göğüs büyütme

melie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
26
25
arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 haftadır üzerinde araştırdığım bir konu var sizlerinde fikrini almak istedim .göğüs büyütmek için titreşimli bir sutyen çıkmış her gün takılıp kullanılması sonucunda 1 veya 2 beden büyüdüğü yazıyor.Ama emin olamadığım için sipariş etmedim kullananlar var mı yardımcı olur musunuz?

Bunla ilgili bi konu daha açılmıştı . Alternatif ürünler varsa ve işe yarıyorsa kimse büyük paralar verip bıçak altına yatmak istemez. Onlar sadece bi pazar , reklam ürünü gibi birşey . hem paranızı Hem umudunuzu Yok yere harcamayın.

Tiramisu35 Tiramisu35 'e katılıyorum...Bir zamanlar Asena göğüs büyütme hapı ya da kremi (tam hatırlamıyorum,ikisinden biri) tanıtıyordu...Ve o zaman daha yeni silikon takmıştı...Madem işe yarıyor kendi niye silikon taktırdı mesela:) O zaman sırf bu yüzden almadım..Böyle şeylere oldum olası inanmam en ucuz maliyetli çörek otu yağıyla göğüs büyütmeyi denemiştim sadece göğüslerim yumuşacık olmuştu nemlendirmişti yani sadece herhangi bir büyüme olmadı...Sonra böyle şeylere gerek duymadım anladım ki tek çare ameliyat ve bu konunun üzerinde durdum araştırma yaptım para biriktirdim ve oldum çok şükür memnunum

Açıkcası haklısınız ama insan yine de ümit ediyo işte ,teşekkür ediyorum

X