Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmekten kesinlikle vazgeçtim:)

cidden rahatlattıysam çok iyi çünkü önceden biri bana sölediğinde ilgilenmiyodum:) tek amacım göğüslerimi büyütmekti ama inanın boşa yani büyüyo ama bize büyüyo sadece dışardan aşırı bi büyümüş olduğu belli olmuyo bide küçük göğüslü olmak da iyi bişi

kesinlikle bende vazgeçtimm paramı biriktircem ve kesin çözüm ameliyatla büyütüp kurtulucam öyle aman aman 85-90 da isteyenin olsun 80i tam dolsursam yeter hatta 75 i çünkü dümdüz yumurta gibi göğüslerim var paramı biriktirene kadar takmamaya çalışıyorum

ya dümdüzse tabi istediğin şekilde ameliyatla büyütmek sana kalmış. ama ben doğal yollardan bahsediyorum yani sürekli elleyince tabiki göğüs uyarıldığı için büyür ama yapmadığın zaman sarkma yaratır. benim ki dediğim gibi 75i zor dolduruyo ama memnunum yani ameliyatı hiç düşünmedim ama dümdüz olsaydı doğal yollar yerine ameliyat tercih ederdim çünkü bize nekadar büyümüş gibi gelse de dışardan aslında pek bişi ifade etmiyo. dudaklarım için de baya uğraştım tek farkeden ben oluyodum:)

herzaman koşarken sallanan yada çatal görünümü olan göğüsüm olmasını hayal ettim.

Haha ben de buraya çok güldüm çünkü benimkilerinde hep öyle olmasını istemiştim :KK70:
Öyle çatalları görünenleri ya da büyük göğüslüleri her zaman daha seksi bulmuşumdur.Çok da büyük olmasına gerek yok aslında, ideali 80-85 bence. Benimkiler 80 destekli doldururlar ama yine de biraz daha büyüsün istiyordum :) Bunun için uğraştım mı? Hayır. Çünkü ona adamakıllı karar vermek, günlerce haftalarca ya da aylarca bakımını yapmak, ilgilenmek gerekir. Forumda bitkilerle doğal göğüs büyütme yöntemlerini defalarca okudum, sayfaları takip ettim hep, bir yandan da korktum yan etkisi olur mu diye. O yüzden yapmayı düşünmedim, düşünemedim.
En sonunda kendimle barışık olmaya çalıştım, hala da uğraşıyorum.
Evlenince nasıl olsa büyür diyorlar.
Çok da kafaya takmaya gerek yok yahu, bırakın sizi seven böyle sevsin, kendinizi bu halinizle kabul edin, sevin :)
Ama hala dolgun duran göğüslere gözlerim kaymıyor da değil :KK70: :KK70:

kızlar oğluma hamile kalmadan önce bende böyle şeyler denedim haplar,kremler bitane b sucsesmi ne o işe yaradı oda 6 ay filan dayandı sürekli kullanmak gerekiyormuş ama iyi sonuç aldım yani...ama en iyisi çocuk doğurun emzirin en güzel büyütme yöntemi valla:)

avuç doldurmayan göğüslerden bahsediyoruz biz arkadaşlar... 75-80 takıp da kendinizle barışık olmamanız normal değil ki zaten.. Vücut orantısı da önemli tabi 40 beden giyinip de 75 takıyorsanız o ayrı da normal koşullarda 75e hele de 80e laf etmeyin allah aşkına..
çocuk doğurunca büyüyor diyorsunuz da ablamın göğüsleri zaten kocamandı, hamilelikte ve emzirirken dana kadar oldu, emzirme bittikten sonra yine küçüldü. hatta eskisinden bile küçük diyo kendi de bence aynı.

Arkadaşlar bende 19 yaşımdaym ve gögüslerm sadece 6 cm bu durumdan çok rahatsız oluyorum özelliklede bikini giyndığmde :KK43: sanki kimsesnın 6 cm değl sadece bnm o kadr küçkmş qibi qelıo lütfen başka da bu kadr küçk gögslu olan varsa bana moral vereblr mı ne işe yarar bilmıorm ama en azından sadece bnm dğl dıe az da olsa üzülmem :S :)

konuda yazdım ya benimki destekli 75i bile doldurmuyo nerdeyse:KK70: ama destekli derken bu özel satılan ekstra destekliler oluyo ya onlardan:KK70: ben artık eskisi kadar takmıyorum çünkü büyük göstermek daha kolay sanki nebilim büyük bedenli sütyen takıyorum falan ayrıyetten destek satılıyo zaten göğüs altına koyuyon yukarı kaldırıyo. ama bunları bile takmıyorum çoğu zaman bitek abiye giydiğimde yapıyorum

Arkadaşlar bende 19 yaşımdaym ve gögüslerm sadece 6 cm bu durumdan çok rahatsız oluyorum özelliklede bikini giyndığmde :KK43: sanki kimsesnın 6 cm değl sadece bnm o kadr küçkmş qibi qelıo lütfen başka da bu kadr küçk gögslu olan varsa bana moral vereblr mı ne işe yarar bilmıorm ama en azından sadece bnm dğl dıe az da olsa üzülmem :S :)

bende seninle aynı durumdayım yalnız değilsin malesef:KK3:

Yalnız değiliz canım en azından :KK31:

Son düzenleme:
Kızlar ben sonuç almaya başladım sabırlı olursak başarabiliriz bence, olmazsa da canımız sağolsun diyelim :)

aslında ben de öyle düşündüğümden çok uzun süre yüzmeye gitmemiştim zaten göğsüm yok bi de yüzersem ne kalacak diye ama doğru değilmiş. yüzücüler çok fazla yüzdükleri için haliyle göğüsleri yok ama haftada 2-3kez 1er saat yüzmek aksine faydalı olabilirmiş. kasları geliştirdiğinden. hertürlü spor öyle bizim için. çok fazla yaparsak eritir az yaparsak işe yarayabilir. ben de yoğunluğumu atlattığımdan zaman spora yeniden başlıycam.

X