Göbekler Düştümü? Nezaman Düştü?

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
1.027
4
40
KIZLAR BUGÜN 11 GÜN OLDU BEBİŞM DOĞALIİ GÖBEĞİMİZ HALA DÜŞMEDİ ARANIZDA DÜŞENLER VARMI KAÇINCI GÜNDE DÜŞTÜ SİZİNKİ:uhm:

benim kizim yarin 1aylik olucak 6. gununde dustu gobegi surekli temizledik kulak pamugu ile gobegi kaldirip etrafina antiseptik surduk ve cok cabuk dustu unutmadan birde bezinin gobege gelen kismini katla gobek hava alsin daha cabuk duser benim gorumcem martta dogum yapti 17 gunde dustu oglunun ki sanirim kordonu biraz kalinmis

kardelencim bir hafta oldu bugün bebişime ama hala düşmedi pek düşecek gibi görünmüyor. biokadin antiseptik sürüyorum 3 gündür..az kaldı sanırımmm düşmek üzere...
bebişini öp benim için kardelencim..öptüm ikinizi de..

canım benimde 6 günde düştü.hava alırsa daha çabuk düşer.ha bir de göbeği düşmeden yıkarsan oda geciktirir düşmesini.

sağol canım öptüm şimdi seniniçin sende benim için öp. ya benim bebişle senin bebişi çok benzettim benimkide gözlerini acınca aynen seninki gibi bakıyor bide gözleri kayıyor bazen çok komik oluyor cem yılmazın görüntülü tlf reklamındaki kedi gibi oluyor bende boncuk diye seviyorum onu. he he:)))))

canım benimde 6 günde düştü.hava alırsa daha çabuk düşer.ha bir de göbeği düşmeden yıkarsan oda geciktirir düşmesini.

yıkadık dayanamadım geç düşme ihtimali olabileceğinden çoçukcağız turşu olup kokmasın diye 2 günde bir yıkıyorum. ist havalar çok sıcak ter boşalıyor ikimizdende emerken. ama hava aldırmıyorum göbeğine bezi üstüne koyuyorum ondan düşmemiş olabilir:uhm:

canım benim ikinci hafta başında düştü..düştüde denmez aslında:)dr gittik ve göbeği kurumuş dedi tuttugu gibi elinde kaldı:) bende rahatlamış oldum..o zamana kadar hergün alkolle pansumanını yaptım...yıkarken ıslanmaması için dikkat ettim..birde bezlerken ,bezin dışında bıraktım göbeğini...

kardelencim , Kayarnin gobegide 8.gununde dustu.Dr lar genelde gobegi dusmeden yikamayin diyor.Biz islak maendiller var bebekler icin onlarla sildik,birde her bezini degistirdigimiz de alkolle siliyorduk.Annem fazla aglamsin gobegi firlar,ya da gobegi kanar diyordu hep.Yalniz dustukten sonra bir kac gun sulaniyo gibi oldu.Birde cok cok az kan vardi dr goturduk, kulak cubuguyla ta gobeginin en derini yerine kadar sokup temizledi kurumus kani.Siz yapamazdiniz dedi.
Ama gobek olayi cok onemli .Erken dusmedi de ,gec dusmesi de sorun oldugunu gosteriyormus.En erken 1 hafta, en gec 3 hafta yaziyor interneetten kontrol ettim .Merak etme daha vakti var duser..

bizimDE 6. gün dğşmüşdü bizde düşene kadar yıkamadık
tabi o zaman şimdşi gibi sıcaK değildi

bizim göbeğimizde tam 1 haftalıkken düştü tabi fototerapi ışıklarınında etkisinden sanırım biraz erken kurudu.göbek düştükten 2 gün sonrada yıkmayın batikonla pansumanını yapın dedi dr biraz kan vardı göbeğinin dibinde bugün yıkadık

çiğdemciğim Maaşallah Senin Oğluşuna Rekor Sende.

Ya Narkozdan Heralde Dr Ne Söylediği Kalmadiki Hiç Aklimda. Bezinin Içinde Biraktim Hep Terleyincede çocuk Islak Kaldi Kurumadi Demekki Sizler Dedikten Sonra Bezinin Dişinda Biraktim Daha çabuk Kurumaya Başladi Ama Hala Düşmedi (12 Deyiz)

Mercanciğim Sağol Bilgin Için Daha Vaktimiz Var Demek Ama Biran önce Düşsede Küvete Su Doldurup Içinde Oynucaz çok Siiiiiiiiicak:)))))) (şaka Daha Erken Olur Benim Için Heralde Helebi 40miz çiksin Dimi:))))) )

bizimde bugün 10, gün halen düşmedi bir an önce düşsede yıkasam diye bakıyorum
kokuştuk valla

Benim bebişin göbeğide bugün sabah düşmüş :)) Yani 10. gününde..Yarın banyosunu yaptırmayı düşünüyoruz..Bakalım suyu sevecek mi???tatlicadiarzu

kardelencim benim bebişin tam 10.gün göbeği düştü (yani dün)sırnaşık şey
benim oğlanın da gözleri şehla şehla bakıyor..ama öyle sevimli oluyor ki..her fırsatta fotoğrafını çekiyorum..inşallah düzelir gözleri öyle kalmaz :)))

arkadaşlar ben oğlumu eve geldiğimiz gün yıkadım, her iki günde bir yıkıyorum..bugün de banyo yaptırdık eşimle..suyu çok seviyor ve hiç ağlamıyor..

benim oğluşumun 13 günde düştü . ben bezini kıvırmadım ve hergün alkolle pansuman yaptım . son iki gün doktor hafif enfeksiyon var gibi dedi batigon sür dedi sonra düştü. hergün yıkıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…