Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kızlar neden kimse fiyatlardan bahsetmemiş? izmirde olup fiyat ve dr verebilecek olan var mı? annem olacak yakında..

bugun ödedıgım fatura 5 gun özel odada kaldım ve sutyen ozel olarak getıttırıldı hepsıne 1.500 yanı bırbucuk mılyar verdık ereglıdedekı devlet hastenesıde plastık cerrahıde aynı parayı söyledı canım

e çokk ucuzmuuş yani hakikaten ucuz.. çünkü ege üniv devletin ödediği para hariç 2500 istiyor sen evli misin?yanlış anlama bekarlarda ayrı işlem apılıyomuş daha zahmetliymiş süt bezleri zarar görmesin diye

valla bekar yada evlı farklı bır ıslem sormadılar bana sadece yasım genc oldugu ıcın meme kucultmelerde zamanla meme ucunda hıs kaybı oluyormus benmde yasım genc oldugu ıcıcn bu kaybın olmaması ııcn bır teknık uyguladılar latın adını bılmıyorum 6 saat amelıyatta kaldım suan baya dıkısım var ıkı taraftan kendınden erıyen dıkıslerden ole ıste ama suan bıle cok harıkalar şiş olmasına ragmen bayıldım ıns ıyılesınce daha ıyı olurr

bu arada 35 yasındayımm

özel msj atamiyorum ben kusur bakma cvp veremedim.contractubex adlı kremi verdi bana dokturum çoğu kişide bunu kullandığını söylemişti burda zaten.Daha yeni ameliyat olduysan ondan söylememiştir doktorun merak etme mutlaka sanada verir :)

ben adetlıydım amelıyata gırdıgımde ıkıncı günümdü aama doktorum sorun olmaycagını soledı ve olmadı sukurr

cisso mrb bende 5 gun oldu ameliyat olalı ya suanda bandajlar falan var nekadar zamanda iner şişlikler şuanda dık bay ama bandajlar bellıolmuo ama şişlik var tabı ne yapsam bu ödemi şişliği atarım

cisso mrb bende 5 gun oldu ameliyat olalı ya suanda bandajlar falan var nekadar zamanda iner şişlikler şuanda dık bay ama bandajlar bellıolmuo ama şişlik var tabı ne yapsam bu ödemi şişliği atarım

bende kullandıgı kremın adını merak ettım akradasım solersen sevınırzz

canım ameliyat olduğun hastaneyi dr adını vs hepsini yazar mısın olmassa oraya getiririm ben annemi.. birde durumunu yazarsan ii olur..belki ben bile olurum yaw

arkadaslar kımsede resım yoık mu

canım ameliyat olduğun hastaneyi dr adını vs hepsini yazar mısın olmassa oraya getiririm ben annemi.. Birde durumunu yazarsan ii olur..belki ben bile olurum yaw

ben düzce arastırma hastanesınde oldum normalde zonguldata oturuyorum ama buranın doktorlarına guvenıyorum ve hersey umdugum gıbı oldu sukur amelyattan bır gun sonra hersey normale gırıyor ama drenlerın cekılmesıne kadar beklıyorlar benm bırde hafta sonu gırdı araya 5 gun kaldım gercı ıyı oldu guzel bakıyorlar orda doktor adına gelınce plastık cerrahına bas vurdgumda gaye doktor vardı onlarında derya profosor sorumlulugunda amelıyatı yapıyorlar cızımlerımı derya hoca yaptı amelıyatma gaye ve fatma dokturlarda gırdı sagolsunlar suan ıyyım sadece dıkkat edıyorum kendıme o kadarr bakalım bır ay olsun ne olcak ameılytım 6 saat surdu meme kucultme ve dıklestırme oparasyonu gecırdım lolıpop seklınde dıkıs yerlerım suan ıns duzelınce daha ıyı olurr suan bıraz morluklar ve potluklar var ama daha bır hafta bıle olmadııı

mrb kayra,sabırlı ol bi kaç haftaya başlar ödemler inmeye,benim bile biraz var ödem 1 ay olacak yarın benimde =)

özel msj atamiyorum ben kusur bakma cvp veremedim.contractubex adlı kremi verdi bana dokturum çoğu kişide bunu kullandığını söylemişti burda zaten.Daha yeni ameliyat olduysan ondan söylememiştir doktorun merak etme mutlaka sanada verir :)

bi önceki sayfaya yazmıştım ama görmemişsiniz

Arkadaşlar bu ameliyatı olup sigara içenler vrmı acaba? Ben ilk 10 gün içmedim sonradan yine başladım.bu konuda paylaşım olursa sevinirim...

slm bende aynı dertten muzdaribim istanbul tavsiye edebileceğiniz iyi bir dr varmı arkadaşlar birde ameliyat olmadan önce kaç benden sütyen kullanıyordunuz ben cok zorlanıyorum bu konuda gömlek giyemiyorum konusuna hiç girmiyorum kilo verdim zayıfladım ama sanki daha da büyüdüler sırtım dar memeşer büyük olunca taşımak işkence olu artık yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi rica ediyorum

Slm,Ben bir ay önce ameliyat oldum ve gönül rahatlığıyla Tayfun AKÖZ hocamı tavsiye edebilirim.

prof mudur kendisi hangi hastanede görev yapıyor ameliyatınız nasıl gecti ben biraz korkuyorumda kaç bedendiniz kaç beden oldunuz biraz fazla sorusordum ama merakımı anlar mazur görürsünüz umarım
Slm,Ben bir ay önce ameliyat oldum ve gönül rahatlığıyla Tayfun AKÖZ hocamı tavsiye edebilirim.

prof mudur kendisi hangi hastanede görev yapıyor ameliyatınız nasıl gecti ben biraz korkuyorumda kaç bedendiniz kaç beden oldunuz biraz fazla sorusordum ama merakımı anlar mazur görürsünüz umarım

Doç dr kendisi ayrıca kartal devlet hastanesinde klinik şefi.önceki sayfalarda paylaşmıştım herşeyi okursanız ne kadar rahat bir ameliyat süreci ve sonrası geçirdiğimi anlarsınız.Benim 95 den 80 indi yani şu an taktığım sporcu südyeni 80 ve hiç pişman olmadım tayfun hocama ameliyat oluşumdan çnk çoğu doktorla görüşüp yaptığı ameliyatları birebir gördüm, hastalarıyla konuştum bir çoğunun,hayatımda verdiğim en doğru karardı bence.

Burda paylaştıklarımda zerre kadar abartı yok bu arada,daha önce ameliyat masasından kaçan biri olarak yazıyorum bunları,doktor seçiminizi çok iyi yapın arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…