Bölgesel İncelme Göbek ve Bel Bölgesine Biberiye Yağı Uygulayan Var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ygmrk07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
228
126
Göbek ve bel bölgesni inceltmek için biberiye sürüp streçlemek inceltiyrmuş..Uygulayan oldu mu hiç?

Şuan diyet ve spor yapıyorum bir an önce incelmek istiyorum.Biberiye dışında bşka bir şey uygulayıp etkisini gören arkadaşarım paylaşırlarsa çok sevinirim :)

ben dün başladım bugün 2. günüm :) gelişme olursa bilgilendiririm .

Canım ben zamanında biberiye miberiye ne duyduysam sürdüm,hiçbiri işe yaramadı

Bugün biberiye aldim biberiye çilek greyfurt yagi karisimi yapıyorum 1 ay devam edecek gelişmeleri yazarim

20cc biberiye yağını 9 tl ye aldım. Bacaklarıma sürmeyi düşünüyodum ama yetmez diye 2 damla içtim. Bakalım

Kızlar selamlar. Bende 1.58 boyum 48kg yum. 2 çocuğum var normal doğumla.. kilom falan her şey normalde sadece karın bölgem var. normalde doğumlardan önce zayıftı 45 kiloydum. ve karnım düzdü.. şimdi sadece karın bölgem o kadar sinir bozucuki. 2 haftadır evde spor yapıyorum. 3 gündür platese başladım ama pek bi değişim yok gb. bide karın bölgemdeki deri daha doğrusu tam göbek etrafındaki deri incecik ve sarkık gibi. yumuşak ve kassız.. ne yapmam gerekiyo bilemiyorum. biberiye yağını deneyeceğim bende en kısa zamanda alıp. vucut sıkılaştırıcı kremler işe yarar mı?

Doğumdan sonra göbek bölgenizin öyle olması çok doğal o kremle tek basina olacak şey değil ama ne yaparsınız bol bol mekik başka karin hareketleri sonra göbek bölgenize soğuk su dokersiniz birde üstüne krem veya yağ oh mis gibi olur bu yaz toparlanir

off inş. çok sinir bozucu gerçekten. ya mekik falan daha doğrusu karın hareketleri yapıyorum. zorlanıyorum ama yapıyorum. gözle görülebilir bi değişiklik yok gb geliyo ama ölçmedim açıkcası.. selülit gb görünüyo göbeğimin çevresi.. diğer taraflarda yok allahtan.. inş. gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…