Göğüs Büyütme Ameliyatı İle İlgili Teknik Bilgiler

benim omuzlarım çok geniş ama göğüslerim aşırı küçük çok dengesiz duruyorlar
cesretim ols bende yptırmayı düşünmüyo değilim ama yaptıran var mı çok ağrıyor mu

bende amelıyat olmak ıstıyorum bu yaz ıst fakat benım bır ablam vardı dr yuzunden sorunlar yasadı bende boyle olmasından korkuyorum en ii sı ist. tanıdıgınız gıttıgınız bır dr adını versenız bende ona gıtsem ablama sılıkon varken kesın emzıremzsın dedı epey sorun yasattı amelıyat ızlerı falan onlardan cok korkuyorum ne yapsam dıe hala dusunuyorum

canim sen kas alti mi yaptirdin protezini? hic yara izi kaldi mi sende estetikten sonra? simdi bakinca estetik oldugu belli olulyor mu? ben de dusunuyorum ama iz kalir diye cok korkuyorum.

arkadaşlar fiyat konusunda bildiklerinizzi yazarmısınız.özellikle ankara silikon ne kadar civarında acaba.

kızlar korktugunuz gibi degil ben 2 hafta önce yaptırdım cok memnunum,bende en başta sizler kadar cok korkuyordum fakat 2 yıllık uzun bi araştırmadan sonra yaptırmaya karar verdim inanın 75 i bile doldurmayan gögüslerim coook güzel görünüyorlar şimdilik cok memnunum

Bende bu ay sonuna doğru bu ameliyatı olacağım. Çok heyecanlıyım. Doktorumla görüştüğümüzde 260 cc damla mentor silikonu dual plan yöntemiyle yerleştirmeye karar verdik. İri ama doğal göğüslerim olsun istiyorum.

Daha önce bu ameliyatı geçiren arkadaşlar geçirdikleri deneyimleri, silikon bilgilerini aktarırlarsa çok memnun olurum.

Birde beni en çok korkutan durumlardan biride genel anestezi durumu.. Umarım herşey yolunda gider..

hihoyyyt:sm_cool:

Merhaba yesilkedi umarim hersey cok güzel olur, bende bu ameliyati olmayi düsünüyorum, fiyati ve doktorun hakkinda bilgi verirsen cok sevinirim.

Selam ben yaklaşık 2 sene önce meme büyütme ve liposuction ameliyatlarını beraber oldum. İnanılmnaz memnunum. Ameiyattan 3 hafta sonra otobüsle Fethiyeye gidip yüzdüm bile:) Öyle güzel ilaçlar kullandım ki çok fazla ağrım sızım da olmadı. Bikere bu ameliyatla giyim kalitem yükseldi. Bence meme konusunda rahatsız olanlar bu ameliyatı olmalı tabii ki usta ellerde. Kalitesiz silikon kullananlar da var maalesef ve bunlar kapsül riski oluyor. O yüzden doktorunuzu mutlaka iyi araştırdıktan sonra seçin.. Ben bu konuda çok şanslı bi insanım.

ya bn 18 yasında öğrenciim.göğüslerim hiç yok gibi.artık arkadaşlarım bile söylüyorlar.bu durumdan cok rahatsızım.kesinlikle bnde yaptrmayı düşünüyorum.bana bir yol gösterriseniz çok sevinirim..

lindalyeen meraba ben de göğüslerimi büyütmek istiyorum ve üzerinden 3-4 yıl geçmiş biriyle konuşmak istiyorum acaba şuan göğüslerin ne durumdalar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…