Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

tskr delal.sen kime ameliyat oldun cnm

canım ben kasımın 2 sinde ameliyat olcam benim aklımda 2 doktor vardı biri prof diğeride yar.doç süyah ayhan bide serhan tuncer ağırlık serhan hocadan yana oldu dugii sühan hocaya oldu serhan hocayla aynı teknikleri uyguluyorlar j yöntemi uyguluyorlar ben ikisininde iyi olduğunu düşünüyorum.ben şunu farkettim ne kadar çok araştırsan o kadar kafan karışıyor didim yeter artık ve serhan hocaya muayene oldum kendisi şeker bi insan allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin.

cok gecmis olsun bana az kaldi
pazatesi de ben ameliyat oluyorum hayirlisiylaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

harikasın ameliyat oldun ve 1 gun sonra pc basına gectin demekki buyutecek bir sey yok. tabiki bıcak yarası ama sen cabuk toparlanmışsın.

geçmiş olsun canım gülegüle kullan

Canım çok geçmiş olsun bak korkulacak bişey yokmuş darısı bana ve diğer arkadaşlara kendini çok yorma dikkat et yani allaha emanet ol iyi haberlerini bekliyoruz.
kızlar hepinize teşekkür ediyorum. hiç ağrım yok maşallah:) bi tek rahat harekete edemiyor olmamdan rahatsızım. sagılar ve direnlerimden dolayı. hüzün perisi; nebil bey cok yoğun belki de ondan henüz cevaplayamamıştır. çok iyi bir doktor. burda yazılanların hepsi doğrudur nebil neyin cana yakınlığı ve işinde ehliliğiyle ilgili... inşallah yarın direnlerimi alır biraz daha hafiflerim. nasıl birşey olacak göğüslerim bilmiyorum. sargılar cıkmadan emin olamayacağım sanırım. ama şimdi bile çıtı pıtı duruyorlar. bakalım...hepinizi öpüyorum. sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. ilk fırsatta cevap vermeye çalışırım. lülülülülülü

kızlar ben ameliyat olmadım,ihtiyacım yok,ama çok yakın arakadaşım oldu,varya akşam eve geldi,neşe mutluluk içinde şok oldum,geçen pazartesi yengem oldu,ooo halını görsenız bı mutlu,akşama çıktı,valla ben dıkleştirm ve karın germe istiyodum,bu ıkısını görünce bir cesaret geldi anlatamam,yoksa asal cesaretim yok,benım ağrı eşiğim malesef berbat,keşke daha dayanıklı bırı olsaydım:)

demircik öncelikle geçmiş olsun...bende izmirdeyim ve bu ameliyatı olmayı düşünüyorum doktor araştırıyorum ama tabi bu işi en ez masrafla kurtarmak benim için önemli,daha önceki bazı yazılarını okudum ssk nın karşıladığını söylemişsin ssk bunu karşılamak için herhangi bir kriter koyuyormu ve hangi hastanede oldun ameliyatı doktor seçtinmi çok soru sordum ama yeni ameliyat olmuş ve izmirden birinin görüşleri benim için önemli...tekrar çok geçmiş olsun umarım istediğin gibi lur herşey

selaam ay inanmayacaksınız ama ben hala ameliyat olamadımmm akannehir valla artık ümidim fln kalmadı sebep ne biliomusunuz ameliyat esnasında bayıltmak için gaz veriolar ya ağızdan hani o gaz bitmişmiş o nedenle beni ameliyata alamamışlar ve saat beşe kadar aç ve susuz bekledim ya ben bööle şey görmedim koskoca devlet hastanesinde bayıltacak gaz yok bana salladılar gibi gelio ama hayırlısı yaa neyse arıcaklar salı gününe kadar eğer aramazlarsa zaten bu ayın 27 siydi benim ameliyat günüm o gün gideceğim zaten yazmıcam artık gidiyorum fln diee ameliyat sonrası yazarım artık oldum çıktım şööle bööle diye konuşurus yoksa yılan hikayesine döndü yanee ben bile sıkıldım bu durumdan tüm günüm gitti dün ya o stres birde başım tuttu açlıktan midem bulandı mahvoldum sesimide çıkarmadım orda açıklamayı yapanda sonuçta ameliyat edecek doktor yanee kavga etsem olmucak peki dedim toparlandım bide iki bavul fln gittim herşeyimi götürdüm evdeki gibi rahat olayım diee neyyse artık çıktım hastaneden eve döndüm bööle kızlar saolun desteğiniz için hepinizi öptümmm :çok üzgünüm:

asteo cnm senin sorularınıda cevaplayım şimdi yeşilyurt atatürk araştırma hastanesine gidiyorsun -1 kata in plastik cerrahi bölümü var oraya git muayene ol derdini anlat yalnız iki grup doktor var birinci grup ikinci grup diye ben ilk önce birinci gruba gitmiştim bana şu ara yapmıyoruz fln dediler bir üç dört ay sonrasına gün verdiler zaten problem çıktı günüm iptal oldu onlar biraz ilgisizler açıkçası o yüzden ikinci grubu tavsiye ederim onlar yaparıs deyip hemen tahlillerimi başlattılar o süreç hızlı ilerledi ama şu gün verme meselesini ayarlayamadılar bir türlü ama sonuçta oluyosun yane kesin ama baya bi uğraşmak gerekiyor çok gidip geldim ben tahiller için ayrı gittim muayene için ayrı gittim anestezi için ayrı gün almak için ayrı ama değdi sonuçta günümü aldım işte günü veriolarda daha öncede bi boşluk olursa arıyorlar eğer şansın varsa daha erkende girebiliyorsun ama bende şans yoktu ayrı mesele denk gelmedi neyse günüm belli o gün muhakkak alacaklar yane tabi yine gaz fln bitmezse yine denk gelir bana bu kadar şanssız olunca cnm ssk var bende ve sigortam herşeyi karşılıyor hiçbir ücret ödemiyorsun annem iki yıl önce oldu aynı hastanede onunda ssk hiç bişey ödemedi benim kadarda uğraşmadı kadın pat diye girdi çıktı yanee işte dediğim gibi denk gelmesi önemli umarım seninde istediğin gerçekleşir ama böyle bir şansımız varken özele gitmeye gerek görmüyorum özelde doktorun günde tek ameliyat yaparken bunlar günde belki üç belki daha fazla bu ameliyatı yapıyorlar bu yüzden çok tecrübeliler ben çok güveniyorum annemide gördüm zaten süper oldu bu yüzden tavsiye ederim tek kötü yanı çok koşuşturuyorsun git gel fazla yapıyorsun ama sonunda muradına eriyorsun doktorlarda hemşirelerde çok ilgililer mesela dün uzman doktor gelip açıklama yaptı bana bizzat görüştü asistanıda yollayabilirdi yada hemşireyle haber yollayabilirdi yani birde hastane o kadar temizki anlatamam saat başı yerler silinio tuvaletler temizlenio ve çok sessiz sakinn deniz manzaralı odalar herşey güzel yani birde ameliyat olabilseydim iyiydi neyse bundada vardır bir hayır diyorum cnm iyi bak kendine öpüyorum

yaaa bende gelmek isterim ama daha ameliyat olmadım ki biz gelemeyecekmiyiz yani.

Canım benimm herkes gelsinn tabikii yaa olumunekankayizsmile

Canım merhaba tekrarrr a.s.
Şöyle hemen cvplayım işte zorlanmadım zaten çok ağır bir işim yok oyüzden rahatım..
Yeni görüntümden çok memnun ve mutluyum kendimi çok daha rahat ve özgür hissediyorum balım yerimseniben
Canım raporu ne kadar istersen yazıyorlar hiç sıkıntı olmadı diyebilirimm ben 10 gün istiyordum 10 gün aldım uzatabiliriz dediler ben yok dedim bitanem..
İş yerim bu aklı verdi zaten o yüzden sıkıntı çıkmadı bebemm kaydirigubbakcemile2

a.s. Çok geçmiş olsun canım hadi sende kurtuldun artıkk alkisalkisalkis

Birtanem ne diycem bilemedim yeminlen kafamçokkarıştı
Ama bana gaz falan vermediler ilk senden duydum akannehir
Sol elime damar yolu açtı ordan bir iğne yaptı ve dediki başın dönmeye başlarsa gözlerini kapat ki zaten bunu söylerken benim başım dönmeye başlamıştı bile :bbo: bende kapattım kapatış o kapatış bebeğimm gözümü bir açtım ki ayılma odasında titriyorum delikafadulden Sonrasıda odama götürdüler yani ameliyatı olmuştum 3,5 saat geçmişti beni bayıltalı sengözlerimebaksanab
Hakkında hayırlısı diyorum ve Allaha bırak bakalım işini diyorum yani olmaman mı lazım anlamadım bu kadar sorun niye çıkar ki vallahi pes yaa Çok üzgünüm çoook
Sen genede bekle bakalım kafanı takma olmazsada git şikayet et oyun oynuyorsunuz benimle diye

saol duqicim yaa valla bende pesss dedim yani şu düştüğüm durum karşısında kimseye bööle olmamıştır heralde bende şüphelenmeye başladım yaa allah razı gelmiomu acaba bişiimi olacak bana ameliyattada kısmet etmio allahım diyorum yaa bunlar anesteziyi bir hortumdan maske şeklinde ağzıma takıp borudan gaz şeklinde vererek bayıltıolarmış genel anestezisi buymuş yane o yüzden uçuk yada yara olmaması gerekiyor ağzımda ona fln bakmışlardı ya bende uçuk vardı geçsin diye neler sürmüştümde iki günde geçirmiştim koskoca uçuğu zaten oda stresten çıkmıştı oldumda olacaktımda derken pat diye bi uçuk işte neyyse hala olamadım korkuyorum o güne kadar bi uçuk daha pörtlermi diye bu şansla oda olur görürsünüs yine ertelenir ayyy ben ne zaman kurtulacağım bu ağırlıktan yaa yeter ama yanee hakkaten şikayet boyutundayımda köprüyü geçene kadar diyorum sesimi çıkarmıyorum yoksa ciyaklıcaktım o gün zor tuttum kendimi valla napiim yaa kader iştee olursa olur olmassada çok zorlamıcam yane biraz akışına bırakıyorum bakalım bide böyle yapiim çokmu zorladım acaba bende şansımı ama istiyorum artık yaa çok sıkıldım bak olsaydım şimdi ikinci gün bitiyo olacaktı ben biraz kendime gelmiş ve en önemlisi kurtulmuş olacaktım ama yaaa offffffff mafoldumben

Bitanemm önce sakin ol :teselli:
Bak ne güzel yazmışsın akışına bıraktım diye..
Bekle bakalım gün doğmadan neler doğarmış Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.. olumunekankayizsmile

demircik yinemi sennnnn :))

yinemi olamadın canım ya ne bahtsız bi kadınsın sen bi olamadın kaç kez gidiyorumdedin geldin. sen bize sürpriz yapıcaksın sanırım bi gun kaybaloup bi kaç gun sonra var olucaksın fazlalıklarını ameliyat masasında bırakıcaksın.

her işte bi hayır vardır canım bekle vakti gelince olursun biter cabucak bunlarda bi macera olarak aklına gelir ve unutursun zamanla

haa ayrıca açmı olucakmışsın tookmu ????

dugi nasıl oldun işede başladın sanırım yolda bi sıkıntı oluyormu kendini nasıl hiisediyorsun seni görenler değişikliği çalkıyormu??? yeni ciciler aldınmı olmayan cicilerin ne alemde çok soru soordum...

delal cnm sen ameliyat olunca bana bilgi verirsin bende arastiricam.ölcülerinide yazarmisin cnm.benimki85e 107

canım benim ölçülerim 75 DD ama ondan bile göğüslerim taşıyor.benim omuzlar çöktü zaten büyük oldukları için pişik oluyor yazın çekilmez oluyor birkeresinde mantar oldu çok sıkıntı yaşattı elimde pudrayla geziyodum artık kurtulacağım için seviniyorum boynumda düzleşmede var kambur olcam diye artık herşeyi göze aldım izi falan hiç takmıyorum bekarım yok eşim beğenirmi beğenmezmi dert tasa bile yapmıyorum herşeyden önemlisi benim ya çocuğum olursa emzirme sıkıntısı falan yaşarmıyım gibi sorularıda düşünmüyorum.benim göğüsler anneme çekmiş 4 kız kardeşiz bitek benimki çekmiş ne gıcık ya benim küçüğüm kız kardeşim 80 beden ölçüye sahip bebeği oldu doğru dürüst süt veremiyor o yüzden aştım artık herşeyi.Ameliyatımla ilgili zaten yazarım takip edersin sende yakın zamanda ameliyat olan arkadaşlar var onlarda yardımcı olurlar sana.

şansızlığa bak ya süre uzayınca dahada tedirgin olur insan neyse vardır bi hayır...cevabın için teşekkür ederim bu arada

delal cnm benimde esimin begenmemesi gibi bir derdim yok cünkü bu acilari ben cekiyorum emzirme sorunumda yok ikitane cocugum var biri 20 digeride 14 yasindalar.benimde boynumda düzlesme oldu ilerde ne hale gelirim bilemiyorum.kafaya taktim amelyat olucam-seni ve diger arkadaslari takip ediyorum.hayirlisiyla demircik ameliyat olsaydi

evt bebişim yine ben kurtulamadınıs benden yine olamadım yaaaa şööle bi kaç gün kaybolsam dediğin gibi süper olacak ama neyyse o günlerde gelir heralde hayırlısı cnm ya evt aç olacakmışsın bu doktorda bana niye tok gel demiş biliomusun o gün yatış işlemlerimi yapacakmış çizimlerimi yapıp fotoğraflarımı çekecekmiş fln o yüzden yane o gün ameliyat hazırlığı yapıp ertesi gün ameliyata alacakmış ondan ööle tok gel demiş şimdi ben 27 sinde gideceğim işlemlerim olacak o gece 24:00 den sonra bişi yemeyeceğim 28 inde ameliyata gireceğim cnmcım böölemiş yane bakalım kısmetse olacak inş..

yaa ben bu emzirememe olayına takık durumdayım 32 yaşındayım evli değilim... şu anda amaaan doğurursam benimkide emmeyiversin falan diyorum ama doktor bir arkadaş doğurduğun zaman bütün duyguların değişir diyo emziremedin diye eksiklik hissedebilirsin diyor...yapıdan dolayı emzirememek başka kendi elinle yaptığın başka diyor...karıştı kafam bu yüzden

merhaba arkadaşım.arkadaşın doğru söylemiş.emzirmek bebğinle aranda olan bi iletişim biçimi apayrı bi duygu.bende yeni bıraktım emzirmeyi bebeğim 15 aylık o duyguyu tatmanı tavsiye ederim.benim bebğim 7 ay emebildi göslerim çok iri ama malesef sütüm olmadı bide çalıştığımdan dolayı fazla ememmedi yavrum.2. bebeğide düşünüyorum amam bu iri göslerle de onu bekleyemem bende muayene için gün aldım kesin kararlıyım ameliyat olmaya ALLAH nasip ederse tabiki.ameliyattan sonrada emzirilebileceğini söylüyorlar bi araştır.senin için ertelemekte zor olur.beklediğin bi tarih varsa beke derim bende.

bence emzirme durumuna takılma bundan 4 sene önce kulandıkları tekniklerle süt kanallarıda gidiyomuş ama şuan süt kanallarının bir kısmını kurtarabiliyorlarmış ama hiç bir doktor bu konuda garanti veremem diyor zaten gelsede süt az geliyomuş süt kanalları ince kıncal damarlar gibi bişeymiş ben çok araştırdım.sorun etme bukadar ölçülerin büyükse düşünme bence yıllardır verdiği rahatsızlıkları düşün ben 15 yaşından beri düşünüyordum ama ailem benimde izin vermiyodu şuan 31 yaşındayım evleneyim çocuk sahibi olayım derken yaş 31 oldu ne zaman evlenirim çocuğum olur onuda allah bilir yani bi 5 sene daha bekleyemem burda ameliyat olmuş arkadaşların yorumlarını okudysan eğer korkulacak bişey olmadığını görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…