Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba bandanagercekden cok yakinmis fiziksel özelliklerimiz.cnm ben C kup ölcüsünü bundan 10yil önce takiyordum tabi ozaman daha zayifdim ve gögüsler yine büyükdü.cnm nerde ameliyat oldun ve sana kaca mal oldu cevap verirsen cok memnun oldum.ben sadece görüntü olarak degil saglik acisindanda cok rahatsizimÇok üzgünüm çoook haberlerini bekliyorum kocaman öpüyorum

arkadaşlar benimki şu anda c kup ile d kup arası bişey.
yani acaba bana çok büyük gelen göğüslerim küçük mü yani?
kafam karıştı acaba ameliyat olmasam mıki ben?

tagates vucuduna gore degisir c ile de cup arasi oyle cok buyuk bir gogus olcusu degil. Ben ameliyattan once G takiyordum inanilmaz buyuktuler. 168 boyunda 56 kilodayim ve C cup bende iyi duruyor sislikler olmasina ragmen ama minyon tipliysen gozune buyuk gelebilir canim.

:
petalcim öncelikle gecmis olsun ve yeni cicilerin hayirli olsuncanim kücülttürünce kilonda cok deisiklik oluyormu merak ediyorum

herkese selamm bende göğüslerimden şikayetçiyim bandana arkadaşım acaba hangi hastanede ameliyat oldun ve ne kadara oldun belki yazmışsındır ama ben bulamadım yardımcı olursan sevinirim

canim ben su anda com marka 85B takiyorum bakalim sonrasi ne olur bilemiyorum

selam kızlarr bende 6 eylülde ameliyatımı olacağım kısmetse çok az kaldı heyecan çokk biran önce kurtulmak istiyorum yazılarınızı okudukça dahada cesaretlendim benim annem ve ablamda oldu daha önce ve onlardanda gördüğümden süreci biliyorum aslında ama yinede endişe ediyor insan nasıl olacak diye bakalım allah herkese nasip etsin hepimiz kurtulalım istediğimizi giyebilelim dimi herkes yazın güzel güzel renk renk bikinilerle dolaşırken ben bedenimi zor bulabildiğimden (çünkü üstüm 44 altım 36 beden) tek bikini yada mayokini alıp giyebiliyordum artık ucuza bulup renk renk alıp giymek istiyorum askısız kıyafetler ahhh neler neler hepsinden bolca alacağımm şu ameliyat günü bi gelseeeee sabırsızlanıyorum.... yerimseniben

Keşke bcup c cup nasıl olur birisi eklese internetten ben bulamadım yakınlarımda da kimse yok ki olsa açıp bakıcam:)Dün pazarda 80 85 numara sütyenlere ufo görmüş uzaylı gibi baktım alışması zor olacak

arkadaslar ben sühan hocaya mailattim ama cevap vermedi mailidemi parayla yanitliyor merak ettim.birebir görüsme imkanim olmadigi icin mail attim fiziksel özelliklerimi yazdim cvp vermedi

arkadaslar ben sühan hocaya mailattim ama cevap vermedi mailidemi parayla yanitliyor merak ettim.birebir görüsme imkanim olmadigi icin mail attim fiziksel özelliklerimi yazdim cvp vermedi

Canım ben mail atmadım ama bildiğim kadarıyla çok yoğun olduğu için cvp yazmıyor olabilir belkide bir ihtimal mail adresi yanlış olabilir.. İstersen telefonla arayıp görüşme imkanı sağlayabilirsin fakat unutma salı günü dışında olmuyor hastanede.. Ben sana mail adresini kartından yazayım kontrol et canımm..
msayhan(at)gazi.edu.tr

cnm ben mail adresini doktorlar sitesinde buldum maili gönderelide 1 hafta oldu suanda nebil bey ve unal bey arasinda secim yapmaya calisiyorum.bana yardimci olursaniz sevinirim cünkü almanyada oldugum icin zamanim yok

cnm sühan beyi hala arastiriyorum tabiki ama sadece pc basinda olmuyor sizlerdende yardim istiyorum ankara ve kayserideki doktorlar hakkinda.

[ı][sıze="2"]ayy canım bu çok güzel bir haber hadi hayırlısı bakalım bende 27 ağustosda sühan hocaya ameliyat oluyorum bi sorun olursa burdanda konuşuruz..[/sıze][/ı]

sabırsızlıkla bekliyorum ameliyat olmanı cnm inş.herşey istediğin gibi olur darısıda benim başıma.ama bi konuda bilgi vereyim yeni ameliyat olan tanıdıklar var.biraz sıkıntı çekmişler gazide ameliyat oldular ama sühan hocaya değil.ameliyat yerleri enfeksyon kapmış.birininde dikişleri açılmış.çok dikkatli ol
yaz ayında olduğumuz için terleme olayıda doğal olarak fazla tamda ameliyat yerlerine denk geliyor.çok dikkatli ol.ben birazda kışa denk gekmesini istedim bu sorundan dolayı.inş.böyle bir sıkındı yaşamazsın.şimdiden çok geçmiş olsun.

cnm ben mail adresini doktorlar sitesinde buldum maili gönderelide 1 hafta oldu suanda nebil bey ve unal bey arasinda secim yapmaya calisiyorum.bana yardimci olursaniz sevinirim cünkü almanyada oldugum icin zamanim yok

cnm sühan beyi hala arastiriyorum tabiki ama sadece pc basinda olmuyor sizlerdende yardim istiyorum ankara ve kayserideki doktorlar hakkinda.

Canım ankarada benim önerebileceğim Sühan bey ve Nebil bey bence Sühan beyden cvp alamıyorsan Nebil beye git ben maddi açıdan ona ameliyat olamadım yoksa şeker gibi bir adam ve acayip iyi işinde :lepi:

Çok saol canım bende bekliyorum bakalımm zemuszemus valla canım kötü şeyleri hiç düşünmemeye çalışıyorum inşallah herşey yolunda giderde kurtulurum şu yüklerimden biran önce..
Sağlıcakla inşallah darısı senin başına.. opuyorumnanaktan

duqii cnm inşaallah herşey istediğin gibi olur az kaldı senden sonra sırada ben varım sanıyorum 6 eylüldede benim ameliyatım var gönlümüze göre olsun her şey bir an önce seninde dediğin gibi kurtulalım şunlardan yaa bak yaz hemen tamammı nasıl geçti neler yaşadın ayy çok merak ediyorum:)))

Canım hayırlı olsun sanada.. Heralde sen varsın evet canım takip ediyorum burayı ama bayadır baya suskunbilmiyorumkismile
Herkes tatile gitti galibaa hihoyyyt Valla kurtulalım yeterkii şu yüklerden taşı taşı senelerdir omuzlarım koptuu senağlama Hemen yazıcam zaten söz :içelim:
Neler yaşadım neler yaptım neler oldu herşeyi yazarım canım..
Sanada şimdiden geçmiş olsun..
Buarada sen izmirdemi olacaksın ameliyatını? Hangi hastane?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…