Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütücü kremlerden kullanıp fayda gören varmı

neyle başlıycan canım işe bendede tüy var zaten bide çoğalırsa iyice erkek gibi olurum öffff
bendemi almasaam çörek otu

istersen bi dene canım ama ben denedım hemen bıraktım bıdha kullanamam cok kotu oldu zaten ben sımdı suan hatta yogurda seker attım ıcıne kurutulmus sıyah uzum ve corek otu attım onu yıcem bıde cay ıcıcem suna dumankaya ve ıbragım saracoglununkılere bakmıstm ogul otu , serbetcı otu, keten tohumu demıslerdı onları aldım ıcıcem ınsallah bıde maydonoz yıcem ben canım.
maydonoz suyu ıcıp bı kız buyutmus baya bı yanı buyutmek ıcın ıcmemıs zayıflamak ıcn ıcmıs ama goguslerı buyumus maydonozdada östrojen oldgu ıcn ona baglamıs .. bende bı kac ay once maydonoz yemege baslamıstım ama gunde bı demet yanı baya yıyordum bıkac gun snra goguslerımde baya sızlama oldu demekkı buyutuyo gercekten ama sonra cok onemlı bı sınavım vardı ugrasamadım bıraktım tam o asamada smdı tekrar baslıcam maydonozdan cok umutluyuuuumm :'(

inşallah başarırsın canım bende çörek otuyla rezeneyi bi deneyim diyorum maydonozdan korkuyorym çünkü ben zaten çok zayıfım bide tansiyon düşürüyo diye duydum hiç ayakta duramam ben ozaman bide küç alcam.
ha buarada tahini emzirenlere süt olsun diye veriyolarya bende tahin aldım pekmezle karıştırıp içiyorum ümit işte:))

tahınde buyuturmuymus ya ben normalde yıyorum tahın pekmez ama cok mu yemek gerekıyomus acaba

tahınde buyuturmuymus ya ben normalde yıyorum tahın pekmez ama cok mu yemek gerekıyomus acaba

büyüttüğüne dair bişey duymadım yanlış yönlendirmeyim canım ama bildiğim bişeyvar oda şu hamilelere tahin yedirip içirirler süt olsun diye bende burdan yola çıkarak yemeye başladım bide vitamin açısından çok zengin.
rezeneyi süt yapıcı özelliğinden dolayı kullanıyolar sanıyorum göğüüs büyütmek için bende tahinde ekledim olaya:))))

ıyı yapmıssın canım senın yasın kactı ?

ıyı yapmıssın canım senın yasın kactı ?

ben biraz umutsuzum işte tamda bu konudan dolayı 28 yaşındayım canım 29a az kaldı ama napim böylede kalsın istemiyorum yapcam bişeyler.
doktorlar bu konuda bişey tavsiye etmiyomu acaba giden bilen varmı?????????????????????

ben kadın dogumcuya gıttım hormon bozuklugum var adetım duzensız dıye ona soyledım goguslerım kucuk buyusun ıstıyorum dedım slıkon taktır baska caresı yok dedı .......

ben kadın dogumcuya gıttım hormon bozuklugum var adetım duzensız dıye ona soyledım goguslerım kucuk buyusun ıstıyorum dedım slıkon taktır baska caresı yok dedı .......

doktor çokilgiliymiş ya sağolsun biz bilmiyoduk silikon yaptırmayı.
öffffff niye bunun çaresi yok yaa((((
acaba başka doktor herangi bişey verirmi piyasadaki ilaçları faklan öneren varmıdır merak ediyorum

doktor çokilgiliymiş ya sağolsun biz bilmiyoduk silikon yaptırmayı.
öffffff niye bunun çaresi yok yaa((((
acaba başka doktor herangi bişey verirmi piyasadaki ilaçları faklan öneren varmıdır merak ediyorum

ilaçları oneren hıc yok ya slıkon aslında kas gıbı gogusun yapısını ıncele bak gogus kası gelıstırılırse 2beden buyume saglanablıyormus

ilaçları oneren hıc yok ya slıkon aslında kas gıbı gogusun yapısını ıncele bak gogus kası gelıstırılırse 2beden buyume saglanablıyormus

göğüs kası konusunda bi fikrim yok ama bakıyorm canım çok narin incecik kızlarda dolu dolu göğüs oluyo hatta bi arkadaşım vardı öyle biraz kafam karıştı

göğüs kası konusunda bi fikrim yok ama bakıyorm canım çok narin incecik kızlarda dolu dolu göğüs oluyo hatta bi arkadaşım vardı öyle biraz kafam karıştı

neden onların oyle dolu dolu bızde hıc bısey yok ya hayır tamam saglıklıyız bunada sukur ama bı yolunu bulsakta buyuse artık cok taktım ben yaa hep bunu dusunuyorum heep :'( :'(

neden onların oyle dolu dolu bızde hıc bısey yok ya hayır tamam saglıklıyız bunada sukur ama bı yolunu bulsakta buyuse artık cok taktım ben yaa hep bunu dusunuyorum heep :'( :'(

gelişme varmı canlar neler yapıyosunuz bende tık yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…