyiyim açıklık olan yerler kapandı çok minnacık biyer kaldı ama maalesef meme başım çökük durumda.
6.ayı doldurunca bakıcaz ve ufak revizyon uygulayacağız dedi.

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN ARKADAŞIM ne diyeyim (

ay gercektenmi ya nasıl cökük, söyle üzülmesin düzelecek nasılsa.Allahım kimse sorun yaşamasın güzel atlatmış olsun bu sürecleri.ARKADAŞLAR biz ameliyat olan kişiler olumlu ve olumsuz bütün sonucları ve gercek düşüncelerimizi, yazalım ameliyat olacak kişileri dogru bilgilendirelim, inanıyorum ki benim yazıştıgım herkez bunu yapyor.İnsanları yanlış yönlendirmek asla istemem bunun vebali büyük. umutlarla bu ameliyatlara giriyoruz kimse kötü sonuc görmek istemez

Yeşimay'a acil şifalar diliyorumm

Çok zor bir süreç ve sabır istiyor gerçekten ama işte dayanmakta güç oluyor. Benimde sağ göğsümde hiç bişey yokken con....ex ilaçtan ötürü bi sıkıntı oluştu bir haftadır geçmiyor pazartesi tekrar doktora gideceğim doktor korkulacak asla bişey yok diyor( kendisi üniv. hast. anabilim dalı başkanı aynı zamanda prof. ) öyle diyorsa illaki öyledir ama insanın içi rahat etmiyor ki sürekli irtibat halindeyim zaten. Bende yan etki yaptı hassas bir bünyeye sahip olduğum içinmiş çok büyük bişey değil küçücük bişey ama intihap gibi oldu sonra patladı şimdi yanıda sanki öyle oluyor dokunduğumda yumuşacık sadece o bölge kan toplamış gibi tek sıkıntım bu bir daha o kremi kullanmak mı aslaaaaaa. Kimseyi yanlış yönlendirmek değil niyetim sadece bu süreçte herşeyi paylaşıyorken sıkıntıları da yazıyorum ki bilinsin. Ameliyat olduğuma pişman değilim ama böyle sıkıntılar olunca insan sabırsız oluyor. Tek dileğim biran önce geçmesi...

sevgili bebetoo yaşadıklarını yazmışsın moralini yüksek tut doktorunla sık sık görüş umarım en kısa zamanda hepsini atlatırsın

((( canım inan bilmiyorum.. Hakkında herşeyin hayırlısı olsun ne diyeyim bende onun adına çok üzüldüm..

Geçmiş olsun canım.. Evet zaman zaman böyle komplikasyonlar oluşuyor.. Bende yaşadım.. Can sıkıcı bir durum..
Çok kendini sıkacak birşey değil emin ol ve içini ferah tut arkadaşım..
Sağlıcakla kal.. öptüm.

Diğer arkadaşları bilemiyorum ama ben yaşamadım canım böyle bir durum.. Tam 30 günün dolmasını bekle ondan sonra endişelen ... çokmu geçti ???
Yoksa yaramazlıkmı yaptın

Kız sen ne komiksin he yaramazlık yapmış,mahrem konular bunlar ben utanırım sanada iyi akşamlar canım

Herkese teşekkür ederim. Beni geren ameliyat değil sonrası. Zira iki sezeryan tecrübesi yaşamış birisi olarak ameliyat süreci beni korkutmuyor. Ağrı eşiğim de yüksektir. Sonrsı biraz geriyor. Eve geldikten sonra yardıma ihtiyaç duyar mıyım merak ediyorum. Yardıma çağırabileceğim annem ve kayınvalidem var. Her ikisini de çok severim ama 40 yaşından sonra aynı evde bilemiyorum. Çocuklar küçük olmasa idare ederdim. Doktorum 15 gün sonra işe dönebilirsin dedi ama forumda okuduklarımdan sonra emin değilim doğrusu. .. Herşeye rağmen ameliyat kararımın arkasındayım. İyi olacak inşallah...

1.500 liraya gögüs ameliyatımı? kızlar doktorlar 6.500 liraya silikondan bahsedıyorlar nerdeysenasıl yanı 1.500?

o kadar araştırdım. 1500 diye bişey olamazz. olsada güvenemem

trabzondan bı arkadas vardı forumda gecen sene bu dedıgınız gıyata devlette yaptırdı o memnundu yagmur180 dı yanılmıyosam ama herkes onun kadar basarılı bı cerraha denkgelmeyebılır..benım duydugum en alt ucret 3500 oda ıızmırde..ıstte ankarada daha fazla fıyatlar..
arastırmadan sadece ucuz ddıye gıdıp yaptırılcak bır amelıyat degıl..vucudunuzda bı degısım yapıyosunuz ve rıske atılcak bı durum degıl..

ameliyatın başarısı konusunda fiyatın baz alınacak bir kriter olduğunu düşünmüyorum..
çok paralar verip, mutsuz olanlar olduğu gibi, üniv. / devlet hastanelerinde cüzi rakamlara ameliyat olup mutlu olanları da okudum bu forumda...önemli olan cerrah...gerisi boş...eğer el becerisi yüksekse sonuçlar yüz güldürücü olacaktır, ameliyat nerede olursa olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…