Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme seansı

hmm fisfisfis saol cnm bizi bilgilendirdiğin için :1closedeyes:
ama çok üzüldüm şimdi benneyaptımki

taş gbi memişler delikafadulden delikafadulden delikafadulden bende istiyorum bazıları çok manyak olmuş cidden ya:jeyyar:

silikondaki iz kalmıyomuş ... küçültme ameliyatında kalıyomuş hemde L şeklinde kafamçokkarıştı

aynen yaa benimde iice kafam karıştı ama 1. ve 2.de bi alemm haaa benim öle olsa daha ne isterimki deli karılarrr yaaaa

hiç sorma ya 75 i tam doldursam bana yeter fazlasını istemem :umursamaz:

ben biraz boşluklu dolduruyom hemde destekliyi hihahahah
ama yok yaa en ideali 80 tatlımm

evt gelişme güzl...fenomencim evet 80 güzl ama napalım ben eminim byüyecek kilo flan alırsm ama dur bkalım nocak zemuszemus

evt gelişme güzl...fenomencim evet 80 güzl ama napalım ben eminim byüyecek kilo flan alırsm ama dur bkalım nocak zemuszemus

kesin büyür tatlım yaaa daha yaşın genç veee kilo alınca hakkaten büyüyo yaniii inşallahh bölee göbeğine kadar sallanan memişlerin olurr kıssss :sm_cool:kaydirigubbakcemile3

kızlar bu resimdeki göğüslerin silikonlu olduğuna bahse girerim inanmayın böyle bişey olamaz silikon olduğu bence çok belli masajla bu derece büyüyeceğine inanmıyorum

ayy bana hiç güzel gelmedi bunlar yaa,,midekm bulandı:bbo: başkasının olunca galiba..kaydirigubbakcemile3 büyüsün istiorum tebi ama 75 dolsun yeter,,yada 80:kedi:

bu Mehmet Sökmen hangi şehirde,bu sonuçlar kalıcımı? hep masaja devammı?bu işleri yapan kadın yokmu?

canım internete yaz bak bakalım yok bu memeler silikon tatlım masajla bu denli büyümez

ANAAAAAAAAAAAAAMMMM YOK ARTIKK MEMİŞLERE BAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKK sırnaşık şey:jeyyar:delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ayyyyyyyyyyyyyyyyy benim en alttaki teyzem gibi olsa daha ne isterim yaf maşallah tas gibi duruyolar gün gelir bizimde birgün büyür beeee ben rüyamda bikere gördüm çuçularımın büyüdüğünü çok havalı oluyo beeeehhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…