Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

bende üni. hastanesine gittim ve bir memeden 1000 gram falan çıkarılması gerekiyor devletin karşılaması için dedi yada fizik tedavicilerden ameliyat zorunludur raporu almak gerekiyormuş buda 13 dr. imzasıyla falan oluyormuş epeyce bir iş yani kızlar

Merhaba kızlar sonun kabus Bittiii.Ameliyatımı yaptırdım gecen hafta suan çok iyiyim bugun son pansumanınımı yaptı doktorum..Aynanın karşısından alamıyorum kendimi.Doktorumdan allah razı olsun Bu arada taysun ve reti de unutulamaz tabi sayenizde daha cok cesaretlendim ve doktorum Macide hanımı buldum.Ameliyatımı doktorum değil ablam yaptı sanki.Tek kelimeyle Dr.Macide Yakut diyorum arkadaşlar.teredütü olan varsa hiç düşünmesin gidin kurtulun.

geçmiş olsun canım ne güzel kurtulmuşsun ve herşey yolunda maşallah bende bu cuma yada c.tesi olacağım bakalım artık şuan ben çok korkuyorum ama hayırlısı artık bunlardan kurtulmakta yıllardır istediğim birşey olduğu için gözümü karartıp gideceğim ama artık bir bayılma aşamasına gelsem artık gerisi sorun değil ama heralde o ana kadar heyecandan öleceğim

Geçmiş olsun nevena89hihoyyythihoyyyt

canım benm merhaba kusura bakma sana cvp veremedim trabzonda ameliyat olan arkadaşıma ulaşamadım canım üzgünüm yaa bu arada gittin mi doktora?hihoyyyt

canım benm merhaba kusura bakma sana cvp veremedim trabzonda ameliyat olan arkadaşıma ulaşamadım canım üzgünüm yaa bu arada gittin mi doktora?hihoyyyt

tatlım ne demek hıç kusuru olurmu ılgılendığın ıçın teşekkürler yerimsenibencanm benım ben bu hafta ıçı gıtmeyı düşünüyordum ama benım bebegım rahatsız hıç durmuyoo anneme bırakıp gıtmeyı düşündüm ama o daa olmadı malesef haftaya bı aksılık olmazsa nasıpse gıtcem:1hug:

fukulicim benim cumaya kesinleşti allahtan bir aksilik çıkmazsa saat 12'de hastanede olacağım gerekli tetkikler yapılacak ve 3-4 gibi alırız seni dedi dr.um çok heyecanlıyım dualarını bekliyorum

fukulicim benim cumaya kesinleşti allahtan bir aksilik çıkmazsa saat 12'de hastanede olacağım gerekli tetkikler yapılacak ve 3-4 gibi alırız seni dedi dr.um çok heyecanlıyım dualarını bekliyorum

ahh canm benım ya cumartesi demek rabbım yardımcın olsun hıç korkma arkadşım ınan bana cok iyi gececek sen bıle nasıl gırıp cıktığını anlamıcan dualarımı eksık etmıcem ınan bana allaha emanet ol kendını ıyı hıssettıgın zamn burdan yazarsın beklıcem allaha emnet ol:1hug:a.s.

canm benim cuma dıye okudum ama heycandan mı ne cumartesı yazmışımm düzeltıyım dedım opuyorumnanaktan

hımmm demek şirine rahatsız:) çok geçmiş olsun canım benim..inşallah bir aksilik çıkmazda gidip anlaşırsınız doktorla.inşallah kurtulursun fazlalıklardan sende haber ver olur mu..kendine de kızıcığına da ii bak öptümmopuyorumnanaktan

sizede şimdiden çok geçmiş olsun...bu ameliyatı geçirmiş biri olarak benimde dualarım sizinle...:Saruboceq:

cok sağolasın canm..insallah bende kurtulurum dedıgın gıbı bı rahat nefes alırım dr ye gıttıgım zaman kesın haberdar etcem tatlım sende kendıne cok ıyı bak olumunekankayizsmile

gggug canım teşekkür ederim umarım yarın bende bu fazlalıklardan kurtulmuş olacağım ve güzel güzel birşeyler alıp giyebileceğim kabinlerde göğüslerimden geçmeyen gömleklerden bıktım en çokta ona seviniyorum:)))) hihoyyyt

fukulicim yarın büyük gün sabırsızlıkla bekliyorum biran önce saatin 3 olmasını istiyorum haber vereceğim sanada eve gelince

fukulicim yarın büyük gün sabırsızlıkla bekliyorum biran önce saatin 3 olmasını istiyorum haber vereceğim sanada eve gelince

evet canm ya yarın büyük gün inan sankı ben senden heycanlıyım nasıl gectı nasıl olucak dıye düşünüyorum gerı sayım asıl yarın olunca başlıcak dakıkalar bıle kıymetlı olcak emınım .ben cok sabırsızımdır bu tür konularda allahım yardım etsın cok ama cok ıyı gecer inşallah rabbımın izniyle dualarım senınle bı hoca eşi olarak en büyük desteği ınan ben sana bu akşam dualarımla verıcem..gelınce tabıkı yazışalım beklıcem :1hug:

aynı dertten bende de vardı canım benim emin ol yeniden doğmuş gibi olacaksın hadi bakalım heyecanla iyi haberlerini bekliyoruz herşey güzel olacak inşallah..Dualarımız seninle canım...hihoyyyt

nevana hayırlı uğurlu olsun salına salına dolaşma sırası sende zemuszemus izlerden falan ilk günlerde korkabilirsin ama sakin panik yapma ilaçlarını düzenli kullan canım sen hepsi geçiyo BU ARADA HATIRLATMAK istiyorum yaraların kaşınmasını önlemek için bi ilaç var jel şeklinde eczaneye sorun yardımcı olurlar mutlaka turuncu bi kutuda sivrisinek ısırıklarında da kullanılıo fiyatı 8 lira ilaç ismi sölemek yasakda lmaz:

fukulicim çok sağol destediğin ve özellikle duaların için bu arada bende hoca geliniyim ama hoca babam bilmiyor tabiki ameliyat olacağımı hassas bir durum olduğu için herkesin bilmesini istemiyorum. Benim eşimde rizeli çayelinden ve hemen hemen her yaz geliriz çayeline ve tabi gezmek içinde rizeye yakamozda balık çorbası içip lunaparkta dönmedolaba bindim yani belki bir geldiğimizde görüşürüz öptüm:))

bu arada bu gece uyanıp uyanıp ağladım bayağı bir heyecanlıyım allah yardım etsin inşallah

canm benim benım kayınpederde hoca sayılır fakat eşim hoca asıl ama bende amelıyat olduğumda sadece kendı annem ve eşım bılecek yanı duyurmak ıstemıyorum gereksız seylerı sonra duymamak ıçın sonra aaa onun göğsü estetıklı yok böyle şöyle deyıp ınsanın moralı bozuluyor ben alışık degılım böyle şeylere ne kadr anlatsanda takıldımılar tamam kırk sene unutulmaz dılden dıle gecer dedıgım gıbı böylesı benım ıçın daha rahat olucak şu 6 ay bı gecsın rabbımızın ederse olup kurtulcam bu amelıyattan ..bende rızede merkezde oturuyorum ama cayelıne gıttım ve ayrıca kardesımde orda lıse okuyor bızde yazın bol bol dolaşırız gercı buyazın sen daha guzel dolaşcan sanırım gıyemedıgın elbıselerınledelikafadulden tabıkı canm bende senı daha yakından tanımak ve evımde ağırlamak ısterım görüşürüz...bu gün amelıyata gırıyosun saat 3de ve son dakıkalar artık cıktıgın zamnkı heyacanı yaşıcan belkıde ozamn sevınc gözyaşları dökeceksın hayırlısıyla cıkması allah nasıp etsın şimdıden cok cok gecmışş olsunopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…