Göbek deliği çevresinde ağrı morluk

Efsun18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
425
213
Merhabalar kızlar
37 haftalık gebeyim son 3,4 haftadır göbek deliği çevremde ağrı oluo ara ara bide morarma mı desem damar mı desem öyle bişey dr normal dedi ama açıkcası renk değişimi oldu aşırı olmasa da bazende bıçak saplanır gibi ağrıo aranızda aynı durumu yaşayan varmı canlar

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Doktora sorduğumda fıtık geçmişin var mı dedi ben de yok dedim. Sonra sustu bişey demedi. Kafası var orda ondan ötürü olabilir dedi ama bana çok saçma geldi dediği. Ultrasonla baktığında bişey göremedi. Yarın başka bir doktora gideceğim ona da soracağım. Yorgun olduğumda oluyor bende. Dinlenince geçiyor. Hafif renk değişimi bende de var.

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Doktora sorduğumda fıtık geçmişin var mı dedi ben de yok dedim. Sonra sustu bişey demedi. Kafası var orda ondan ötürü olabilir dedi ama bana çok saçma geldi dediği. Ultrasonla baktığında bişey göremedi. Yarın başka bir doktora gideceğim ona da soracağım. Yorgun olduğumda oluyor bende. Dinlenince geçiyor. Hafif renk değişimi bende de var.
Geçmiş olsun cnm benim dr da normal dedi üstelemedi yarın dr çıkışı buraya yazarsan seviniirm her doktorun tecrübesi farklı sonucta

Geçmiş olsun cnm benim dr da normal dedi üstelemedi yarın dr çıkışı buraya yazarsan seviniirm her doktorun tecrübesi farklı sonucta
Tabii yazarım inşallah. Size de sağlıklı doğumlar dilerim❤️ çok az kalmış ne güzel

Merhabalar kızlar
37 haftalık gebeyim son 3,4 haftadır göbek deliği çevremde ağrı oluo ara ara bide morarma mı desem damar mı desem öyle bişey dr normal dedi ama açıkcası renk değişimi oldu aşırı olmasa da bazende bıçak saplanır gibi ağrıo aranızda aynı durumu yaşayan varmı canlar
Sizin sonra durumunuz ne oldu ? Bende de aynı durum söz konusu

22. Haftadayim göbeg deliğimin icine doğru kan oturmus gibi etrafında da morluk var hafif

Sizin sonra durumunuz ne oldu ? Bende de aynı durum söz konusu
Bebeğim şuan 2 yaşında o zaman dr a görünmüştüm ultrasonla bakmıştı eğer kötü olursa daha da gel demişti ama çok şükür kötüye gitmemişti.içiniz rahat olsun korkmayın ama yinede dr a görünün

Bir iki hafta öyledi az once baktim hafiflemis bi iki nokta gibi kalmis gerilince mi oluyo noluyo anlamadim
Olabilir cnm benimde öyleydi Dr önemsemedi hersey yolunda demişti suan bebeğim 2 yaşında hayırlısıyla inşallah sen de sağsalşm alırsın kucağına

X