Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

iyi olmana sevindim benim 17 günüm benim dikişlerin üzerinde minik bantlar var bende senin gibiyim,yara konusunda kötü oluyorum ama ben daha, izleri göremedim hala bantlı umarım görünce ürkmem

sevgili ekim68 çokkk geçmiş olsun ve selmacım seninde geçmişler olsun..

sevgili jelesec senin 17.gün hala bant var diyosun peki pansumanını kim yapıyor?????? izleri hala görmedin mi? ameliyatın ters t mi yoksa lolipop mu? ekimcim ne şanslı pansumanını eşi yapıyormuş ben ilk günden beri kendim yapıyorum ve sanırım uzunn bir süre daha kendim yapıcam

doktorunuzun adını öğrenebilirmiyim benim ciddi olarak çekincelerim var ameliyat konusunda tuğrul turanı düşünüyorum ama herhengi bir hastasıyla görüşemedim malesef.

dr'un kimdi canım çok geçmiş olsun umarım yakında herşey istediğiğn ayara döner.

benim pansumanım olmadı, canım minik bantlar var bunla duş alabiliyorum,lolipop şeklinde.Meme ucumun bir iki bantı dün cıkmıştı ucundaki iz kötü durmuyor.Aslında bantlı olması bu süre zarfında benim icin iyi oldu en azından yaralar kapanmıştır

doktorunuzun adını öğrenebilirmiyim benim ciddi olarak çekincelerim var ameliyat konusunda tuğrul turanı düşünüyorum ama herhengi bir hastasıyla görüşemedim malesef.

Sizi cok iyi anlıyorum bu sürec cok zor hangi doktor, sorusu beni cok yormuştu ben tugrul bey le tel görüşmüştüm iyi de elektirik almıştım listeye görüşmek icin onuda eklemiştim.7 8 doktorla, görüştüm tugrul beye gitmeden ercan beyde karar kıldım.Hem kullandıgı teknik hastasına, olan yaklaşımı, cok iyi bir hastanede calışıyor olması, onu secmem de etkili olmuştu.Ama en önemlisi yeni, ameliyat olan birkac hastasıyla birebir görüşmemdi. BENİM FİKRİM BİREBİR DÜŞÜNDÜGÜN DOKTORLARLA GÖRÜŞMEN KARAR VERMEK İCİN ACELE ETME

günaydınlar arkadaşlar,
size tekrar kavuşabildiğim için çok mutluyum..

ameliyat olan arkadaşlar ekim68 ve selmagülmez sizlere acil şifalar diliyorum, sorunsuz bir iyileşme süreciniz olur umarım...
birbuse, facebooktan arkadaşlara gönderdiğim selamı ilettiğin için ayrıca teşekkürler..
yeşimaycığım sen nasılsın? yeni atılan dikiş ile ilgili bir sıkıntın var mı? nasıl gidiyor iyileşme sürecin?
jeselec senin herşey yolunda sanırım maşallah diyelim tekrar...bantlardan dikişleri daha hiç görmedin demek ki? ne zaman çıkartılacakmış o bantlar bilgin var mı?

hoşgeldin özlettin kendini,canım benim bantlar şeffaf gibi yani, izleri birazda olsa görülüyor, bana kalsa 6 ay,. Dursunlur böyle olunca konforlu iyileşme süreci oluyor.izleri iyileşince görürüm daha iyi.sen ne zaman olucaksın tarih doktorun bellimi

cnm. kusura bakma bana sordun sandım sana özelden msj attım. Dikkatsiz davranmışım. özür dilerim. Sen jeselec'e sormuşsun.. çok pardon.

Rica ederim birtanem.. ne demekkk. Hoşgeldin aramızaaaaaaa.... Muckkk

Günaydın canım arkadaşlarım...
Nasılsınızzzzzzzz ?

Bunca kalp kırıklıklarına rağmen herzaman yaptığım gibi rüzgarı arkama alıp bağırmak istiyorum hayata: ACIMADI Kİ

hoşbuldum canım..
aslında bantlı olması bence de güzel, gözümde canlanıdırıyorum da sanki bant dikişin açılmasını da engeller gibi bir izlenim veriyor.
ben 12 ekimde oğlumu sütten kestim..ameliyat için, emzirmeyi bitirdikten sonra en az 3 ay beklemem gerekiyormuş. memedeki damarlanmanın azalması için... 17 aralıkta istanbula geceğim ya buluşmamız için, (bu arada buluşuyoruz dimi) işte o gün ercan bey ve fuat beyle görüşeceğim kısmetse....ve ocak ortası/sonu gibi de ameliyat olmayı istiyorum, böyle beklemek çok sabırsızlandırıyor beni...

Ben gelcem canım.. Diger arkadaşlar ne diyor ?????????
Geliyormusunuz kızlarrrrr ?

tamam canım sen karar ver görüşme işini ben ayarlarım doktorla işallah amerikada olmaz o gün.Ben de az iz var canım potluk yok şimdilik sorun yok ama ilerde ne olur bilmiyorum.Her doktorun teknigi farklı ama ben bantla cok rahat ettim, izler ilk günler cok kötü oluyormuş ,en azından bunu görmemiş oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…