Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kesinlikle karar verdiğim bir anda böyle söylenince kafam karıştı işte bide bunu söyleyen erkek bir doktor ama yavaş yavaş karışıklığım gidiyor zaten ben doğurana kadar herhalde marketlerde anne sütü falan satılmaya başlar zaten doğurduktan sonra bu göğüsler nasıl bişey olur tahmin bile edemiyorum belkide böyle bir durumda ameliyat daha zor olacak en geç martta bu işi halledecem önce bir siğarayı bırakma girişiminde bulunmam lazım tabi ne ameliyatı olursa olsun siğara yaraların geç kapanmasına neden oluyomuş :KK43:(

yaa ben bu emzirememe olayına takık durumdayım 32 yaşındayım evli değilim... şu anda amaaan doğurursam benimkide emmeyiversin falan diyorum ama doktor bir arkadaş doğurduğun zaman bütün duyguların değişir diyo emziremedin diye eksiklik hissedebilirsin diyor...yapıdan dolayı emzirememek başka kendi elinle yaptığın başka diyor...karıştı kafam bu yüzden

canım bende senın gibi hep erteledim aman evleneyim aman bebeğim olsun emsinde öyle aman 4 5 sene sonra 2. bebeğimde olsun oda emsin ondan sonra vsvsvs hep erteledim ve ben evlendim hamile kaldım 6. aydan sonra gögslerim bir büyüdü anlatamam sonra doğum yaptım gögsülerim yine feci büyüdü görenler oo ne süt vaar vs dedi ama bebeğim beni emmek isteöedi sütüm az geldi çok sıkıntı cektim

gögüslerimin büyüklüğünden bebeğim beni emmek istemedi bi yandan bebeğimi tuttum bi yandan bebeğim yorulmadan emsin siye mememi emmiyo rağlıyor benim psikoljım bozuldu çok kötü günlerdi

2. bebeğimde böyle olurdsa ememez olsamda ememez olmasamda ememez

yani arkasaım güzel bi doktora olduktan sonra süt kanları zarar görmez deniliyo r mesala dugi diye bi arkdas var o bekar ve oldu doktoru süt kanlaların zarar görmez dedi....

ben yasadıklarımı paylastım...boshayallersmile

kesinlikle karar verdiğim bir anda böyle söylenince kafam karıştı işte bide bunu söyleyen erkek bir doktor ama yavaş yavaş karışıklığım gidiyor zaten ben doğurana kadar herhalde marketlerde anne sütü falan satılmaya başlar zaten doğurduktan sonra bu göğüsler nasıl bişey olur tahmin bile edemiyorum belkide böyle bir durumda ameliyat daha zor olacak en geç martta bu işi halledecem önce bir siğarayı bırakma girişiminde bulunmam lazım tabi ne ameliyatı olursa olsun siğara yaraların geç kapanmasına neden oluyomuş :KK43:(

ben doğurana kadar herhalde marketlerde anne sütü falan satılmaya başlar:))))doğru bir tez bence en kısa zamanda haletmeye bak zaten ha diyince ameliyat olamıyosun ben tanıdık doktor buldumda anca muayene olabildim aynı hastanede başka bir doktor bana aralık 1 e anca gün verdi.sigara bende içiyorum bende bi bırakabilsem iyi olcak bu konuda iradem zayıf. Buarada kendin için en doğru kararı verecek sensin hayırlıysa allah ameliyat olmanı nasip etsin.

dugi nasıl oldun işede başladın sanırım yolda bi sıkıntı oluyormu kendini nasıl hiisediyorsun seni görenler değişikliği çalkıyormu??? yeni ciciler aldınmı olmayan cicilerin ne alemde çok soru soordum...:eek:

Yok be canım hiç bir sıkıntı olmadı yolda..
Görenler değişikliği çakıyor evet :KK1:
Yeni ciciler almadım birazcık zayıflayımda öyle diyorum :kahve:
Olmayan olmadı yaa ama hepsi şimdi daha güzel duruyor üstümdee olumunekankayizsmile

Kimse benim yazımı görmüyormu :çok üzgünüm: yada görmemezliktenmi geliniyorumm.. 1 ayım var ve sizler sayesinde ameliyat olmaya karar verdim ben :çok üzgünüm: vee şuan çok kötü bir durumum var sigarayı bırakamıyorumm :nazar: 1 ay kaldı ameliyatıma ve ben günde 5-6 arası sigara içiyorum ne olur akıl verin banaaa :uhm:

canım geçmiş olsun senin adına çok sevindim.25 ağustosta ben de amaliyat olucaktım hatırlarsan ama mağlesef 23 ağustosta ufak bir trafik kazası geçirdim. amaliyatımı erteletmek zoruda kaldım .herşeyde bir hayır vardır .:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun senin adına çok sevindim.25 ağustosta ben de amaliyat olucaktım hatırlarsan ama mağlesef 23 ağustosta ufak bir trafik kazası geçirdim. amaliyatımı erteletmek zoruda kaldım .herşeyde bir hayır vardır .:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Canım çok geçmiş olsun şuan nasılsın?
Ayy üzüldüm yaa ama vardır bir hayır önemli olan şuan ki sağlığın...

Ben 27 ağustosta ameliyatımı oldum tatlım çok şükür iyiyim 6 gün sonra 1 ayımı dolduruyorum.. Allahın izniyle hiç bir sıkıntı olmadı (dilimi ısırayımda :nazar: ) hafif bir açılma oldu dikişlerimde ama doktorum bir krem adı verdi onu kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı kalmadı gibi zaten ekimde kontrolüm var bakalım o gün doktorum ne diyecek zemuszemus

selam kızlar doktorum aradı yine çağırdı gitcem bakalım bu defa girebilecekmiyiiiim eğer yazmazsam girmiş sayın öpüyorum zemuszemus

Kizlar ilk adimi atip 20 ekimde aylin karanlik ve hasan findikta meme kücültme icin randevu aldim.simdiden biletimide ayirttim cok heycanliyim.hangi doktoru sececegim randevudan sonra belli olacak.Her iki doktor hakkinda fazla bilgim yok ama zaten almanyadan bunu secmekte cok zor zaten insallah hislerim beni yaniltmaz doktor seciminde.Arkadaslar yinede tecrübelerinizi yazmaya deger.bu iki dr.da ilgisi olan yada görüsenler fikirlerini yazarlarsa yada baska dr.tavsiye ederseniz sevinirim.nede olsa gidip yerinde görmüs olmak cok baskadir.bu karari aldigim icin cok mutluyum 6 senedir hem manevi hem maddi sikintilardan dolayi karar verememistim ama simdi yolun basindayim insallah sonuda basi gibi sevincle sonlanir.ameliyat geciren ve ameliyat isteyen tüm arkadaslara allah kolaylik versin

selam kızlar doktorum aradı yine çağırdı gitcem bakalım bu defa girebilecekmiyiiiim eğer yazmazsam girmiş sayın öpüyorum zemuszemus

Demircik gelmedinnn demekki ameliyatı oldun sonunda zemuszemus
Canım inşalah iyisindir hadi hayırlı olsun bitanemmmm :1hug:

Kizlar ilk adimi atip 20 ekimde aylin karanlik ve hasan findikta meme kücültme icin randevu aldim.simdiden biletimide ayirttim cok heycanliyim.hangi doktoru sececegim randevudan sonra belli olacak.Her iki doktor hakkinda fazla bilgim yok ama zaten almanyadan bunu secmekte cok zor zaten insallah hislerim beni yaniltmaz doktor seciminde.Arkadaslar yinede tecrübelerinizi yazmaya deger.bu iki dr.da ilgisi olan yada görüsenler fikirlerini yazarlarsa yada baska dr.tavsiye ederseniz sevinirim.nede olsa gidip yerinde görmüs olmak cok baskadir.bu karari aldigim icin cok mutluyum 6 senedir hem manevi hem maddi sikintilardan dolayi karar verememistim ama simdi yolun basindayim insallah sonuda basi gibi sevincle sonlanir.ameliyat geciren ve ameliyat isteyen tüm arkadaslara allah kolaylik versin

Fundacım hayırlısı olsun diyorum öncelikle hoşgeldin a.s.
Karar verip bu yola çıkman bile güzel canım merak etme Aylin Karanlığı burda çok duydum herkes çok memnun ve mutluydu umarım senin hakkındada hayırlısı olur...
Ben ankarada Gazi Üni.'de Prof. Dr. Sühan Ayhan'a ameliyat oldum acayip iyi bir doktor dünde kanal a'da çıkmış guinness rekorlara g,ren bir adam varmış 8 cm'lik burnuyla ona ameliyat olmaz demiş (hatta doktorumu dünyanın en iyi estetikçisi diye duyurmuş tv) opuyorumnanaktan
Canım kader kısmet ve şans meselesi ben buna inanıyorum...
Allaha çok şükür hiç bir sıkıntım yok şimdidlikk...
Hakkında hayırlısı olsun...
Allah kolaylık versin canım...
Öpüyorumm sağlıklı günlerr olumunekankayizsmile

Arkadaşlar Aylin Karanlık meme büyütme ameliyatını toplamda ne kadara yapıyor?
Daha önce bilgi verildi mi bilmiyorum ama güncel bir bilgi rica edebilir miyim?
3 doktor arasında kaldım
Aylin karanlık
Naci Çelik
Tuğrul Turan
Diğer doktorların fiyatlarını bilen varsa o bilgileride alabilirm.. Çünkü hepsi birbirinden değerli doktorlar eminim.. Arada fiyat farkı var amaa

slm kizlar bu pazartesi ameliyat oldum ve simdi eve geldim simdilik agrilarim var daha sonra tecrubelerimi paylasabilirim

CANIM GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE DİKKATET YORMA BARİ AĞRILARIN GELİP GEÇİCİ ÇOK SEVİNDİM DARISI BANA VE DİĞER ARKADAŞLARA SEN SIRANI SAVDIN:))))a.s.

X