Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütücü kremlerden kullanıp fayda gören varmı

alone2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
3.827
416
arkadaşlar yeni üye oldum bende göğüs diye birşey hiç yok dümdüzüm lütfen bitkiyle yada ilaçla büyüten varsa yardımcı olabilirmi

Yaşın kaç güzel ? 15 yaşındaysan bekle daha acele etme

hangi 15 canım 28 yaşındayım gerçekten dümdüzüm moralim çok bozuluyo acaba krem hap falanmı alsam diyorum ama güvenemiyorum

buraya üye olmakla ugrasana kadar netten ögrenebilirdin.ayrica konu acmak yerine forumda bu konu ile ilgili basliklarida arastirabilirdin.kbakma ama bana inandirici gelmedi.

buraya üye olmakla ugrasana kadar netten ögrenebilirdin.ayrica konu acmak yerine forumda bu konu ile ilgili basliklarida arastirabilirdin.kbakma ama bana inandirici gelmedi.

inandırıcı gelmeyen nedir anlayamadım tabiki araştırdım ama hiçbirini denemedim rezene dışında inandırıcı gelmeyen yaşadığım problemmi anlamadım valla ne demek istediğini

konunun fake oldugunu nerden anladiniz acaba fake diyen arkadaslar ?
boyle derdi olan yokmu hic evet forumda bir suru baslik var ama arkadas bilmiyor olabilir,
belliki yeni uye olmus cok absurt birseyde sormamis bence..

konu sahibi konuna gelince bi fikrim yok ama yardimci olan arkadaslar cikacaktir,
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri-f605/
verdigim linke bakarsan kendine gore birseyler bulabilirsin belki..

Arkadaşlar yeni üyelerin açtığı konulara fake demek alışkanlık yaptı galiba.
Yeni üye olabilir, tamam. Açmasın mı konu?
Onu mu istiyorsunuz?

hangi 15 canım 28 yaşındayım gerçekten dümdüzüm moralim çok bozuluyo acaba krem hap falanmı alsam diyorum ama güvenemiyorum
:- kaçtane 15 var?

:- 28 yaşındasın ya kilon az yada boyun faazla kilon az..

Benim eski bir arkadaşım kullanmıştı kremlerden kalite birşey demişti, ama morluklar oluşturmuş.

Kremle göğüs büyümesini hiiiç bekleme ya silikon taktır , yada kendinle barış.

evet sağol canım çoğunu oukudum yeni üye oldum bugün başladım siteye yazmaya çokta anlamadım aslında nasıl takip edeceğimi falan. canım çok baktım ama çok değişik şeyler var rezene çemen küç çemen şerbetçiotu vs ben bi rezeneyi denedim 1hafta oldu piyasadaki kremlerden alsam diyorum ama cesaret edemiyorum yorumda gördüm allah korusun göğsünde beze çıkmış kullanan kızın(( öfffffffff cidden moralim çok bozuluyo

Evet, ben kullanmıştım arkadaşım.
Ama dolgunlaştırıcıydı.
Büyütücü değildi benimki.
Ve kullandığım zaman aralığında gözle görülür bir toplanma oldu.
Fakat ne zaman bıraktım; anında eski hallerine geri döndüler...

valla her kremede guvenme birde dumduzler diyorsun kremle buyusede ne kadar buyuyecekk,
bencede yani eger imkanin varsa iyice arastirip silikon taktirabilirsin,
bilmiyorum evlimisin ama silikonda sanirim bebek emzirmede sorun olabiliyo galiba ama emin degilim,
birde hamilelikte biraz buyuyebilirler...

Son düzenleme:

sağol canım cvp yazdım sandım ama görünmüyo beceremedim sanırım. en çok çemenden bahsediyolar takip ediyorum onu ama kullanımı zormuş kötü kokuyomuş((

yokki neyi dolgunlaştırayım canım çamaşırsız dümdüzüm yani öyle hayal et ve sadece hatları belli yani okadar ve sanırım gelişmegeriliğine bağlı bide malesef ucu içe çökük(((((((((((((((

silikona hiç sıcak bakmıyorum canım aslında kilolu dönemimde sütyenimin daha dolu olduğunu hatırlıyorum şuan zayıfım çokta imkansız durmuyo gibi ama bilmiyorum doktora gidip soran varmış ama hangi bölüm bakar kadın doğummu acaba ama arştırmalarıma göre endokrin bakıyogelişme problemlerine bilmiyorum ya aslında yarın endokrine gidecem kansızlıktan ama söyleyemem utanırım

utanilacak birsey yokki hangi bolum bakiyor bilmiyorum ama o dedigin bolumse madem yarin gideceksen aradan cikar onuda

çok ilaç var piyasada ama yorumlarda birbirini tutmuyo ya napim bilemedim

Konu içeriği sebebiyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…