Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sen içini ferah tut bakalım, evet takip ediyorum burdan Cuma günü için inan sabırsızlanıyorum ben de, hemen haberdar et bizi olur mu?

ben de öpüyorummm... moralini yüksek tutmaya çalış

Cuma ertelendi canım bugün gittim. Jeselec'ciğim götürdü beni saolsun.
Nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Sadece morelim çok bozuk.
Çok pişmanım.. O adama ameliyat olduğuma çok pişmanım.
Jeselec'i daha önce tanımadığıma çok pişmanım..
Onun doktoru bile beğenmedi ayrıca göğüslerim için çok sarkık dedi
Kesi yerimi hele hiç sormayın

moralini bozma ercan beyin yazdıgı igneyi al düzenli kullan canım artık kesi icin yapılabilecek birşey yok adam heryeri kesmiş olmuş artık.benim doktorumun sana yaklaşımı beni cok mutlu etti sagolsun onu secmemin ne kadar dogru bir karar oldugunu bana yine gösterdi.birbusecim seni tanıdıgıma cok sevindim kendine iyi bak öptüm

sevgili bir busecim teşekkür ederim canım benim.. ne oldu doktorla görüşmüşsün, önce moralini bozma herşeyin bir çaresi vardır, baktın gördün hoşuna gitmiyor ikinci ameliyatı oluruz düzelttiririz( aman allahım bunu ben mi söylüyorum:)) senin bu ağrılarınla ilgili bir sonuç söyledimi? neden bu şekilde şişlikler olmuş? bunlar hakkında bişeyler söyledimi? benimkileri görse adam hiççç beğenmicek ozaman:) bu işler böyledir aynı gittiğin hiçbir kuaför bir önceki kuaförün kesimini beğenmediği gibi:)

Canım öncelikle bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Gerçekten hakkını ödeyemem.
Ayrıca okadar tatlısınkiiii keşke seni daha önceden tanımış olsaydım. Gerçe bunada şükür diyelim dimi
Elimde değil morelimi bozmamak senden ayrıldıktan sonra kulaklarımdan ve yüzümden ateş çıkıyordu sanki çok kötü oldum
Ne yapabilirim onu düşündüm. Ama bi yol bulamadım. Tanıdık bi arkadaşımın avukatı ile görüştüm. Devlet hastanesinden rapor alabilirsem onları dava edebilirmişim. Bana bunu söylediler. neyse artık olan oldu.. Birşey diyemiyorum.

Tek sevincim sizi tanımam..
Doktoruna bayıldım walla.. Gerçekten mükemmel biri.. Ameliyat'a karar verdiğim anda ona gideceğim.. Kesinlikle doğru karar vermişsin.. Veee göğüslerinize bayıldımmmmmmmmmmmmmmm :) allah nazarlardan saklasın..
Olmadı bende silikon koydururum :) bomba istiyorum çünkü :)
Sende kendine iyi bak bitanem.. Seni çok seviyorum. Öptüm bye

Merhaba Yeşim'ciğim.. Evet görüştüm.. Saolsun jeselec çok yardımcı oldu..
Doktoru beğenmedi göğüslerimi.. Çok kesmiş.. Ayrıca sarkık dedi (( offfff offffff
Kendimi resmen bir kasap'a emanet etmişim bense kurbanlık koyun
Kendinden kapanmasını bekledikleri deliklerime normalde dikiş atılması gerekiyormuş hatta saolsun ben yaparım dedi.
Öyle napalım olmadı 2.bi ameliyatı oluruz.. Nasılsa biz para basıyoruz dimi Yada nasılsa bankalar bize kredi veriyor
AYyy kusura bakma okadar morelim bozuk ki herkez ne oldu diye soruyor yüzümden düşen binparça
Ağrılarımın olabileceğini söyledi.. O iltihap olan yerler için içteki dikişler ciltte reaksiyon yaratıyormuş ondan oluşuyormuş şimdide sol göğsümde başladı iltihap oluşma.. sonrası kötü (( patlayıp delik oluşuyor. ( onlarada 1'er dikiş atılması gerekiyormuş.
Ne yapsam diye düşüp duruyorum be canım ((

Sen nasılsın bitanem ???

aynı odada kalırız bakarsın belli olmaz acele etme canım karar vermek icin .evet olmadı silikon yaptırırsın caresi var.14 günlük benim gögüsler tabi bu hali izler daha cok,yeni ama iz olması benide mutlu ediyor.

sevgili yesimay nası senin sorunun nasıl biraz düzeldimi,ikinci bir ameliyatı düşünme sen daha cok erken senin gögüslerinin dikiş şekli t mi lolipop mu birbuseninki t şeklinde ama alt kesi boylu boyunca cok uzun cok daha az izle yapılabilirmiş ve benim 110 beden di izim az canım umarım heimiz icin iyi olur sonuclar

daha detaylı olarak anlatmışsın aslında daha sonra ama şu an doktoruna çok kızgın olduğunu da biliyorum
olaya bir de şöyle bak
her aslanın yoğurt yiyişi farklıdır hesabı, her doktorun da kendi tarzı var
bir doktorun yaptığını diğeri büyük ihtimalle beğenmez,sen en iyi doktora da yaptırsan diğeri baktığında ben olsam böyle yapmazdı der
o yüzden en azından o söylediklerini kafana takma doktorun, ameliyat esnasında daha fazla kesmesi gerekmiştir, öyle uygun görmüştür, mümkün olduğu kadar en dik haliyle ameliyatı yapıyorlar ama canlıyız sonuçta, hepimizin vücudu farklı tepki verir, sarkma belli düzeyde olacaktı hepimiz bunu biliyoruz ama belki derinin elastikiyetinden kaynaklı baştan öngörülmeyen şekilde şu anda oluşuyor, ama şimdilik elbette acele etme bir süre daha geçsin sorunların hallolsun hala içine sinmiyorsa tekrar düzeltme ameliyatı yaptırırsın ki bu sefer daha şanslıyız hepimiz çünkü aynı kesi yerlerinden açacakları için daha fazla iz olmayacak

içini ferah tut cidden,öncelikli amacımız hepimiz için geçerli galiba küçülmeleriydi, sarkık olmaması ikinci plandaydı.

Olaya böyle bakmaya çalış ve lütfen şimdilik doktorun dediklerini uygula, şimdiki sorunların çözülsün

biliyorum hala dışarıdan söylemesi kolay geliyor belki ama yanında olup destek vermek istedim sadece...

herkese merhaba,

bu sabah 9.00 da ameliyat oldum.. 11.00 da çıktım ameliyattan. şimdilik herşey yolunda. akşam eve geldim hastanede kalmadım yani.
herkese destekleri için teşekkürler görüşmek üzere....

herkese merhaba,

bu sabah 9.00 da ameliyat oldum.. 11.00 da çıktım ameliyattan. şimdilik herşey yolunda. akşam eve geldim hastanede kalmadım yani.

Ne kadar kısa sürmüş ameliyatın,hastanede kalmamana da şaşırdım
Detayları çok merak ettim, çok gecmis olsun tekrardan

ekim68 çokk çokk geçmiş olsun, geçti bitti inşallah:) şimdi biran önce iyileşmeye bak herşey süper olacak:)

bide arkadaşlar bu ameliyat benimde iki saat sürmüştü ancak ameliyat sonrası iyileşme süreci ve çıkan komplikasyonlar, meme büyüklüğü ile alakalı yani meme ne kadar büyük ise yapılan işlemler o kadar fazla oluyor ve alınan dokular fazla olduğu için komplikasyon yaşama olasılığı fazla.. ekim68 zaten çok büyük olmadığını belirtmişti göğüslerinin o yüzden ameliyat sonrası toparlanması daha çabuk olacaktır..

herkese merhaba,

gecmiş olsun bende şaşırdım bu kadar kısa sürmesine 1 gece kalmak icin ısrar etseydin hastane ortamı ilk geceyi daha kolay atlatırdın .Artık dinlenme ve dikkat etme sürecin herşey gönlünce olsun

Günaydın cnm. Tabiki inşallah çok isterim gerçekten.
Bu benim dr.uda ne yaparım diye hasta haklarından araştırıyorum.
öptüm çok cnm.

BEN SENİN GİBİ DÜŞÜNMÜYORUM TABİKİ HERKEZİN KENDİ TEKNİGİ VARDIR, AMA BU HASTAYA DOGRU DÜZGÜN BİR ACIKLAMA YAPMA GEREGİ DUYMADAN NASIL KESİ TEKNİGİ UYGULUYACAGINI SÖYLEMEDEN YAPMASI BENCE YANLIŞ. Hem birbusenin cokda büyük bir meme ölcüsü yokmuş ,Arkadaşlar bence tecrübelerimizi olumlu, olumsuz paylaşmamız güzel ama günde 7 8 ameliyat yapan, işine yeterince özen göstermeyen, ve hastasına kötü davranan doktorlarıda ELİNDEN geleni yapmıştır diye haklı görmeyelim.BU AMELİYATI OLMAK İSTİYEN VE BU FORUMA TAKILAN KİŞİLERE DOGRU BİLGİLER VERMİŞ OLURUZ.SEVGİLER

Canım yorumun için çok teşekkür ederim.
Aslında dediğin gibi düşünüyorum birde tersini düşünüyorum. İkisi arasında çelişkiliyim. !!!
Sorun yaratıp hakkında davamı açmalıyım ??? yoksa senin dediğin gibi böylemi kabullenmeliyim karar veremiyorum. ???
Canımı sıkan olay ne biliyormusun ? Görüşme esnasında 2 asistanının yanında beni aşağlaması, beni terslemesi ve bağırması. sesi hala kulaklarımda ve benim susup onu dinlemem korktum mu ne ya döverse dimi ama
Ayrıca.... Ameliyat sonrasında fındık büyüklüğünde sol göğüs altında delik oluşmuştu buna 3 ay boyunca batikon sürdüler ama dikmediler şu an orada iz var. Ve jeselec'in dr. onlara dikiş atılması gerektiğini söylüyor ve böyle 2 - 3 yerde var.. Orada iz kalacağını kestiremediler mi ? Ben istesem devlet hastanesinede ameliyat olabiliyordum en güzeli, en iyisi, sorunsuz olsun diye bukadar çok para ödedim.. ve özel hast. ameliyatımı oldum.. Şuanda çok pişmanım. Araştırmadan ameliyat olduğuma ünlüdür iyi yapar diye düşünceme televizyona çıktı diye bilsemki benim yüzüme dahi bakmayacak ameliyat olurmuydum hiç ona allah kahretsin.. Asla helal etmiyorum o parayı... Yinede araştırıp hakkımı aramayı düşünüyorum. Bazende vazgeçiyorum. Tam karar vermiş değilim. Ya kabulleneceğim. Ya bu işin peşini bırakmayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…