göbek düşmesi gebeliğe engel mi

Sol tarafa kaymıştı dün bugun gittim ve yarın son kez gidicem inşallah bakacak yine ve bu ay hamile kalmazsan adetliyken yine gel bakarım dedi kadın cok uğraştı Allah razı olsun kadından. Ben kendim de kontrol edebiliyorum gösterdi bana. Rahimi yerleştirdikten sonra bi tülbent bagladı tekrar düşmesin diye ve biraz önce açtım bütün gün bağlıydı. Anneannem bile 5 çocuğu oldugu halde 6. sını istiyormuş olmadığı için baktırmış ve rahmi kaymış düzeltildiği ay hamile kalmıs. Ve daha bir sürü tanıdığım böyle kalmıs. Ben sebebi vardır diye doktora gidiyordum süt hormonum yüzündendir diyordum ama cok yüksek değildi zaten ve bu ay düşmüştü hormonum ve başka sebepte yoktu. O yüzden annemi onaylayıp gittim kadının yanına inşallah şifa olur cok dua adiyorum kendime de isteyen herkese de
Melike07 hamile kaldinmi acaba merak ettim

Kızlar bu göbek kayması naısl anlaşılır. Benım tam deliğinde atmıyor atardamar bıraz solda atıyor

Kızlar bu göbek kayması naısl anlaşılır. Benım tam deliğinde atmıyor atardamar bıraz solda atıyor
Canım benimkide solda atıyordu ebeye gittim kaymış bu hamileliği engeller dedi..
Yerine getirdi bu ilk ay olmayabilir adet olunca yine gel dedi..
Adetime 7 gün var..
Ayrıca rahim kaymasıda varmış...

Canım benimkide solda atıyordu ebeye gittim kaymış bu hamileliği engeller dedi..
Yerine getirdi bu ilk ay olmayabilir adet olunca yine gel dedi..
Adetime 7 gün var..
Ayrıca rahim kaymasıda varmış...
cnm agrı oluyormuş galiba göbrği kaynalarda babamın sürekli kayardı cunku agrıdan durmazdı o da. bende agrı yok

Bende de ağrı yoktu zaten canım ama atmıyordu ebeye gittiğim zaman solda dedi yerine getirdi yerine getirirken ağrı oluyor...
Ve şuan atıyor göbeğim..
dün bende baktım ama seninle konusurken ortada atıyordu kendi kendine yerine geldi sanırım :)

ya brn korkuyorumda acıkcası oyle şeylerden :/ ama gidrrim bi ara belki :)
Canım valla bende korkuyordum ama gidenler hep hamile kalınca benimde canıma tak etti artık..
Bide okadar doktora gidip alttan muayene oluyoruz okadar ağrı sancıya katlanıyoruz ama ebeler öyle alttan falan bakmıyor karından anlıyor rahim kaymasını göbek kaymasını sonra yerine getiriyor...
Tabi yinede sen bilirsin canım :KK66:

Evet göbek düşmesi rahimdeki bi damarı yada neyi oluyoe tam anlamıyorum çocuk oluşumunu engelliyor ben kaç sene tedavi gördüm bebek için olmadı gittim ebenin yanına göbeğim düşmüş adına zam dediği damar kaymış yerine yerleştirdi o ay adet gördüm o adetten sonra hamile kaldım iki cocugumuda öyle ebenin yanında tedavi görerek getirdim üçüncüsü için de gitmem gerekli korumasız hiç bi şekilde hamile kalamıyorum çünkü

kızlar hıc bılen veya boyle bı seyı duyan yok mu :KK43:
Yıllar geçmiş paylaşımınızın üstünde ama görünce yazmak istedim benim öyle sıkıntım var iki çocuğumda da göbeğimi ve rahimde damarı düzeltip hamile kalıyorum yoksa hiç bi şekilde hamile kalamadım doktora da gittim ama olmadı üçüncü çocuk istiyorum şuan yine onu yaptım ama sürekli gittiğim ebeyi bulamadım farklı bi kadına gittim inşallah işin ustasıdır

mba beni su gobek dusmesi konusunda daha çok bilgilendirirmisiniz lutfen.hiç bisey anlamadim.eyer o durumda olupda sonra hamile kalan var mi aceba.?
ve gerçekten mi engel gebelige?:44:
Gerçekten engel hamileliğe sadece göbek düşmesi değil rahimdekisol kasıktaki bi damarda yer değiştiriyor karışık iş ama ben iki çocukta da öyle hamile kaldım üçüncü çocuk için şimdi yaptım ama farklı bi kadın ebe inşallah işin ustasıdır amin 🤲🏻🤲🏻

Merhaba benimde göbek düşüklüğüm var gebeliğe engel diyolar çok korkuyorum siz hamile kaldığınızda göbeğiniz düşük müydü

Merhaba benimde göbek düşüklüğüm var gebeliğe engel diyolar çok korkuyorum siz hamile kaldığınızda göbeğiniz düşük müydü
Hamile kalamadım ben ebeye gittim göbek düşmüş dedi ovaladı yerine koydu ondan sonra hamile kaldım şimdi üçüncü çocuk istiyorum ve yine olmuyor o ebeyi bulamıyorum onun gibi yapan bulsam gidicem yine

X