Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

:
ayy kızlar kaçtım bu gecelik hastaneden hihihihihih napiim işleri bitirdim akşamüstü doktoruma sordum ben bu gece eve gitsemde yarın sabah gelsem diye oda olur dedi kaçtım bende sağolun kızlar güzel dilekleriniz için yarın 7.30 da beklio doktorum bugün fotoğraf çektiler çizimlerim silinir diye yarına bıraktılar sabah yapacaklar doktorum çok uygun bir hastasın çok güzel olacak merak etme dedi ayyy çok heyecanlıyım yaa bakalım nasıl olacak darısı olmayanların başına kızlar bir kaç güne yazarım görüşürüs canlarımmm opuyorumnanaktan

demircik senin adina cok sevindim cnmkaydirigubbakcemile3hayirli haberlerini bekliyorum cnm:teytey:

ayy kızlar kaçtım bu gecelik hastaneden hihihihihih napiim işleri bitirdim akşamüstü doktoruma sordum ben bu gece eve gitsemde yarın sabah gelsem diye oda olur dedi kaçtım bende sağolun kızlar güzel dilekleriniz için yarın 7.30 da beklio doktorum bugün fotoğraf çektiler çizimlerim silinir diye yarına bıraktılar sabah yapacaklar doktorum çok uygun bir hastasın çok güzel olacak merak etme dedi ayyy çok heyecanlıyım yaa bakalım nasıl olacak darısı olmayanların başına kızlar bir kaç güne yazarım görüşürüs canlarımmm opuyorumnanaktan

Canım benim hayırlısı bakalım..
Şuan girmiş olmalısın ayyy kendim aklıma geldim eyvahedigeldismile
Neyse nasılsa gelince okuyacaksın bu yorumlarııı lülülülülülü
Dualarım seninle bitanem Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

demircik canım ya ALLAH yardımcın olsun tatlım dualarımız seninle inş.sağlıkla sıhhatle hastaneden mutlu bir şekilde çıkarsın eee ardık darısı da bize.hayırlı haberlerini bekliyorum canım.

Canım merhaba seninde geçmiş bayramın mübarek olsun..
Gelgelelim sorunun cevabınaa sempatiksalakcinni
Tabikii yiğidin malı meydandaır usulüü açılıyor memişler ölçüyor bakıyor eliyle haliyle :kedi:
Onun dışında ameliyata girmeden daha doğrusu gece 00:00 itibariyle yiyip içmiyorsun ameliyata girmedende çişini yaparsın :KK70: çünkü sonda takılmıyor eğer çişin gelirse sürgü veriyorlar yani şu ördek denen şey.. Ben ameliyattan çıktım ayılma odasında ayıldım titriyordum ama zangır zangır dişlerim vuruyordu birbirine çok üşüyorum dedim hemen battaniye verdiler üstüme birde çişim geldi dedim :kedi: sürgü verdiler zor bişey ama işedim yanii ilk kez oldugu içinde çarşafada geldi artık yapacak bişey yoktu yani.. Odaya gelince altımdan o çarşafı aldılar temiz çarşaf serildi.. Sonra 4 saat serum verildi ve hiçbişey yiyip içmeden beklettiler herhangi bir şişlik yada sertleşme olursa gögüste tekrar ameliyata alabiliriz diye ama çok şükür olmadı ve serumu çıkarmam için bol bol yiyip içmen gerekiyor dedi ve tabiki ayaga kalkmak için (ilk başta biraz başın dönüyor ve desteğe ihtiyacın olacak birinin seni kaldırması gerekiyor) ben yedim biraz sonrada kustum akannehir Sonra tekrar yedrdiler tost ayran falan tekrar kustum ama herkes narkozu attıgımı söyledi zaten sonrasında kendime gelmiştim.. Ayağa kalkıp tuvalete gidebildim.. Biraz ağrın olacak tabiki ama katlanılması çok zor bir ağrı değil bu emin ol.. Bak bugün 18. günüm ve iyiyim işteyim mutluyum gelen tepkilere de sositososito
bayanssulusmile Aklına başka bişey gelirse çekinmeden sorabilirsin bitanem umarım yardımcı olabilmişimdir..

Çok saol bitanem çok daha iyiyim ağrım yok çok şükür yaa iyiyim baya nazar değmesin :nazar:

dugi cnm nasıl gidiyor hayat işte zorlanıyormusun, memnunmusun yeni görüntünden pişman olduğun bi durum varmı hiç.tatlım ya sana raporu sormak istiyorum sühan hoca kaçgün rapor verdi sana bide işyerine ne dedin sıkındı çıkardılarmı hayatım.

selaaam ayy ben hala hastanedeyim ve ameliyata giremedim bekliyorum çağıracaklar inş. bugün girersem iyi yanee bakalım hayırlısı hastanede bile bilg. başındayım yaa çok komik dimi ama canım sıkıldı ya napiim eşimde getirdi takılıyorum bööle açımda zaten ameliyat olcam die geceden beriişi yemedim offf bekle dur bakalım ne zaman çağıracaklar zaten yazmazsam anlarsınız girmiş bu diye hadi öptüm hepinisiiii:)))))

selaaam ayy ben hala hastanedeyim ve ameliyata giremedim bekliyorum çağıracaklar inş. bugün girersem iyi yanee bakalım hayırlısı hastanede bile bilg. başındayım yaa çok komik dimi ama canım sıkıldı ya napiim eşimde getirdi takılıyorum bööle açımda zaten ameliyat olcam die geceden beriişi yemedim offf bekle dur bakalım ne zaman çağıracaklar zaten yazmazsam anlarsınız girmiş bu diye hadi öptüm hepinisiiii:)))))

demircik canım yaa çok sevindimm ... hayırlısıyla ol inş cabucak aramızagel.

detayları unutma sakın şimdiden geçmiş olsun...a.s.

kızlar dün gece 4-5 saat kadar süren ameliyatımı oldum şükür. şimdilik hafif acı ve ağrım oluyor ama gözümde büyüttüğüm kadar değilmiş. sırt üstü yatmak, direnler ve sargılar can sıkıcı ama ameliyat oldum neticede bunlar olmazsa olmaz tabi. şimdilik çok uzatamıyorum yatagıma gecicem. ama özellikle belirtmek istedim nebil bey çok tatlı ve babacan bir insan. bi kaç gün sora direnlerim ve sargılarım acılacak bakalım görüntü nasıl olacak. şişliklerim var. şimdi bile begendim inşallah acınca da begenirim. görüşmek üzere şimdilik....

kızlar dün gece 4-5 saat kadar süren ameliyatımı oldum şükür. şimdilik hafif acı ve ağrım oluyor ama gözümde büyüttüğüm kadar değilmiş. sırt üstü yatmak, direnler ve sargılar can sıkıcı ama ameliyat oldum neticede bunlar olmazsa olmaz tabi. şimdilik çok uzatamıyorum yatagıma gecicem. ama özellikle belirtmek istedim nebil bey çok tatlı ve babacan bir insan. bi kaç gün sora direnlerim ve sargılarım acılacak bakalım görüntü nasıl olacak. şişliklerim var. şimdi bile begendim inşallah acınca da begenirim. görüşmek üzere şimdilik....

gecmis olsun sca82 ay kiz nasil nick öyle:KK1:ALLAH sahid her ameliyat olani okurken sanki kendim olmus gibi seviniyorum.cnm bende nebil beye ameliyat olmayi düsünüyorum ama mail attim cevap vermedi.ben almanyada oldugum icin önceden nebil beyle konusmak istiyorum randevu almaliyim.birtanem maliyeti ne oldu yeni memisleriyin.güzel badi ve gömleklerde kullan yeni cicilerini:nazar:

cok gecmis olsun bana az kaldi
pazatesi de ben ameliyat oluyorum hayirlisiylaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

canim su an yazmadigina gore ameliyat oldun demektir
gecmis olsun darisi bana pazartesi insallah

harikasın ameliyat oldun ve 1 gun sonra pc basına gectin demekki buyutecek bir sey yok. tabiki bıcak yarası ama sen cabuk toparlanmışsın.

geçmiş olsun canım gülegüle kullan

evet huzunperisi sagolasin az kaldi ama cok heyecanliyim hayirlisiyla olurum buradan bende anlatirim ameliyatimi insallah
senin ameliyat ne zaman

lamartine cnm ben türkiyede olmayi düsünüyorum.kismet olursa kasim gibi gitmeyi düsünüyoruz bir aksilik olmazsa.ama hala doktor ayarlayamadim kimde olacagima karar veremedim ankarada nebil beyi düsünüyorum yada kayseride arastiricaz bakalim

Canım çok geçmiş olsun bak korkulacak bişey yokmuş darısı bana ve diğer arkadaşlara kendini çok yorma dikkat et yani allaha emanet ol iyi haberlerini bekliyoruz.

lamartine cnm ben türkiyede olmayi düsünüyorum.kismet olursa kasim gibi gitmeyi düsünüyoruz bir aksilik olmazsa.ama hala doktor ayarlayamadim kimde olacagima karar veremedim ankarada nebil beyi düsünüyorum yada kayseride arastiricaz bakalim

canım ankarada gazi hastanesindeki doktorlar estetik cerrahlar yani çok iyiler tavsiye ederim.

X