göğüs büyütmek isteyenler dikkat

yeliz_kk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
239
1
arkadaşlar ben göğüs estetiği olmak istiyorum uzun zamandır... ve çok fazla araştırma yaptım. gerçi ben küçültmek istiyorum. ama hem büyütme hem de küçültmeyle ilgili olarak çok geniş çaplı araştırma yaptım. ameliyatları izledim.

ve sonuç: österojen hormonu eklenmeden asla göğüs normal yolla yani ameliyatsız büyütülemezzz!!!! ve fazla österojen de meme kanserine sebep olurohaoldumsmile bunun haricinde sadece silikonla büyüme sağlanabilir. şu satılan gögüs büyütme jelleri kremler de österojen katkılıdır ve bu şekilde geçici bir büyüme formu yaratırlar. bıraktığınızdada bir süre sonra göğüsler eski hallerine döner.. daha da kötüsü hayal kırıklığı kanser riski ve boşa harcadığınız zamanla kalırsınız..

benden söylemesi. doktorlarla da görüşün. net araştırma yapın. kulaktan dolma hareket etmeyin. zaten biraz mantıklı düşünürsek bunların ne kadar yararsız olacağını farkına varırız. vücudumuzdaki bazı organlarımız malesefki herhangi bir cerrahi müdehale olmaksızın istediğimiz forma gelemiyor. lütfen sağlığınızla oynamayın. bu çok ciddi sıkıntılara sebep olabilirlmaz:

Son düzenleme: