Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

duqii ve fatmagtazel sizlerin sonuclarini merakla bekliyorum kizlar beni habersiz birakmayin sanki kendim ameliyat olacak gibi heycanliyim

canim verdigin adrese mail atamiyorum.olmuyor.senden ricam görüsmeye gittiginde benim icinde bilgi alirmisin.benim icin önemli olan kacgün ayirmam gerekiyor yurt disinda oldugum icin fazla kalamam kontroller nasil oluyor.tesekkürler canim

merhaba arkadaşlar bende göğüslerim konusunda muzdaribim yıllarca üzerimde bi yük taşıdım artık kurtulmak istiyorum.bende baya doktor araştırması yaptım en kısa zamanda randevu alabilirsem iyi olcak uzamasını istemiyorum.bende boyun düzleşmesi omuzda çökme sırt ağrısı ne ararsan var bide hayatım boyunca bi elbisem bile olmadı vücut orantısız olunca.göğüslerim benden önce yolla çıkıyodusırnaşık şey.gazi hastanesinde yaptıracam ameliyatımı umarım en kısa zamanda randevu alırım.

jelarsin cnm bu sayfada bi konum var 6 eylülde ameliyat olacağım diye oraya yazdım ordan bakabilirsin cnm:))))

sağol cnm aminn kurtulalım valla yeter yanii....evt cnm izmirde olacağım yeşilyurt devlet hastanesi:)))

Anladım canım hadi şimdiden bize geçmiş olsun..
Benim son 11 gün laelaelaelaelae

duqii ve fatmagtazel sizlerin sonuclarini merakla bekliyorum kizlar beni habersiz birakmayin sanki kendim ameliyat olacak gibi heycanliyim

Hüzün Perisi seni habersiz bırakmıycam inşallah..
Ameliyattan çıkıp ilk koşacağım yer burası olacak emin olabilirsin :dance:
Senin içinde bilgi alayım ama benim bildiğim 15 gün ayırman gerekiyor geçmişi hiç okudunmu bilmiyorum ama çok fazla kişi vardı yurtdışından gelip ameliayt olup dönen bir göz at istersen canım ama yinede unutmazsam bende sorarım..

Delal merhaba hoşgeldin.. a.s.
Valla biraz geç bir zamana kalmışsın canım :1no2: Çok üzgünüm ama eylül ayında doktorların bir konferans gibi bişeyleri oluyor ve o ayda ameliyat yapmıyorlar o yüzden benim ameliaytımda 27 ağustos oldu yoksa ekim yada kasım demişti banada benneyaptımki
Bende gazide oluyorum senin düşündüğün bir doktor varmı yoksa başka bişeyden dolayımı gaziyi tercih ediyorsun?

duqii ben bi ön görüşme yapıp muayene olsam bi önce arkası gelir inşallah kasımda da olabilirim.bende sühan hocaya ameliyat yaptırmayı düşünüyorum.ben bu siteyi 2 haftadır takip ediyorum yazılanları falan dün üye oldum.seninde süyan hocaya ameliyat yaptıracağını biliyorum geçenlerde ameliyat olmuş birinide gördüm ençok dikiş izlerinden dolayı kaygım vardı görünce daha çok emin oldum ameliyat olmam konusunda o arkadaş hacettepede yaptırmış kendisi hemşire özel bir polikinlikte kendisi bana gazi hastanesinindeki cerrahların daha iyi olduğunu söyledi.bundan 2 gün öncede yine bi arkadaşla görüştüğümde ameliyatla ilgili konuştum onunda başka bir arkadaşı sühan hocaya ameliyat olmuş gayet memnun kalmış içim çok rahat artık.Buarada umarım ameliyatın mükemmel geçer şimdiden geçmiş olsun.benim göğüs ölçüm 75 DD bazı arkadaşlar 90 bedeni sorun yapıyolar inaki 90 beden sütyen taksam hiç yaptırmayı düşünmezdim.ameliyattan sonra iyleşsin göğsüm 1 ay sütyensiz dolaşacamhihoyyyt

duqii canim gecmisi okudum bir roman okur gibi

Çok mu yazmışım gııı :1shok:

Canım merhaba a.s. Ne diyim bilemedim ki valla aslında benimde içim rahat etti senin yazdıklarını okuyunca gamyoncuiremsu Benimde 85 DD memişler artık yarından itibaren son 10 sayıyorum naniknanik Heyecanlıyım bakalım inşallah sende biran önce gelip görüşür ve kısa zamandada olursun ameliyatını..
Çok teşekkürler..

canım suhan hocadan gerçekten randevu almak bi dert bizim bi arkadaş gazi hastanesinde çalışıyor o alcaktı bana en yakın zaman 1 aralık yuh dedim randevu öyleyse ameliyat tarihi nezamana olur.aslında bana bi doktor daha öneriyolar gaziden oda doç.dr.serhan tuncer ona burun ameliyatı yaptıranlar iyi yorum yazmışlar ama göğüs ameliyatıyla ilgili yorum yapan yok senin bilgin varmı serhan hoca hakkında

kiz duqii sen cok yazmamisin zemuszemus canim memekücültme konusunu okudum demek istedim suan 297 sayfa ve hepsini okudumbilmiyorumkismile

Canım Serhan Tunceri hiç duymadım ama gazide reha yavuzer var onuda tavsiye edebilirim.. Fakat öyle düşünme bende 2 ay sonrasına randevu alabilmiştim ama hemen 1 ay sonrasınada gün verdi..
Sen şimdimi olmak istiyorsun ameliyatını?
Bekle işte en azından kendini toparlarsın..

kiz duqii sen cok yazmamisin zemuszemus canim memekücültme konusunu okudum demek istedim suan 297 sayfa ve hepsini okudum bilmiyorumkismile

Valla maşallah bende ilk üye olduğumda hepsini okumuştumm :teselli:

dugii az kaldı canım yaaa heyecanlımısın ... senin için dua ediyorum inan ve görüşlerini heyacanla bekliyorum... allahın izniyle cabucak kurtul .

benim bebek olmazsa bende hemn yaptırırdım. sabırla büyümesini bekliyorum. ama subat gibi yaptırabilirim. ozamn izne ayrılıyorum eşimde izinde oluyor bebekle o ilgilenir sonra 10 gunde rapor alırım.

ya birde yaptıran arkadslar yol etkiliyormu ???

ameliyattan bir süre sonra işe başlamam gerekicek iş yerim 35km uzaklıkta sorun olur mu dikişler için???? ve bebeğimi ne kadar kuçuşuma almamam gerekicek???

Valla canım heyecan başladı yavaştan
Allah razı olsun gülüm duaların için inşallah sapa sağlam dönerim aranıza.. :Saruboceq:
inşallah sende şubatta ayarlar kurtulursun..

Aslında bende merak ediyorum çünkü bende işe geri dönücem raporum bittikten sonra benimde 20 km var işimle evim arası.. Acaba arabanın yada dolmuşun zıplamasından dikişlerim zarar görürmü kii delikafadulden

bunu kesinlikle olmadan doktorumla görüşmem gerek çünkü ben 35 giidp 35te geliyorum. birde işim gereği eğilmem gerekiyor. bunlar sorun yaratmaz inşş.

ameliyattan sonra yasadığın tüm detaları payllas bizimle canım ollurmu.

sen evli değildin dimi süt kanalları zarar görmüyor ins benim umrumda bile değil ameliyatı hep erteledim evlendikten sonra olucam yok bebekten sonra olucam yok 2. bebekten sonra olucam vsvs
ama ilk bebeğimi gögüüslerim yüzünden emziremedim. gögüüslerim büyükte zavvallı bebeğim tutamadı bile lanet olsun dedim yasadığım işkence dolu gunler hep aklımda. saatlerce kucağımda tutuyordum emsin diye tabi bel ve sırt ğrısı yanında kar.

a.s.duqii canım beklerimde iyice sabırsızlandım aslında belki bi aksilik çıkmasından dolayı acele ediyorum.ben ne zaman düşünsem hep bi aksilik çıkıyor hazır evdekileride ikna etmişken.sen ankarada nerde oturuyosun açık adres istemiyorum sadece merak ettim belki ameliyattan sonra ziyaret ederim seni.bende heyecan yaptım senin ameliyatla ilgili hoş gördüm ameliyat olmuş birini sonuçta bende süyahn hocayı düşünüyorum ama dediğim gibi serhan hocayıda tavsiye ettiler aklı karışıyor insanın.

Ay canım benim evet ben evli değilim ve doktorumda bana senin yaşadıklarının olabileceğini söylemişti o yüzden önümüzdeki şu 2 sene boyunca çocuk düşünmüyorsan yapalım ameliyatını dedi hem süt kanallarınada zarar vermeyecekmiş zaten söyledi bunu..
Nasip işte ama gerçekten sağlıkla ilgili hiç bişey ertelenmemeli bence..

Aklın karışmasın canım eğer gerçekten tavsiye ettilerse düşünme bence çünkü bende tavsiye sonucu buldum Sühan hocayı ve ona olucam ameliyatı.. Canım istersen açık adreste veriririm özel msj gönderirim ben çayyolunda oturuyorum
İnşallah bir aksilik çıkmaz gülüm ya hayırlısıyla bugün son 9 gün hatta 8 bile diyebiliriz
Heyecan doruktaa valla Şeniz

duqiii serhan hocanın cv bakarmısın bi değerlendirme yaparsan sevinirim.Dün bi arkadaşımla konuştum onun bi akrabasıda olmuş ufuk hastanesinde çok memnun kalmış ben artık şuna kanaat getirdim şans meselesi artık birde yaşamadan tecrübe olmuyor başkasının tecrübesinden yola çıkınca bir değerlendirme yapmak doğru gelmiyo bana artık herkez farklı yorumluyor kimin övdüğü doktoru başkası başarısız buluyo.artık kimseye sormayı düşünmüyorum kafam karışmasın diye bi ahtopot bulsaydım iki doktor adı yazardım hangisine gelirse onda olurdum.ben son olarak kendi falıma bakayım ona göre yarın randevu alcam.:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…