Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım kesinlikle tak .. Veee asla acımıyor güven bana...
Ben ilk duşumu almak için çıkardığımda çok kötü olmuştum. Sanki düşeceklermiş gibi :) birbirlerinden ayrılacakmış gibi his yaşamıştım.
Tak cnm tak bişeycik olmaz...

Ben okey'im cnm. Arkadaşlar ne diyorsunuz ???

buluşma yerinin Ataşehir olması bana çok uyar, buluşma öncesi yada sonrası Ercan Bey'i de görmeye gidebilirim.
benim çocuklu ya da çocuksuz gelmekle ilgili plan yapmam zor arkadaşlar. şehir dışından geleceğim için, eğer ailece gelirsek, o zaman belki büyük olan oğlumu (5 yaş) buluşmaya getirebilirim, ama ailece arabayla gelmezsek, o zaman otobüs yolcuğu çocukla zor olacağı için ben yalnız gelirim.

tamam canım ben cep numaramı yazarım gerci birbuseylede konuş doktorla ilgili olumlu olumsuz yorumunu, sor onu götürmüştüm ercan beye ben senin icin yarın konuşur, randevu alırım canım ben yanına gidecegim

tamam canım ben cep numaramı yazarım gerci birbuseylede konuş doktorla ilgili olumlu olumsuz yorumunu, sor onu götürmüştüm ercan beye ben senin icin yarın konuşur, randevu alırım canım ben yanına gidecegim

çok teşekkür ederim canım yardımın için..senin randevun kaçta, ben seni ona göre ararım

Ben de gitmeden önce çok korkmuştum ama hiç acımıyor korkma biraz icinden birsey akıyor gibi oluyor o kadar gözlerini kapa 5dk sürmüyor:) hem de dikişler gidince daha güzel görünüyorlar:)

sagol ya işallah süper olurlar o kadar eziyet para degsin bari.icim rahatladı korkmayayım

Ben de gitmeden önce çok korkmuştum ama hiç acımıyor korkma biraz icinden birsey akıyor gibi oluyor o kadar gözlerini kapa 5dk sürmüyor:) hem de dikişler gidince daha güzel görünüyorlar:)

sagol ya işallah süper olurlar o kadar eziyet para degsin bari.icim rahatladı korkmayayım

bütün dikişlerini mi alacaklar? Benim önce iz yapacak olanları aldılar, sonraki hafta çoğunu, birkaç tane de kendinden eriyecek dikiş var onlar duruyor ama banyo yaparken biri, bir tanesi de pansuman yaparken elimde kaldı:) yani çok az kaldı dikiş ben de.
ama her bir dikiş çıktıkça o mavi ipçikler gitikçe, bu arada benimkiler mavi:) daha da güzel oluyorlar:)

mavimi iplermi, benim eriyen dikişim hic yok meme icindekiler eriyen dikiş sadece evet hepsi alınacak, zaten cok dikiş yok lolipop tekniginde cok dikiş olmuyor.seninkiler nasıl canım izler şekli benimkiler cok şiş

günaydın hanımlar, hepinize güzel bir gün diliyorum...

jeselec, dikişlerin alınıyor bugün, dönünce mutlaka yaz olur mu? ben seni arayacağım zaten :)

yeşimaycım, sen nasılsın? seni merak ediyorum, umarım herşey yolundadır..

Son düzenleme:
"ogltkn kullanıcısından alıntı
jeselec,
buluşma için herkes ok diyor anladığım kadarıyla, o zaman 17 aralık için bana randevu alsak mı acaba? doktoru ben mi arayayım? ya da nasıl yapsak ? ben özel mesaj gönderemiyorum henüz, sen bana mail adresini özelden göndersen de şu randevulaşma işin bi konuşsak

Canım kesinlikle git.. Aslaaa pişman olmayacaksın...

ÖZELDEN attım canım numaramı

Canım.. Sana birşey söylemek istiyorum.

Özden ablam var benim .. bu forumdan tanımıştım kendisinide.. çok tatlı biri.
kendiside ameliyat olmak istiyor ama biraz korkuyor sanırım Bu hafta cuma ameliyatını korkudan iptal ettirdi
Bu yüzden seninle konuşmak istiyor.. Telefon numaranı kendisine verebilirmiyim.. Sana birkaç birşey soracakmış. ???
Öpüyorum cnm.kendine iyi bak..

ver canım sen tanıyorsan sorun yok.

mavimi iplermi, benim eriyen dikişim hic yok meme icindekiler eriyen dikiş sadece evet hepsi alınacak, zaten cok dikiş yok lolipop tekniginde cok dikiş olmuyor.seninkiler nasıl canım izler şekli benimkiler cok şiş

aa doğru seninki lolipop şeklindeydi o zaman çok daha az iz var ne güzel

benimki de hala çok şiş, özellikle sabah kalktığım zaman sanki regl olacakmışım da o zaman nasıl davul gibi olurlar öyle şiş ama 10-15 dkkaya geçiyor o hali ama genel olarak özellikle yan kısımları şiş

izler de şu anda bazı yerler kırmızı ve biraz kabarık bazı yerler beyaz ve kahve tonlarında, tam bir karmaşa:)
ama her geçen gün daha iyi oluyorlar bir de ben sürekli fotoğrafladım, dikişlerden önce alındıktan sonra, şimdi de arada bir çekiyorum, eski fotoğraflara baktıkça içim rahatlıyor çünkü şu an daha da iyiler

doktorun izler için krem önerdi mi? benim doktorum ben önermiyorum bazı kişilerde izleri geçireceğiz diye dikiş yerleri daha da kızarıyor kabarıyor kaşıntı yapıyor, o yüzden kullanma dedi ama ben kullanmak istiyorum

canım bu fotagraf cekme, iyi fikir benim doktor bugün cekti 18 gün fotagrafı, olsun dedi ben de senin gibi yapayım ara ara cekecegim.benim dikişler alındı ve tekrar minik bantlar konuldu ,1 hafta daha kalacak ya cok konforlu oluyor böyle,en kötü oldugu günleri ben görmedim şimdi meme, ucu da diger yerde cok güzel kapanmış ,akıntı olmaması cok büyük artı.iz icin krem verdi bir hafta sonra günde 2 defa ve mutlaka kullan dedi ,canım ben iz konusunda aşırı hassaz davranıyorum.her doktorun tarzı farklı

herşey yolunda vallahi görünce rahatladım gögüslerimi dikişler korkutucu degil meme ucumu daha cok begendim .dikişler alınınca ufakda olsa acıdı şekilleride otursa süper olacak canım.Tamam ara bekliyorum

Oyy kıyamam canım benim.. Hep bu durum bana ürkütücü gelmiştir. Ama sanmıyorum Ercan bey çok hassas biri olarak asla acıtmaz..
Ona güven sen...

canım bende, bir koku gör sürekli acıyacakmı diye soruyorum, ercan beyde, sen sedyeye uzan acımıyacak, hemen bitecek dedi uzandım bantları actı şu gögüslere bak silikonlu gibi duruyorlar, maşallah dikişlerde güzel kapanmış ,dedi ve bitti hafif acı oldu ama kısa sürdü oh be rahatladım. O İYİKİ BENİM DOKTORUM. benim gibi zor bir hastayı ,hic bıkmadan dinledigi icin teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…