Göbekler Düştümü? Nezaman Düştü?

RİDACIĞIM KALMAZ GÖZLERİ ÖYLE MERAK ETME:)))) KÜÇÜK OLDUKLARINDAN GÖZLERİNE MUKAYET OLAMIYORLAR KAYIYOR ORAYA BURAYA GÖZLERİ. ÇAPKIN BİZİM BEBİŞLER HE HE:))))

YA BUGÜN 17. GÜNÜMÜZ HALA DÜŞMEDİ VARMI BİZİM REKORU GEÇEN? DÜN DR ARADIK 3 HAFTA MÜDDETİ VARMIŞ. DÜŞMESSE ZATEN AŞIMIZ VE KONTUROLÜMÜZ VAR OZAMAN GİDİCEZ BAKALIM BEKLİCEKMİ BU GÖBÜŞ OZAMANA.

BİİZİM GÖBÜŞ DÜŞÜNCE CAMİ BAHÇESİNE GÖMÜCEK BABAMIZ.:))) O İLMİNİ ALSIN BEN ÇALIŞIR BAKARIM ONA DİYOR:))))

kardelencim bizimde bugün tam 15 gün oldu düşmedi hiçte düşeceğe benzemiyor
belli bi zamanı geçince tehlikelimi acaba?
oğlum daha önce 9,gününde düşürmüştü kızım halen düşürmedi düşürsede yıkasam artık.

DAHA YIKAMADINMI SEN:1shok: YIKAMAYLA Bİ ALAKASI YOK OZAMAN BU GÖBEK OLAYININ BEN YIKADIKTAN SONRA KULAK PAMUĞUYLA KENARLARINI İYİCE KURULUYORUM YIKA SENDE BİŞEY OLMAZ YAZIK ÇOÇUĞA SONRA NASIL ALIŞTIRICAKSIN SUYA ZOR OLUR İŞİN DÜŞENE KADAR 2 GÜNDE 1 YIKIYORUM BEN ÇOÇUKCAĞIZ RAHATLIYOR MIŞIL MIŞIL UYUYOR.
BUNLAR GÖBÜŞLERİNDEN AYRILMAK İSTEMİYORLAR HERALDE

Göbeğine su değdirilmeden yıkanırsa daha iyi olur aslında,ben göbeği düşmeden yüzükoyun cevirip öyle 2 günde bir yıkıyordum..göbeği düştükten sonra ise her gün yıkıyorum,yıkadıktan sonra,sonra bebe yağıyla sırtına eklem yerlerine masaj yapıyorum...cok rahatlıyor,mayışıyor ,uykusuzluktan baygın düşüyor jeyyar

dün öğleden sonra dr da randevumuz vardı bi baktık orda göbeği düşmüş bende hemen bugün yıkadım o kadar rahatladı ki şimdi hergün yıkamayı düşünüyorum...

kızlaaaaar göbüşümüz düştü sonunda:dance:
24. güne 15 dakka kala bi baktım altını değiştirirken düşmüş sonunda rekora gittik valla 23 gün. ama alışmıştık ona yokluğunu çok arıcaz:a015: yine gel göbüş bizi unutma seni özlücezzzz:a015:

sevgili kardelen benim bebegiminki 7.gününde düstü bana doktor kulak cöpünü papatya cayina batir ve göbegini sil demisti hem iltihaplanmaz hemde cabuk iyilesir demisti

bebişimin göbüşü haftasına düştü. ama hafif kanaması oldu göbeğinin deliğinde. göbüşü göbek taşıyla yakıp iğne yaptılar. sonra düzeldi çok şükür. :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…