Göğüs Bakımı Ürünleri...

puffpuff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
27
0
Okuduğum bir dergide gördüğüm ürünleri sizlerle paylaşmak istedim.

Göğüs Bakım Kremi M.Asam

Açıklama :

Dekolte ve hassas göğüs bölgesi için geliştirilmiş özel bir üründür.
Kırışık ve ince çizgileri optik olarak düzenler,cildi sıkılaştırır ve nem kazandırır.

İçindekiler :

Üzüm çekirdeği ekstresi (OPC-Oligomeric Proanthocyanidin)
Üzüm çekirdeği yağı
Kaffein
Kigelia Africana
Aloe Vera
Jojoba yağı
Lecithin
Panthenol

Kullanım Şekli :

-Göğüs ve dekolte bölgesine yuvarlak masaj hareketleri ile sürülür

Göğüs Bakım Yağı Nipple Nurture:

Petrol ,lanolin ve paraben içermez.Hipoallerjeniktir.Bitkisel içerikleri ürünleri lanoline tercih eden anneler için uygun bir üründür.Tamamen doğal içeriklerden oluşur.Hiçbir hayvansal içerik kullanılmadan elde edilen ; kakao ,mango ve shea yağının iyileştiren ve yumuşatan birleşimidir.Sadece bitki ekstrelerinden elde edilen ürünlerimiz hamilelik sırasında ,doğum sonrasında ve emzirme döneminde kullanılır.Gebelik döneminde göğüsleleri emzirmeye hazırlanmasına ,emzirme döneminde ise meme ucu çatlaklarını önlenmesinde ve tedavisinde yardımcıdır.

İçerik; Shea yağı ,zeytin yağı ,soya ekstresi ,avokado yağı ,mango ekstresi , C vitamini ,kakao yağı ,tocopherol (antioksidan)

Boyun ve Dekolte Bakım Kremi Lush:

---- BU ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ BULAMADIM ----

Göğüs Sıkılaştırıcı ve Güçlendirici Bakım Kremi Guinot:

Guinot Liftenseur Buste cildi sıkılaştırıcı lipozomlar içeriyor ve göğüs ve dekolte bölgesinin sıkılığını korumasına yardımcı oluyor. Güneşin zararlı ışınlarından en fazla etkilenen bölgelerden biri olan hassas dekolte ve göğüsler bu ürünle elastikiyetini ve gençliğini koruyor.

Göğüs Sarkmalarını Engelleyen Sıkılaştırıcı Krem Sampar:

--- BU ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ BULAMADIM ----

Umarım işine yararlar a.s

Ben kilo verdikten sonra kullanmaya başlayacağım çünkü kilo dolayısıyla deformasyon oldu, çatlak vs :1no2:

az önce rachel ray'in programında gördüm bu ürünü konuşuyorlardı.kadın 5 hafta kullandım sonuçtan çok mutluyum göğüsleri toparladı sıkılaştırdı dedi.bende araştırıcam bu ürünü

62DA6CCB3E975A2D2AF848EAb.jpg

alıntıdır

X