Göbek sorunu

Cokmutsuzumcok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
903
238
26
Kızlar Merhaba ben 165 boyunda 60 kiloyum ama feci şekilde göbeğim var bacaklarım kollarım popom ince ama göbeğim çok.kiloluyum onunda farkındayım ama göbek eritmek için ekstra yapmam gereken ne var içmem gereken falan??bu yıla kadar kilo sorunum yoktu pek bilgili değilim.ayrıca alakasız olacak ama ben isim değiştirme ile ilgili başlık açıyordum o iş halloldu isteyenlere yardım edebilirim:)

Yağlı yemeyeceksin, yeşil zeytin 10 tane tüket günde.
Birde imkanın varsa pilates tavsiyem, yoksa evde SuperGirl karın videolarını izleyerek yap düzenli olarak değişimi fark edersin.

Önce bir karaciğer tetkikleri yaptırın bence. Yüksek trigliserit, yüksek kolestrol, karaciğer yağlanması göbek çevresinde yağ birikmesine sebep olur. Normalde zayıfsanız göbeğiniz varsa muhtemelen karaciğer kaynaklıdır.
Yemekle içmekle göbek erimez. En güzeli bisiklete binmektir. O yoksa tempolu ve en az bir saatlik yürüyüş. Yediklerine dikkat etmekle birlikte tabi ki.

bisiklete binmeyi sevmiyorum ama yürüyüş yapmayı severim sizce kaç km yürümeliyim günde?

Egzersiz onermiş arkadalar beraberinde biberiye yağı da kullanabilirsin tabi hassas bir cildin yoksa ben baya faydasını gördüm:) tabi buna bağlı olarak su tuketimini çoğaltman gerek fazlasıyla terleyeceksin çünkü

peki bunuda kesinlikle denerim çok teşekkürler günde 1 kere mi kullandınız?

Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bundan 2 ay öncesine kadar 1.66 boyunda ve 56 kilodaydım kilom idealdi ama göbeğim de yağlanma ve yanlarımda sarkma vardı ama bunun dısında tam tersi bacaklarım aşırı derecede inceydi. Arkadaşlarım bu durumdan dolayı hamilemisin diye dalga geçiyorlardı keza ailemde öyle . Sonra bi karar aldım ve diyete başladım. Çok fazla kola içiyordum kolayı bıraktıktan sonra hiç birşey yapmasam bile epey bi inme oldu alkolde tüketiyordum onuda kestim 2 ay boyunca ve sürekli egzersiz yaptım ekmekten ve şekerden uzak durdum akşam 9 dan sonra yemek yememeye başladım. Günde 300 e yakın karın egzersizi yapıyordum hafta en az 2 kerede 3 km yürüdüm . Göbeğimin çapı 86 cm di suan 77'e indi ve 4 kilo verdim 52 kiloya dustum . Yani kısacası benim gibi olan arkadaşlar yapmanız gereken asitli içecekleri bırakın şekeri kesin ekmeğe veda edin ( en azından bir süre ) biraz da egzersiz yaparsanız oluyor. ( En azından bende oldu ) sizde yapabilirsiniz . Başarılar.

Ben günde 4 km yürüyorum 2gidis 2 dönüş hergün 2kmlik bir yerbelırleyin ve yürüyün ama bunun yanında bol bol mekik çekin biberye yagını sürüp streç sarıp öyle yapın yalnız yürüyüş yaparken streç sarmayın böbrekler etkileniyor

Bencede biberye yagı surup evde mekik cekmelisin 2 gidiş 2 dönüş 4km yürümelisiniz ayrıca streç sarı yürümeyin böbrekler zarsr görüpağrıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…