Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Avk.'a sordum. Doğru almışım.
Reçete yazar doktor sana ...... bununla bile dava açarız dedi.. Hadi bi adım atıyoruz hayırlısı olsun :KK43:
KORKUYORUM sadece :KK43:
Ukalaca davranan doktor :KK43: ... korkan ben :KK43: çok garip ya çok garip :KK43:

hiç korkma senin kaydebecek hiçbir şeyin yok emin ol, en fazla ben öyle davranmadım diyecektir en kötü ihtimalle, ama hasta kaybedecek ve güveni sarsılacak olan doktor

günaydınlar herkese:)

birbuse ne yaptın canım? kaçta gideceksin ya da gittin mi?

yeşimay, seni merak ediyorum, umarım iyisindir, bir iki kelime bile yazsan yeter, öpüyorum çok..

jelesec, selam canım :KK66:

yeşimay, seni merak ediyorum, umarım iyisindir, bir iki kelime bile yazsan yeter, öpüyorum çok..

selam canım az kaldı görüşmeye ,umarım herşey istedigin gibi olur.

Kızlar merhaba,
Ya 2 gündür dikiş yerlerim inanılmaz kaşınıyor, kaşımamaya çalışıyorum ama öyle tatlı kaşınıyor ki, içimden diyorum kaşınmaya başladıysa artık iyileşiyor demektir diye ama iş yerinde sürekli elim göğsümde gezmesem iyi olacak:))) yaptığınız özel birşey var mıydı kaşıntıyı durdurmak için? ya da yeni olan arkadaşlarım sizlerde de aynı durum var mı?

merhaba arkadaşlar, ben yeni bir üyeyim ve ameliyat için araştırma yapıyorum.bursadayım ve burda ameliyat olmak istiyorum. bana önereceğiniz bi doktor var mı? mümkünse bayan bi doktor arıyorum. şimdiden teşekkürler

Kızlar merhaba,
Ya 2 gündür dikiş yerlerim inanılmaz kaşınıyor, kaşımamaya çalışıyorum ama öyle tatlı kaşınıyor ki, içimden diyorum kaşınmaya başladıysa artık iyileşiyor demektir diye ama iş yerinde sürekli elim göğsümde gezmesem iyi olacak:))) yaptığınız özel birşey var mıydı kaşıntıyı durdurmak için? ya da yeni olan arkadaşlarım sizlerde de aynı durum var mı?

bence kaşıma canım kremini sür o kaşıntıyı alıyor

merhaba arkadaşlar, ben yeni bir üyeyim ve ameliyat için araştırma yapıyorum.bursadayım ve burda ameliyat olmak istiyorum. bana önereceğiniz bi doktor var mı? mümkünse bayan bi doktor arıyorum. şimdiden teşekkürler

hoşgeldin ben yeni ameliyat oldum ama istanbuldayım, bursada doktor bildigim yok umarım dogru doktoru bulursun

Merhaba Canım..
Yarın saat 09,10 da randevum var.. Bakalım ne diyecek.. Ona göre karar vereceğim...
P.tesi'ye kadar yokum cnm. Yarın kardeşimin hastaneye yatış işlemleri ile de ilgilenip yanında refakatçı olarak kalacağım.
Malüm Cuma günü ameliyat olacak. P.tesi görüşürüz artık..
Öpüyorum hepinizi.

Kızlar merhaba,

arkadaşım aynı durumdan muzdaribiz benim henüz ameliyatımın üzerinden 6 gün geçmesine rağmen çok kasınıyor diğer arkadaşlarda da böyle durum oluyomuydu acaba bu kaşıntıda nerden çıktı anladım enfeksiyon kapmasında kızlar bu enfeksiyon belirtisi değildir herhalde iyileşme süresinde bunlar oluyormu
bugün duşumuda aldım kremimi sürüp kapattım şimdilik herşey yolunda gibi görünüyor bu kaşıntı aklımı karıştırıyor
canım sen ne zaman ameliyat olmuştun ne kadar almışlardı senden

hic önemli degil canım kafana takılan birşey olursa cekinme ara

selam canım az kaldı görüşmeye ,umarım herşey istedigin gibi olur

sağol canım...bütün sorularımı ayın 17 sinde soracağım sana...parti parti sorup seni bunaltmayayım :)
hem belki ercan beyin yarattığı şaheseri görünce soru sormaya gerek bile kalmaz :))
evet az kaldı..çok heyecanlanıyorum.....umarım az izle, sıkıntısız bir ameliyat süreciyle küçük memelere kavuşabilirim..

sağol canım...bütün sorularımı ayın 17 sinde soracağım sana...parti parti sorup seni bunaltmayayım :)
hem belki ercan beyin yarattığı şaheseri görünce soru sormaya gerek bile kalmaz :))
evet az kaldı..çok heyecanlanıyorum.....umarım az izle, sıkıntısız bir ameliyat süreciyle küçük memelere kavuşabilirim..

ay yok canım şahaser ,degil şiş ler işallah dedigin gibi olurlar, bekleyip görecegiz .izin az olması ve sorunla karşılaşmamam artı tabi

Merhaba Arkadaşlar
bende uzun zamandır düşünüyorum küçülttürmeyi. yazıları okuyunda daha bir kararlı oldum. yaşım 31 boyum 174 benim ölçüm 90DD C cup a kadar düşmeyi istiyorum. göğüslerim yüzünden yıllardır gömlek giyemedim. elbiseler göğüslerimden aşağı inmiyor. :) büyük beden alıp daralttırmak zorunda kalıyorum. Ama hiç sarkık değiller aksine bu büyüklüğe oldukça dikler fakat ben sırt ağrılarından ve aşırı dükkat çekmekten bıktım. Ayrıca tabi istediğim giyislere girememekten de :KK43:. tek korkum ameliyat izlerinin kalıcı olma ihtimali. bu konuda bilgi istiyorum sizlerden çok iz kalıyor mu? yada iz kalmaması için yaptığınız bir şeyler var mı? krem v.s. bir de tavsiye edeceğiniz doktor?

Merhaba Canım..
Yarın saat 09,10 da randevum var.. Bakalım ne diyecek.. Ona göre karar vereceğim...
P.tesi'ye kadar yokum cnm. Yarın kardeşimin hastaneye yatış işlemleri ile de ilgilenip yanında refakatçı olarak kalacağım.
Malüm Cuma günü ameliyat olacak. P.tesi görüşürüz artık..
Öpüyorum hepinizi.

gecmiş olsun canım kardeşine de kendine de iyi bak öptüm

Merhaba Arkadaşlar
bende uzun zamandır düşünüyorum küçülttürmeyi. yazıları okuyunda daha bir kararlı oldum. yaşım 31 boyum 174 benim ölçüm 90DD C cup a kadar düşmeyi istiyorum. göğüslerim yüzünden yıllardır gömlek giyemedim. elbiseler göğüslerimden aşağı inmiyor. :) büyük beden alıp daralttırmak zorunda kalıyorum. Ama hiç sarkık değiller aksine bu büyüklüğe oldukça dikler fakat ben sırt ağrılarından ve aşırı dükkat çekmekten bıktım. Ayrıca tabi istediğim giyislere girememekten de :KK43:. tek korkum ameliyat izlerinin kalıcı olma ihtimali. bu konuda bilgi istiyorum sizlerden çok iz kalıyor mu? yada iz kalmaması için yaptığınız bir şeyler var mı? krem v.s. bir de tavsiye edeceğiniz doktor?

merhaba ben cok araştırdım, bu konuyu yaklaşık 11 doktorla görüştüm ,mutlaka iz kalıyor,bu iz bazı doktorların teknigiyle cok kalırken ,bazı doktorların teknigiyle daha az kalabiliyor.Tabi hastanın meme büyüklügü ve yara iyileşme,kalitesini de göz önünde bulundurmak gerekir.

X