Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Teşekkür ederim. Aynen bende anlattım bu yüzden, gerçekten korkacak bir şey yok. Sütyenin markası Voe, modelini bilmiyorum. Kumaşı,kullanımı falan çok rahat. 1,5 ay kullanmamı söyledi doktorum ama ben atmam hep kullanırım bunu :)

merhaba ker,
öncelikle geçmiş olsun,
ameliyat nerde? hangi dr.oldun?

merhaba ker,
öncelikle geçmiş olsun,
ameliyat nerde? hangi dr.oldun?

Teşekkür ederim. Prof. Dr. Fuat Yüksel yaptı ameliyatımı. Kadıköyde bir özel hastahanede. Burdan yazmam uygun olmaz ancak şunu söyleyebilirim ki diğer doktorlara nazaran çok uygun fiyat veriyor. KArşılıklı konuşursan sanırım biraz da indirim de yapar. Prof. olmasına rağmen fiyatı çok uygun. Ayrıca kendisinin branşı meme uzmanlığı. Mutlaka git görüş derim

Özelde olursanız 4000 fiyat veren de var 11000 fiyat veren de var. Ama genelde 4000-7000 arası. Devlet daha uygun, bazı durumlarda ssk da karşılıyor.

O zaman devlete basvurmak daha iyi olur dimi?
Cünkü baya büyük rahatsiz edici sekildeler.
Bu da sagliga zararli.

tşk.ederim ker, verdiğin bilgiler için,
tekrar çok geçmiş olsun

canım bende tokattayım seni bulduğuma sevindim bende bu amaliyatı geçirmek istiorum tokatta olacaksın galiba senin tecrübelerine çok ihtiyacım var özelime mesaj atarsan çok sevinirim

mrb arkadaşlar
bende ameliyat olmak istiyorum ama ilk kez araştırmaya koyuldum.ist da olucambi sürü doktor ismi geçiyo.fiyatlar çok farklı.
daha önce doktora yönelik araştırma yapmak zeki(!) aklıma gelmemişti medipol hastanesi hep cazip gelirdi.
şimdi deriin uzun bi araştırma süreci beni bekler..

KeR fuat yüksel e ameliyat olmuşsun ne kadar ödedin? (bana özelden mesaj atar mısın fiyatı ben sana msj gönderemiyorum) devlet hastanelerinden hangisini önerirsin? bu konuda tecrübeli olduğun için sana sormak istedim. bu arada istanbul da yaşıyorum.

İzmirde ege üni hastanesinde ameliyat olan yok mu ya biri yardımcı olsun varsa doktor ismi ve ödediyse parayı söyler misinz?

MErhaba, ben mesaj sayım 100 olmadığı için özel mesaj gönderemiyorum. Ama özel doktorlar arasında en uygun fiyatları veriyor. Göğüs büyüklüğüne göre ortalama 4000 diyim o zaman. Ama görüşseniz daha iyi olur. Devlette fikrim yok ama ben geçen sene şişli etfalde olmayı düşünüyordum. Orayı da bir araştır istersen

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bnmde cok büyük üstelik fizik tedaviden raporumda var doktor benden ilk önce raporun varsa 1500 yoksa 2500 dedi ve en az 3 ay sonraya gün verdi temmuzun 20 de olucakttım ama doktor doçent olmuş ve yurt dışına cıkıp geleceği söylendi ameliyatım iptal oldu ayın 26sında gel dedi temmuzun gittim bu sefer zam oldu falan dedi benden 5000 tl istedi sizce şikayette bulunayım mı üniversite hastanesi ve annem orda personel oldugu halde böyle

Cnmm dun sutyen aldim kendime saka gibi ya 90 beden aldim:))hemde hic tasmiyo tam oturuyo:)) inan daha once kac beden oldugunu bilmiyodum bile pesini birakmistim artik:) iyiki yaptirmisim gercekten bu kadar iyi olucagini hic dusunmemistim. Sutyeni takmak icin sabirsizlaniyorum cok sikildim bu sporcu sutyeni gibi seyden

Canim bence fiyat farki artik doktorunun docent olmasindan kaynaklaniyodur. Sikayet etsen de pek bi sonuc alabilcegini sanmiyorum.baska doktorlar da arastirabilirsin universitede baska yardimci docent varsa bide ondan fiyat ogren bence

ya bana doçent olmadan önce fiyat verdi gittim rapor almak için raporumu falan aldım 1500 dedi ve beni ameliyatımı erteletti kendi çıkarları yüzünden 26 temmuzda gittiğimde mayıs ayında zam olduğunu ve 5000 tl oldugunu söyledi bende madem beni aradığınızda söleseydinz bende ona göre kredi cekerim dedim diğer doktorla görüşeyim eski hastaları eski fiyata ameliyat yaparız dedi .Ege üni. ve annem orda temizlik personeli olarak calışıyor.Başka bi bölümden doktorun teyzesi bende sonra başvurdu benden önce tarihte ameliyat oldu ve 1.500 yda 2.500 tl ye amelyt oldu yani o yüzden.Bu p.tesi arıcak bakalım bu arada sen ameliyat olmuş muydun canm ?

selam ker,
ben mutlaka fuat yüksel bey e ameliyat olacağım..ancak bir kaç ay sonra olmayı düşünüyorum..
bir süre sonra göğüslerinin aldığı şekli ve izleri bize yazar mısın?yani sonucu çok merak ediyorum,dediğim gibi bir kaç dr ile görüştüm fuat bey en uygun hekim gibi geldi bana..

bu arada deniz havuz yasak mı?

Merhaba jujuuu,
Fuat Beyi seçmekle iyi bir karar vermişsin, ben çok memnunum. Tabiki paylaşacağım, ben de burdan aldım desteği :) Şu an iyileşmem iyi gidiyor, şu an bile göğüslerim yumuşamaya başladı. Her gün banyo yapıyorum, sonrasında da baticon ve bepanten ile pansuman yapıyorum. Tam 1 hafta oldu. Şimdi bile kıyafetlerimi rahatlıkkla giyebiliyorum. Şişliklerim inince daha da rahat giymeye başlayacağım ama her geçen gün de indiğini hissediyorum. Deniz,havuz da 2 hafta sonra serbest. Paylaşmaya devam edeceğim

Bu arada ben Ker. Bu annemin hesabı, bilgisayarda bu hesap açıkmış. Farketmemişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…