Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

Discovery deki video da günde 20 kere dinlemiş 10 günde 2 santim büyüdü diyor. Daha sonra büyüme artmış diyo. Birz rahatsız edici bir ses ama denemekte fayda var ben başladım ))

bu konu çok ilginç geldi aslında mantıksız değil dinlemeye devam edenler var mı

gercekten cok ilgincmıs ya su goguslerımızı buyutmek ıcın neler yapıoruz yaa inş bu işe yarar

Ya bunun yerine bildiğimiz bebek ağlaması dinlesek işe yaramaz mı ? :18:

Son düzenleme:
pek inandırıcı gelmedi ama diyelim ki büyüdü şarkıyı dinlemesek eski haline mi dönecek deneyenlerden tecrube paylasımı beklıyorus

Ben de dün gördüm bunu ve hemen dinlemeye başladım pc.me de kaydettim evet gıcık bi ses bence de bu yüzden dinlerken içim bi garip oluyo bu yüzden ama hissederek dinlemek gerek bence inanarak

ya bn bunu dınleyınce basım agrıo zaten migrenm varr etkısını gornler ltfn paylassın

allah sonumuzu hayır etsinbence var ya hepimiz bu sorun yüzünden kafayı üşütmezsek iyidir

linkten dinledim gecend ebir kez ve hadi canim dedim kapattim ucta bir sizlama olunca arka arkaya 7-8 kez dinledim sabah kalktigimda sizliyordu resmen. sonra unuttum tekrar deneyeyim bakim yine olcakmi

Yaa ust uste 10 kez dınledım basımın sol tarafında sakaklarımda agrı oldu tuzak olmasın bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…