Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme seansı

sophia92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
474
0
Meme / Göğüs Büyütme Masajı
Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj uygulama yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yaptığım masaj uygulaması tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Uyguladığım göğüs masajında farklı manipülasyonlarla vücut kan akış yönüne göre olduğundan göğüs dokusunun kendi boyutundan daha fazla olmasını sağlar.
Haftada 3 seans halinde uyguladığım çalışmalarda küçük yapıdaki memeler belirgin bir şekilde önceki boyutundan farklı hale gelir.
Tayland’da kadınlara uygulanan göğüs büyütme masajı da ayrıca uygulamaktayım. Bu masaj tipi de denenmiş olup Tayland Hükümeti tarafından tavsiyee edilmiştir.
Aşağıda haberin kısa özeti:
TAYLAND’DA estetik ameliyatlarla göğüs büyütülmesine karşı yapılan uyarının ardından geleneksel yöntemler rağbet görmeye başladı. Kamu Sağlığı Bakanlığı, pahalıya mal olmayan ve sağlık riski bulunmayan eski ‘‘Tayland masajı’’ ile göğüs geliştirme programı hazırladı. Program kapsamında, kalabalık gruplara eski masajdan yola çıkılarak geliştirilen kendi kendine göğüs masajı tekniği öğretiliyor. Bangkok'daki bakanlıkta toplanan 100 kadar gönüllü kadın, elleriyle kendi göğüslerine masaj uyguladılar.
KÜÇÜK GÖĞÜS/MEMELERı BÜYÜTMEYE YÖNELıK MASAJ UYGULAMALARIMIZ
Göğüs/Meme kan dolaşımını hızlandırarak Hormon Salgısını arttıran ve salgılanan hormonların göğüs dokusuna ulaşmasını sağlayan masaj; göğüs sarkmalarını gidererek, göğüslerde belirgin büyüme sağlar.
GÖĞÜS BÜYÜTME MASAJIMIZIN ETKıLERı
1 - Göğüslerin dikleşmesini ve fark edilebilir boyutta büyümesini sağlar.
Meme Büyütme Masajlarımız; etkili keyifli titreşim ve hafif vibrasyonlar sağlayarak masaj ile göğüs kan dolaşımını hızlandırarak göğüs içi dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır. Salgılanan hormon miktarını arttırır. Bu şekilde göğüs bölgesindeki dokunun oluşumunu destekleyerek, fark edilir boyutta fiziksel büyüme sağlar.
Meme Büyütme Masajlarımız; Deforme olmuş ve sarkmış göğüsler için muhteşem bir çözümdür. Göğüs dokusuna canlılık getiren masaj sayesinde göğüslerin daha büyük, diri ve yuvarlak hatlara kavuşması sağlar.
2 - Göğüs sağlığı açısından faydalıdır.
Meme Büyütme Masajlarımız; Göğüs sağlığı açısından son derece etkilidir. Beze oluşum riskini düşürür, kan dolaşımı yavaşlamasını engeller ve etkin bir şekilde doku bozulmalarını giderir.
Meme Büyütme Masajlarımız; Sağlıklı göğüsler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Düzenli veya haftada üç seanslık masaj göğüs hastalıklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir.
Meme Büyütme Masajlarımızda Çalışma Prensibi:
Göğüs dokusu kadın anatomisinde kan dolaşımının en az olduğu bölgedir. Oysa göğüs dokusunun beslenmesi için gerekli olan hormonların dokuya ulaşmasını sağlayan da yine kan dolaşımıdır.
Kan dolaşımının zayıflığı buna bağlı olarak göğüs dokusu için üretilen hormon miktarının da azalmasına neden olmaktadır. Zira insan anatomisi tüketilmeyen kaynakların üretimini doğal bir tepkime ile düşüren bir yapıya sahiptir.
Meme Büyütme Masajlarımız; Kadın vücudunun bu anatomik yapısı baz alınarak yapılmaktadır. Uygulanan masajın temel işlevi göğüs bölgesinin kan dolaşım hızını arttırmak ve bu şekilde hormon üretimini tetiklemek ve üretilen hormonların göğüs dokusuna hızlandırılan kan dolaşımı ile ulaşmasını sağlamaktır.
Meme Büyütme Masajlarımız; Bu masajımızda etkili olduğu kadar, göğüs sağlığı için son derece faydalı olan özel bir masaj yöntemi kullanmaktayım.
Meme Büyütme Masajlarımızda üç farklı yöntem kullanmaktayım
- Dikey Masaj
Dikey tip masaj: Göğüs alt ve üst noktalarına özel yönlü manipülasyonlarla rahatsız etmeyen titreşim uygulamakta ve kanın içeri doğru pompalanmasını sağlamaktayız.
- Merkezi Masaj
Merkezi tip masaj: Göğüs ucu özel yönlü manipülasyonlarla merkezli rahatsız etmeyen keyifli titreşim uygulamakta, bu titreşimler ile merkezden içeri doğru titreşim uygulamaktayız.
- Dairesel Masaj
Dairesel tip masaj: Tüm göğüs dokusuna özel yönlü manipülasyonlarla rahatsız etmeyen keyifli dairesel titreşimler ile merkezden dışarı doğru azalan bir masaj uygulamaktayım.
Masaj Seansları Başarı Sonucu : % 84, memenin durumuna göre 20 ile 85 seans değişkenlik toleransı. Genç bayanlarda genelde 20 ile 32 seans arasıdır. Haftada en az ve düzenli olarak 3 seans yapılmalıdır. Seans süresi ise 50 dakikadır.

Kaynak : Mehmet Sökmen

bir kaç resim vardı ama belki hoş görülmez diye eklemedim yerimseniben

bende msaj yapıyorum ama orda boyuna da masaj yapmamız gerektiği yazıyo bakalım CADIARZU deneyeceğim :jeyyar:

canim cok guzel bilgin icin cok cok tsk ederim. canim ya keske resimleri de ekleseydin. ben bu masaj olayini bi turlu kavrayip yapamiyorum,. belki resimli olunca nasil yapildigini anlarim

resimle sadece öncesi ve sonrası şeklinde yani yapılış yöntemi yok yerimseniben

simdi bu masajin nasil yapildigini anlayan oldu mu aranizda? olduysa lutfen biri bana da anlatsin

işte resimler bunlar ve gerçekten insanı heveslendiriyor delikafadulden

peki bu masajlarını yapan yerleri nasıl bulcaz acaba ? resimler acaba gerçekmi ?
eğer doğruysa sonuçlar gerçekten inanılmaz ...

Mehmet SÖKMEN yapıyor bu masajı delikafadulden eğer reklam olduysa özü dilerim :uhm:

Resimlerin bazılarında silikon yaptırılmış gibi geldi bana.Ama eğer masajla olduysa ben de istiyorummmmm!!!!!

bilmem ki ama bşi dikkatimi çekti hepsi bikini özlemini gidermiş baksanıza hepsinde bikini izi var kaydirigubbakcemile3

ah ahhh bende gezsem öyle göğsümü gere gere mafoldumben

ıyide bu resimlerin aynı estetikli fotografların oldugu sitede de var.
Bunlar silikon öncesi ve sonrası fotolar.
Uzun zamandır siteyi takip edenler benim gögüs fotolarıyla ilgil bir topik actıgımı ve içlerinde bu fotoların aynısının oldugunu hatırlarlar.Hatta ben link vermistim bu resmleri koyan arkadaşta sanırım o tarz bir steden resimleri aldı.Yada masaj teknigyle gögüs büyüten doktorun sitesinden de almış olabilir ama...
Biraz araştırıp size link atıcam resmlern kaynagıyla ilgili.
Keske fotolarda görülen bu büyük degişimler silikondan degil masajın etkisinden dolayı olsaydı...

haklı olablirsin kaydirigubbakcemile2 ama ben sitede ne varsa koydum buraya yani ben bulup koymadım sayfa öyldeydi yerimseniben

Breast Implants & Breast Augmentation Information - Before & After Photo Gallery
linki buldum.
Zaten öyle oldugunu tahmin etmistm bende dedigim gibi olmuş.
Sende iyi niyetli olarak buraya koymuşsun.
Ama bilgiyi aldıgın yer ne yazık ki insanları kandırma yoluna gitmiş.
Bu linkteki resimleri bircok kadın silikon yaptrmak üzere görsel acıdan fikir almak adına kullanıyorlar.
Dolayısıyle özellikle estetik yaptırmak isteyen kişilerin bildigi ve kullandıgı bir site...
Sanırım masaj teknigiyle ilgili konuda da bu resimlerden yararlanmışlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…