Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

slm kizlar bu pazartesi ameliyat oldum ve simdi eve geldim simdilik agrilarim var daha sonra tecrubelerimi paylasabilirim

Çok geçmiş olsunn canımm.. a.s.
Geçecek canım o ağrılar bak ben çok iyiyim şükürler olsun..
1 hafta sonra sende tamamen toparlanmış olursun...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

merhaba duqiii güzel dileklerin icin cok tessekürler.senin operasyonunun iyi sonuc vermesine sevindim
hayirli olsun

lamartine cok gecmis olsun ins. tez zamanda toparlanirsin.ameliyatini hangi dr.yaptirdin paylasirsan sevinirim

CANIM GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE DİKKATET YORMA BARİ AĞRILARIN GELİP GEÇİCİ ÇOK SEVİNDİM DARISI BANA VE DİĞER ARKADAŞLARA SEN SIRANI SAVDIN:))))a.s.

tesekkur ederim sagolasin dikkat etmeye calisiyorum sagolsun esim yardimci oluyor evet simdi oldu bitti toparlanma zamani cok fazla hareket edemiyorum

Çok geçmiş olsunn canımm.. a.s.
Geçecek canım o ağrılar bak ben çok iyiyim şükürler olsun..
1 hafta sonra sende tamamen toparlanmış olursun...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
tesekkur derim diquii sagolasin zaten sizlerin yorumlarindan cesaret aldim yoksa bicak altina yatmak tan helede anestzeiden cok korkuyodum
zaten ameliyata goturduler beni hemen bayilmisim
hic bisiy hatirlamiyorum
uyandigimda uyanma odasinda hemsire beni elektrikli battaniyeye siki siki sarmis
uyan artik diyodu
ama simdilik cok agriyo valla zamanla duzelir insallah ama acaip kucuklestiler ya ne guzel butun giysilerim oluyo

çok geçmiş olsun cnm allah şifalar versin.iyi haberlerini ve ameliyatla ilgil imaceralarını bekliyorum.kendine dikkat et.
ami cok sagolasin canim ama simdi dorduncu gunum bitiyo ama hala cok agrilarim var ya aksam baim dondu bide canim hic bisiy yemak istemiyo nolcak bilemiyom yoksa ameliyat olmasamiydimki demeye basladim

Lütfen tecrübesi olanlar bana yardım etsin. Benim sırt ölçüm 85, göğüs kabım DD. Ama ben DD şık sütyenler yok diye D cup kullanıyorum. Yani büyük kalıplı 85D takıyorum. Derdim göğüslerimin büyüklüğü ile ilgili değil ama biraz yayvanlar ve sarkıklar. Daha toplu ve biraz dik göğüsler istiyorum. Ameliyattan sonra canım yanacak, bunu biliyorum. Dayanırım bir şekilde. Benim derdim İZLER. İnternetten arattım kıpkırmızı izler var. Küçültme toplatma ameliyatı yaptırmış olanlar ve biraz acılarıyla alakalı EN ÇOK DA iz ile alakalı yardım edebilir mi lütfen

lamartine gecmis olsun cnm.acilari unutman icin bir tavsiye güzel badiler gömlekler giyecegini düsün acilari hissetmezsinzemuszemus

slm fundagoo bende almanyadayim kücültmeyi düsünüyorum.sen ameliyat olunca neler yaptini bana yazarmisin

lamartine gecmis olsun cnm.acilari unutman icin bir tavsiye güzel badiler gömlekler giyecegini düsün acilari hissetmezsinzemuszemus
tesekkur ederim huzun perisi sagolasin ama cok aciyo hem ben zaten hic acilara dayanamam
birde sirtustu yatmaktan simdide sirtim belim agrimaya basladi bir yerimi kucultecegim diye yoksa tamamen sagligimdanmi oluyorum diye korkuyorum ama tabi kucuk durmalari simdiden herseyi giyebilmek guzel ama degermi zaman gosterecek
darisi seninde basina sen tr de olmak istiyorsun sanirim neden almanya tercih etmiyorsun bir sorun olursa doktorun yaninda olur hic olmazsa diye dusunuyorum her zaman tr ye gitmek mumkun olmaya bilir yani tabi bu benim gorusum

slm fundagoo bende almanyadayim kücültmeyi düsünüyorum.sen ameliyat olunca neler yaptini bana yazarmisin

bana ilk baslarda bu durum hic gerceklestirillemez bir hayal geliyordu ama cesaret ve kendine güven yolun yarisi zaten geriye 1-2 telefon konusmasinda randevulesmek kaliyor.tabbiki ameliyatim ile ilgili tecrübelerimi yazarim.bana karar vermemde okuduklarimda cok yardimci oldu.bütün yazan arkadaslarada tesekkürler allah pekimizin yardimcisi olsun.öpüdünüz

merhaba duqiii güzel dileklerin icin cok tessekürler.senin operasyonunun iyi sonuc vermesine sevindim
hayirli olsun

Saol canım çok teşekkür ederim..
olumunekankayizsmile

ami cok sagolasin canim ama simdi dorduncu gunum bitiyo ama hala cok agrilarim var ya aksam baim dondu bide canim hic bisiy yemak istemiyo nolcak bilemiyom yoksa ameliyat olmasamiydimki demeye basladim

Canım çok geçmiş olsun evet biraz ilk günler sıkıntı oluyor ben burda herşeyi pek yazmak istemiyorum çünkü insanlar ameliyat psikolojisi herşeyden etkilenebiliyorlar..
Her güzel şeyin sıkıntısı oluyor bitanem Allaha çok şükür sende kurtuldun inan 1-2 gün daha sabret herşey yoluna girecek merak etme..
geçmiş olsun tekrar a.s.

geçmiş olsun sizin adınıza sevindim .bende sizin gibi büyük göğüslerimden kurtulmak istiyorum.şu an sinopta oturuyorum en yakın samsun ,o nedenle bende sizin doktora gitmeyi düşündüm. hem çok uygun verdiğiniz fiyat.fakat endişelerim var şekli şemali çirkin olursa orantısız olursa diye,doktor size ameliyat ettiği hastaların resmini göstedimi.bir de ayrıntılı olarak telofon nosu verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum

tesekkur ederim duqiii ma gercekten ilk hafta zor gibi sonrasi duzelir sanirim bugun agri kesici yutmadim bakalim yarin nasil olacak bir de dikisler cekiyor kimildiyamiyom fazla ya sen simdi nasilsin kac gun oldu sana ameliyat olali tamamen normal hayata dondunmu

lamartine haklisin cnm ama benim almancam yok bu isler icin kosdurmak gerekiyor bendede o adam yok.mecburen tr yaptiricam.burda doktora gittim büyük kemikler tasimiyor dedi ama ameliyata onay vermiyor.isler uzun biraz bende parami biriktirip tr yaptiricam

buraya bilmem kaçıncı yazışım,biri ilgilensin dişimi kıracağım.bari samsun da ameliyat olan birileri bir öneride bulunsun teoman doğanı geçtim.kimse yokmu yahuuuu.eğer bunada biri birşey yazmazsa burada ki profillerin sahte olduğunu düşünmeye başlıycam kimse kusura bakmasınklava:delikafadulden

Selam herkese yazılanları okudum bastan sona
bende emzırıyorum oglum 10 aylık goguslerım buyuktu sımdı hem buyuk hem fena sarkık delırıyorum ya sudyenler olmuyo olsada taşıyo sırtım omuzlarım cok agrıyor....
Yumusacık goguslerım ya nefrete dıyorum
ıstanbulda en ıyı dr kımse gıtmek ıstıyorum ne olur banada yardım edın
sımdı yatacagım yarın okurum mutlaka oglum uyumusken yatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…