Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütücü e-kitap

cansuyum83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2011
513
1
arkadaşlar öncelikle merhaba.bir çok yöntem deneniyo kimi memnun kalıyo kiminde işe yaramıyo.ama şu e-kitabı okumak isterdim.fakat alabilecek durumda değilim.wowo000 adlı arkadaşımız sana özelden mesaj attım ama mesaj kutun dolu olduğu için gönderemiyorum.çok rica ediyorum bana e-kitabı yollarmısın.ama burdan mail adresimi yazamam.lütfen özel mesaj kutunu boşaltıp haber verirmisin

Canım bende o kitabın sadece göğüs büyütmek için uygulayın dediği program kısmı var oda afedersiniz ama çok b.ktan,bilgisayarı açınca gönderirim mesaj kutumu boşalttım mail adresini mesaj at bana canım,ama burdan özetliyim istersen 3tane bitkisel hap saw palmetto fln diğrrlerini hatırlamıyorum 3kutu kapsül alcaksın buda 90küsür lira ve 3ay devam et diyodu sanırım 3ayda 270lira olcak günde 3kere 3kapsülüde alın diyo yani günde 9tane hap yutun diyo onun dışında egzersiz yapın bide elma suyuyla masaj yapın diyo saçmalık yani sırlar açığa çıkıyo falan demişte yalan hayal kırıklığı o kitap...

Son düzenleme:
doğru haklısın zaten haplarla büyütecek olsak dünya hap ismi var dimi.zaten benim ülserimde var temelli midemi öldürmeyeyim ama bi okuyayım bakayım o kısmı.teşekkür ederim

egzersızler ne pekı cnm 5 hareket falan demıs sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…