Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme maratonu

denniss_shady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
281
3
kızlar herkes bişeyler deniyo ama sıkılıp bırakıyoruz bunu bi maraton haline getirsek birbirimizi gördükçe hırslanırız diyorum buraya ben neler yaptığımı yazıyorum maratona katılmak isteyenler de neler kullandığını yazsınlar hem sonuçlarımızı paylaşırız hemde birbirimizdeki gelişmeleri gördükçe daha da hırslanır düzenli yapmaya devam ederiz ne dersiniz_?

Çay: adaçayı, rezene, şerbetçi otu karışımına 3-4 damla çörek otu yağı karıştırarak günde 2 bardak.
Masaj: mersin yağı, çörekotu yağı, çilek yağı hepsiyle göğüs başına 10ar dk masaj yani toplam 1 saat tabi aynı anda olmuyo çoğu zaman.
3 adet hurma
ben bunları yapıyorum kızlar haftaya bunlara melodiyi de eklicem bakalım 2. 10 günde etkili olucakmı diye

hadı kolay gelsın canım bende yazayım hemen bugun tıbetın 5 hareketıne basladım telkınlı muzıgı dınleyecem ve serbetcı otuyla krem yapıp onu surecem bakalım nasıl sonuc alacam paylasırım bırde ellerı bırlestırıp ıttırme hareketı de yapıyorum aklıma geldıkce

ben de çörek otu yağına başlıycam yine şu 2 ayda biraz toparlansınlar bari:/ çörek otu işe yaramıştı gerçekten ilk kullandığımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…