"Go-Kart'ta kızlık zarım yırtıldı"

El kadar çocuklar biniyor o araçlara. Boy kısalığının sebep olacağı bişey olduğunu sanmıyorum. Cüce falan olması lazım pedala yetişmemek için.
Bilmiyorum sep ben bindigimde fren bana göre biraz öndeydi çeşitleri olabilir mi bunun? Yetişiyorum elbette ama kısa boylu biri ne yapar bilemiyorum.

Öyle değilse işletmeciyi sorumlu tutmak saçma oluyor evet.

Bilmiyorum sep ben bindigimde fren bana göre biraz öndeydi çeşitleri olabilir mi bunun? Yetişiyorum elbette ama kısa boylu biri ne yapar bilemiyorum.

Öyle değilse işletmeciyi sorumlu tutmak saçma oluyor evet.

Ben ilk bindiğimde ilkokuldaydım. Tamam yaşıtlarıma göre iri bir çocuktum ama boyum 1.50 bile değildi muhtemelen. Çeşitleri var mıdır bilmiyorum.

Saçları değil fuları dolanmış. Motora değil tekerleğe bir de.

Adapazarı'ndabir alışveriş merkezinin otoparkındaki go-kart pistinde meydana gelen kazada, atkısı aracın lastiğine dolanan üniversiteli kızın kafası koptu. Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çevre Mühendisliği öğrencisi 24 yaşındaki Tuğba Erdoğan dün nişanlısı ve dayısı ile birlikte Adapazarı Çevre Yolu üzerinde kurulu bulunan bir alışveriş merkezine gitti. Alışveriş merkezinin otoparkındaki go-kart pistine giden genç kız, çevresi lastiklerle çevrili alanda go-kart aracına bindi. Genç kız kullandığı araçla hız yaptığı sırada, boynundaki atkı lastiğe dolandı. Talihsiz kızın kafası vücudundan ayrılırken, araç yaklaşık 5 metre ilerleyerek pistin yan tarafındaki bariyerlere çarparak durabildi. Olaya tanık olan genç kızın nişanlısı ve dayısı şoka girdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Boyun kısa ise ve Go-Kart'a binme kriterlerini sağlayamıyorsan ve de emniyet kemeri yoksa neden biniyorsun bacım? Git şikayet et uygunsuzluk var diye.

Biz Türkler uygunsuz ve tehlikeli çalışan yerleri şikayet etmek yerine "bana bişey olmaz la binerim ben" dediği için böyle kazalar oluyor. Hoş şikayet etse denetimi kim yapacak o ayrı. Koskoca inşaatlardan adamlar düşüp ölüyor tedbirsizlikten, Takdir-i ilahi diyoruz, Go-Kart'ın kemeri yok diye gidip adamın dükkanına kilit mi vuracaklar? Çok safsın Zeymur...

Bir de aklıma Sakarya'da Go-Kart'da atkısı tekere takılıp kafası kopan kız geldi, o gün bugündür nefret ederim şu zımbırtıdan, Türkiye'de böyle şeylere binmeyin bacılar....

Ben ilk bindiğimde ilkokuldaydım. Tamam yaşıtlarıma göre iri bir çocuktum ama boyum 1.50 bile değildi muhtemelen. Çeşitleri var mıdır bilmiyorum.
Ehliyet sınavına altında yastıkla girmiş insanlar olduğunu duyunca fren olayı bana pek ütopik gelmedi. Belki gerçekten de kısadır bilemedim. Değilse kazaya sebep olan şeyi nasıl işletmeciye yüklemiş olabilirler ki?

Ha işte bu kız, hamileydim bu haberi duyduğumda, iki gün aklıma o kız geldi, bir de haber internete ilk düştüğünde kızın kafasını göstermişlerdi, güya buzlu ama çok net. Kafayı yemiştim.

Of içim kalktı çok kötü bir ölüm şekli Saçları dolanan başka bir olaydı şimdi hatırladım ünlü bir tekstilcinin kızıydı sanırım kafa derisi kalkmıştı çok sene oldu ama.

Bizde daha yeni yeni tazminat davası çılgınlığı başladı. Özenip, biraz da az çok para gelir umuduyla dava açılıyor genelde. O yüzden her şey mümkün.

Altına yastık koyarsan koltuk yükselir, pedallar daha da uzak kalır tantican mantıksal olarak. Şehir efsanesi olmasın?

Valla arkadaşım sınava girerken kız elinde yastıkla geldi dedi. Bana da mantıksız gelmişti söylediğin gibi ayaklar yükselir ama yolu göremiyormuş kız. Belki ayakkabısı kalındır bilmiyorum. Ya da arkadaşım fena uydurmuş.

Evet tazminat olayı yeni yeni artıyor bizde ama olayda tazminat göremedim ben. Ceza adli para cezasına çevrilmiş yani para kıza değil devlet kasasına gidecek anladığım kadarıyla.

Belki bir sonraki dava tazminat davası olur..

İşte o muhtemelen para cebime girer diye dava açmış, devlet baba da bundan ne koparsak kardır ayağına adli para cezasına falan çevirmiştir.
Haberi de tam okumadım uyduruyorum şu an sanırım.

Konunun tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz, haber bu şekilde ama ortada bir ihmal var belli ki.
Biraz daha hassasiyet gösterelim ne dersiniz?

ya bukadar kolay gıdıyor mu bu zar
ben onca amelıyat gecırdım su zardan kurtulmak ıcın

İster istemez mevcut durumu meşrulaştırma çabası mı olabilir mi diye düşünüyor insan.. neler geliyor insanın başına yahu..

Ben saçları motor zincirine dolanan birini de hatırlıyorum Sep, kafa derisi ayrılmıştı, üstelik yarışlar sırasında.

Go karta eskiden çok binerdim son bindiğimde park edeceğim yere kuzenim hızla girip arkadan bana çarptı o şiddetle yerimden fırlayıp sırt üstü geri düştüm sırtım aylarca mosmor kaldı ağrısını söylemiyorum bile, kızlık zarına zarar verecek derecede kötü çarpmış demek ki kıza çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…