göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
arkadaşlar hayalimde 1.80 boyunda, atletik, karizmatik,inci dişli,esmer mavi gözlü bir adamla evleneceğimi düşünürdüm.gerçi şimdiye kadar koyu esmer mavi gözlü birine rastlamadım ama.oysa şimdi beyaz atlı prensim göbekli beyaz tenli çürük dişli bebek yüzlü 1.70 boyunda harika bir adam.sizin hayalinizde kim vardı?sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeya.s.a.s.a.s.

benim aşkımda 1.80 boyunda beyaz tenli siyah saçlı siyah gözlü geniş omuzlu kolları da kaslı ama çok değil hafifte göbeği var maa ona çok yakışıyo bitanem o benim ben onu öyle seviyorum

ŞenizHayalimde Hiç şöle şöle Tipde Die Biri Olmadi. Ama Nişanlimm Esmer 1.80boyunca çokgüsel Dişleri Var Yeşil Göslü Bide Göbeği Var Hemde çok Ama Benim öel Hoşuma Gidiyoo çokda Seviyorum

benimde hayalimde çizdiğim bi tip yoktu ama uzun biri olmasını çok isterdim bide esmer neyseki kocişim 1.83 boyunda esmer çok yakışıklı ve en önemliside göbeksiz atletik bi adam her şeyin ötesinde mükemmel bir eş (bazı durumlar hariç) anlıycan allah gönlüme göre verdi

bende hep kumral yeşil gözlü atletik sayılacak şekilde düzgün fizikli kıvırcık saçlı düzgün dişli ve teni bürüzsüz birini hayal etmiştim
esmer siyah gözlü düz saçlı çekik gözlü (çinli tayfasını sevmeyen biri olarak)hem yamuk hemde sarı kahve dişli sivilce izleri ve yağ bezeleri olan ve aldırmak içinde uğraşmayan göbekli biriyle evlendim :KK43:
zati kendisinede sorsanız abisinden yakışıklı ama at hırsızı gibi bir erkek olduğunu söyler..

bende hep kumral yeşil gözlü atletik sayılacak şekilde düzgün fizikli kıvırcık saçlı düzgün dişli ve teni bürüzsüz birini hayal etmiştim
esmer siyah gözlü düz saçlı çekik gözlü (çinli tayfasını sevmeyen biri olarak)hem yamuk hemde sarı kahve dişli sivilce izleri ve yağ bezeleri olan ve aldırmak içinde uğraşmayan göbekli biriyle evlendim :KK43:
zati kendisinede sorsanız abisinden yakışıklı ama at hırsızı gibi bir erkek olduğunu söyler..

allah bak seninde gönlüne göre vermiş :))

ben beyaz tenli boy farkımın çok olmayacağı yeşil qözlü siyah saçlı birini hayal ederdim sevgilim tek farkla hayalimdeki qibi oldu oda boy farkı omzunu azcık qeçiyorum :S

bende hep uzun boylu birini hayl ederdim ama maalesef benimle aynı boyda düz taban ayakkabı giymekten gına geldi onada topuklu ayakkabı arıyorumda bulamıyorum maalesf

benimde hayalimde çizdiğim bi tip yoktu ama uzun biri olmasını çok isterdim bide esmer neyseki kocişim 1.83 boyunda esmer çok yakışıklı ve en önemliside göbeksiz atletik bi adam her şeyin ötesinde mükemmel bir eş (bazı durumlar hariç) anlıycan allah gönlüme göre verdi

maşşallah deee:))darısı bekarların başına
a.s.

çok tatlısın.:))ama onu beeenmiyomusun:))

bende hep uzun boylu birini hayl ederdim ama maalesef benimle aynı boyda düz taban ayakkabı giymekten gına geldi onada topuklu ayakkabı arıyorumda bulamıyorum maalesf

:)) ben senin yerinde olsam özellikle beni kızdırmışsa topuklu ayakkabı giyerdim:))a.s.a.s.

ben de hep esmer erkekleri beğeniyodum kara kaş kara göz olsun isterdim Allaha şükür aşkım da öyle esmer 190 boyunda yapılı bi vucudu var kara kaşlı gözlerinin tanımını pek yapamıyorum bazen kahve bazen yeşil bazen ela oluyo tatlicadiarzu yani ben aşkıma hayranım göbişi de var yemek yiyince bazen hamile gibi oluyo kaç aylık aşkım diye soruyom :) ama ben göbişini de seviyom onun her haliyle severim ben onu :asigim:

benim hayalini kurdugum bi tip yoktu sadece kel ve göbekli olmasın diyodum okadar..ilk cıkmaya basladımızda ikiside yoktu zamanla göbek yaptı şimdide sacları dökülüyo sanırım onu terketcem:))

Bende beyaz ten uzun boy kara kas kara goz begenirdim ama esim sarisinimtrak kumral (acik kumral da diyebiliriz saclarina ) beyaz tenli yesil gozlu...1.85 boyunda (yani bana gore normal boyda cunki ben 1.70 im )Evlendigimde atletik bir vucudu olmasina karsin ilk 3 aydan sonra yapmasina yardimci oldugum gobegini (burda aska yastigi deniyor gobege yerimseniben ) hep kompex yapsada ona yakisiyor....

Gerci huyu gulusu yeter gobek kimin umurundaaaaa :nazar::nazar::asigim::asigim:

ben de hep esmer erkekleri beğeniyodum kara kaş kara göz olsun isterdim Allaha şükür aşkım da öyle esmer 190 boyunda yapılı bi vucudu var kara kaşlı gözlerinin tanımını pek yapamıyorum bazen kahve bazen yeşil bazen ela oluyo tatlicadiarzu yani ben aşkıma hayranım göbişi de var yemek yiyince bazen hamile gibi oluyo kaç aylık aşkım diye soruyom :) ama ben göbişini de seviyom onun her haliyle severim ben onu :asigim:

sevgini görünür kıldın yaaa:))a.s.

benim hayalini kurdugum bi tip yoktu sadece kel ve göbekli olmasın diyodum okadar..ilk cıkmaya basladımızda ikiside yoktu zamanla göbek yaptı şimdide sacları dökülüyo sanırım onu terketcem:))

sırnaşık şeygülümsettin beni sağol.gecenin bu vakti kolay olmuyo.a.s.a.s.a.s.

Bende beyaz ten uzun boy kara kas kara goz begenirdim ama esim sarisinimtrak kumral (acik kumral da diyebiliriz saclarina ) beyaz tenli yesil gozlu...1.85 boyunda (yani bana gore normal boyda cunki ben 1.70 im )Evlendigimde atletik bir vucudu olmasina karsin ilk 3 aydan sonra yapmasina yardimci oldugum gobegini (burda aska yastigi deniyor gobege yerimseniben ) hep kompex yapsada ona yakisiyor....

Gerci huyu gulusu yeter gobek kimin umurundaaaaa :nazar::nazar::asigim::asigim:

arkadaşım niye lezzetli yemekler pişirdin yazık değil mi adama:))a.s.a.s.a.s.

arkadaşım niye lezzetli yemekler pişirdin yazık değil mi adama:))a.s.a.s.a.s.

Yazik oldu gercekten ama napalim oldu bir kere donusude yok gibi gorunuyor....:Roflol::Roflol:
Eeee gobek eritmek kolaymi ,kendimden biliyorum.... lülülülülülü:Roflol::Roflol::Roflol:

X