Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

bu melodiyi hepimiz zil sesi yapalım etrafımızdaki herkesin göğsü kocaman olsun bizimki ise normal boyutlarda

hosgeldin nezcim

hosbulduk canım bıraz gecsın ben tekrar dınleyecem evet ılk on gun 3 cm sonrasında ancak 1cm buyuyo kızlar benım4 cm falan buyume olmusdu nerdeyse halada sonmedı yanı belırtmek ısterım gecıcı degıl demek kı Sımdı tıbetın 5hareketını yapmaya karar verdım kızlar regl bıtınce baslayacam ınsallah umarım ıse yarar serbetcı otu kremını sımdılık yapmakdan vazgecdım tıbetı deneyım sonra onu deneyım dıyorum sımdı ıkı sey bır arada olursa hangısının etkısı anlamayamam buyume olursa

canım nasıl dnliczzz akşmlarrı 10 defa dnlesmm üst üste olrmu snra uyumadn bidha dnlerm

canım nasıl dnliczzz akşmlarrı 10 defa dnlesmm üst üste olrmu snra uyumadn bidha dnlerm :d:d

yok cnm gun ıcınde farklı zamanlarda dınlemek gerekıyo oyle bı anda olmuyo bıde kulaklıkla konsantre olarak dınlersen daha etkılı olur mesela sabah kalkınca dınle sonra bı saat sonra tekrar dınle yanı aklına geldıkce gun boyu dınle aralıklarla zaten kısa yanı

tamam cnm tşklerrr telefna nasl indirebilrmmm ????? pcye indirip telefna nasıl atablrm acaba

Burcu senin Kil sorunun nerelerde??ve nasil cözüyon bacim,birde yasin kac?ben 26

müsaden olursaa abla diyeyim ben 18 yaşndaymm yüzümde kıllar vr ama aşırı değll ölee ince ince fazla rahatsz değlm onlardn ama deliklerm var yüzümde onlara çözmn bulamadm :S bide bikini bölgesi iştee yaa ağda yapamıyorm korkuyormm eldiven denedm üstleri aldm altları alamadm acıdı korktm jiltle halledyrm:S:S

Canim aciya alisiyor insan zamanla,ben gecenlerde agdayi elime aldim ve ellerimle aldim bikini bölgesini

dün ögrendim bu melodiyi burda dün akşam 8 9 kere dinledim:82: tık demedi bugün annem demesin mi gögüslerimde sızlama var dieeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…